Momentum pro iOS pomůže sledovat užitečné návyky

Opakovaně jsme psali o aplikacích, které pomáhají rozvíjet užitečné návyky. Z toho nejlepšího můžete přidělit bezplatný týdenní, funkční seznam zvyků nebo rovnováhu a nabídnout seznam užitných návyků, které můžete a měli byste následovat.

V tomto článku budeme hovořit o podobné aplikaci – Momentum. A protože jsme si vzpomněli na spoustu alternativ, měli bychom okamžitě říci o tom, co Momentum stojí proti ostatním. Několik věcí. Například interaktivní oznámení. Můžete vytisknout oznamovací banner v libovolné aplikaci a označit zvyk jako hotový nebo zmeškaný.

Vytváření návyků je snadné. Musíte zadat jméno, frekvenci a kolikrát týdně chcete sledovat. Můžete také povolit oznámení. Označte zvyk jako hotový v kalendáři. Zelený čtverec znamená, že jste následovali plán, šedé – nevyužité, prázdné – v následujících dnech.

IMG_3856 IMG_3857

Aplikace má widget. Může rychle označit návyky a sledovat statistiky jejich implementace. Navzdory skutečnosti, že aplikace je zdarma, můžete si koupit prémiovou verzi pro 159 rublů. Jediným omezením, které odstraní, je počet návyků. Ve volné verzi můžete vytvořit maximálně tři.

IMG_3859 IMG_3858

Momentum je další alternativou k populárním správcům návyků. Aplikace je zdarma, což znamená, že si ji můžete vyzkoušet, porovnat s ostatními a zvolit to nejlepší pro své cíle.