Co uvidíte, pokud nemáte dostatek “hvězdných válek”: série 10 a filmy

Kroniky Riddicku

 • Akce, thriller.
 • 2000, 2004, 2013 let.

Tato filmová série má tři celovečerní filmy: “Black Hole”, “Chronicles of Riddick” a “Riddick”. Události obrazů se odehrávají v krutém, ponurém světě, kde několik civilizací trpí bezpráví a válkami. Prostřednictvím tohoto chaosu, hlavní hrdinka trilogie, báječný dobrodruh jmenoval Riddick (Vin Diesel), dělá jeho cestu.

Každý film odhaluje postavu z nových stran a vypráví o svých intergalaktických cestách.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Star Trek

 • Akce, drama.
 • 2009, 2013, 2016 let.

Kultová série “Star Trek” úspěšně oživila v podobě kinotrilogie a nyní okouzlí novou generaci fanoušků. Díky moderní technologii se vesmír série objevil před námi v nových barvách. Vesmírné bitvy působí působivě a krajina vzdálenějších planet okouzlí krásu.

Podnikový tým létá k prozkoumání neznámých světů. Připojte se, pokud jste tak již neučinili.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Prostor

 • Thriller, drama, detektiv.
 • Rok 2015.

Tele-screening stejnojmenného literárního cyklu, který byl již nazván “kosmickou” Game of Thrones. První sezóna série debutovala v loňském roce a získala pozitivní recenze kritiků, druhá začíná v únoru. Ve středu spiknutí je složitý konflikt mezi Zemí a lidskými koloniemi na asteroidy a na Marsu.

Na pozadí “hvězdných válek” a dalšího vesmírného prostoru “Vesmír” vyniká realismem. Neexistuje žádné množství fantastických tvorů z jiných světů a fiktivní technologie poskytují vědecké ospravedlnění.

Star Assault

 • Akce, drama.
 • 1997 rok.

Po natočení filmu založeného na románu Roberta Heinleina vytvořil režisér Paul Verhoeven jeden z nejlepších kosmických hvězd v devadesátých letech.

Film “Star Troopers” vypráví o válce lidí s přiměřenou cizí rasou. Totalitní vojensko-politický režim tlačí pozemšťany, aby tyto bytosti zničili kvůli novým územím. Ale cizinci dávají těžké odmítnutí. Divák musí rozhodnout, kdo je vinen a kdo má pravdu.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Firefly, Mission Serenity

 • Západní, akce.
 • 2002, 2005.

Scénárista a režisér “The Avengers” Joss Weedon začal svou kariéru se seriály. Jedním z nejzajímavějších projektů v této oblasti byl “Firefly”. To je futuristický western o pašerácích. Při přepravě nákladů na kosmickou loď se stále dostávají do potíží.

Události se konají v daleké budoucnosti, kdy regiony mimo kontrolu orgánů zaostávají ve vývoji a proměňují se v podobu divokého západu ve Spojených státech.

“Firefly” skončila v první sezóně a poté vydal Weedon celovečerní film se stejnými postavami “Mission” Serenity. “” Oba projekty nedosáhly finančního úspěchu, ale zanechaly nesmazatelnou známku na srdcích kritiků a fanoušků.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Pátý prvek

 • Komedie, akční film.
 • 1997 rok.

Slavné dílo Luka Bessona je vynikajícím příkladem dynamické a zábavné vesmírné fikce. Hvězdné obsazení, charismatické postavy a darebáci, humor, speciální efekty a velkolepá inscenace akčních scén jsou pět prvků, které zajistil film úspěch boxu.

Pravděpodobně jste ale sledovali a víte to velmi dobře. Klasika žánru, která není hříchem, která se znovu a znovu zkoumá.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Strážci galaxie

 • Komedie, akční film.
 • 2014 rok.

Film “Strážci galaxie” byl dech čerstvého, oživujícího vzduchu pro diváky, unavené z tradičních komiksů Marvel. Namísto superhrdinů, kteří se na okraji nacpali, byly nám ukázány jasné a nezapomenutelné nové postavy a místo Země – různé rohy galaxie.

Film kombinuje hurikánovou střelbu, šumivý humor a dobře vyvolený soundtrack. Vynikající volba pro prohlížení v hlučné společnosti.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Hrana budoucnosti

 • Akce, thriller, drama.
 • 2014 rok.

To na první pohled, standardním thrillerem o invazi cizinců je “Groundhog Day” ve vojenských dekoracích. Když je země napadena cizinci, vstupuje přední armádní PR muž, William Cage (Tom Cruise). Nemůže bojovat, okamžitě zemře. Ale den jeho smrti zavře dočasnou smyčku a začne opakovat.

Obdivuhodné bitvy a nepředvídatelné spiknutí tohoto obrazu nebudou nudit ani nudí fanoušci bojových beletrie.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

John Carter

 • Drama, akce, komedie.
 • 2012 rok.

Screen adaptation “Princezny z Marsu”, román Edgar Burroughs. Ačkoli se část událostí filmu odehrává na jiné planetě, děj popisuje budoucnost, ale minulost.

XIX. Století, účastník americké občanské války, John Carter náhodně zasáhne Mars pomocí kouzel. Tam jsou pozemšťané očekáváni mimozemskými poušti, městy a marťanskými národy, mezi nimiž válka vybuchla.

“John Carter” je velkolepé a emocionální dobrodružství v nejlepších tradicích Disney.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Avatar

 • Drama, akce.
 • 2009 rok.

Film, který se stal fenoménem. S celou jednoduchostí spiknutí “Avatar” se mu podařilo dobýt miliony lidí s nebývalou krásou počítačové animace. Není divu, že James Cameron, uznávaný mistr high-tech kina, pracoval na filmu.

Režisér ukázal banální milostný příběh mezi představiteli bojujících stran. Ale současně ji přenesl do doprovodu exotické planety a vytvořil vizuální mistrovské dílo.

Úplný potenciál obrazu se otevírá ve 3D, ale může se do ní zapůsobit i na velké obrazovce.

Sledujte v aplikaci iTunes →
Zobrazení v Google Play →

Loading...