Meitu je aplikace, která vás přemění na anime charakter

Aplikace má pohodlnou pracovní plochu, ve které jsou uvedeny všechny funkce, které může vlastník smartphonu nebo tabletu používat.

Použití: rozhraní  Aplikace: pracovní plocha

V sekci Upravit se skryjí nastavení podobná těm, která se nacházejí ve všech oblíbených editorech fotografií. Můžete snadno upravit expozici, změnit kontrast, sytost a ostrost obrazu, zesílit nebo vyhlazovat stíny atd.

Zde je obrovský počet filtrů, s kterými můžete experimentovat nekonečně.

Použití: filtry fotografií Použití: filtry fotografií

Funkce fotoaparátu podle vývojářů umožňuje vytvářet “profesionální snímky”. Meitu obsahuje více než 50 filtrů (včetně samostatných pro fotografování portrétů, krajiny, jídla a jiných předmětů), které se používají v reálném čase. Také má fotoaparát časovač tři a šest sekund: během této doby můžete utéct a mít správnou pózu.

Oddělená ode mohou psát Retuš funkci, která umožňuje odstranit nežádoucí pozadí, zarovnat vaši pokožku, odstranění akné, tašky a tmavé kruhy pod očima, platí make-up, vypadat štíhlejší, a – v případě potřeby – prodloužit nohy.

Ručně kreslená funkce umožňuje převést na anime hrdinku, stát se andělem, mořskou pannou nebo baronkou s jedním dotykem. Brýle je fascinující.

Použití: filtry fotografií

Konečně, po přenesení fotografie do požadovaného stavu můžete přidat samolepky. Můžete také vytvořit koláž a samozřejmě ji poslat do sociální sítě.

Vývojáři slibují, že filtry, efekty, pozadí a snímky budou denně aktualizovány.

Aktualizováno. Uživatelé sítě měli podezření, že společnost Meitu shromažďuje osobní údaje a případné škody. Ve skutečnosti, kromě standardního přístupu ke kameře, internet a pamětí gadget, aplikace vás vyzve k zadání název mobilního operátora a určit, pokud jsou podrobeny smartphone nebo tablet jailbreak.

Zástupci společnosti vysvětlili, že údaje jsou shromažďovány za účelem optimalizace výkonu aplikace a zjišťování toho, jak uživatelé komunikují s reklamou. Podrobnosti jsou v zásadách ochrany soukromí společnosti Meitu.

Mnoho odborníků již uvedlo, že aplikace nepožaduje nic mimořádného a nesplňuje doporučení App Store a Google Play pro vývojáře.

Loading...