איך crypt המטבע ומה נדרש עבור זה

מהו המטבע crypto?

המהות של כרייה (מן המילה כריית כרייה) הוא יצירה של cryptonym על פי אלגוריתם מיוחד. מערכת נתונים ייחודית (או בלוק) נוצרת במחשב, דבר המאשר את האותנטיות של עסקאות התשלום. הבלוק מורכב של Hash haser של הבלוק הקודם, חשיש של עסקאות, ומספר אקראי. שרשרת המכילה את כל העסקאות נקראת בלוק.

עבור כל בלוק נמצא, גמול נדרש. מטבעות שונים, זה שונה. לדוגמה, המטבע היקר והיקר ביותר של הצפנה – bitcoins (Bitcoin, BTC) – הוא פוחת פעמיים בכל ארבע שנים. מאז 2016, הפרס הוא 12.5 BTC (כ -32 אלף דולר), בשנת 2020 תהיה הפחתה הבאה שלה.

הפרס עבור בלוק האתריום (Ethereum, ETH) הוא 5 ETH (כ 1 540 דולר).

ההצלחה של הכרייה תלוי כוח המחשוב של המחשב, אשר זמין עבור הכורה. יותר, כך גדל הסיכוי לקבל פרס.

מה שאתה צריך עבור כריית

1. אנו אוספים ציוד

 • כרטיס המסך (GPU) הוא מודרני, לא תקציב. וזה עדיף לא אחד, אבל כמה.
 • מחשב (משק) עם מערכת קירור יעילה, לוח אם עם המספר המרבי האפשרי של חריצים להתקנת כרטיסי מסך. המעבד יכול להיות כל, עובד ביציבות. מומלץ RAM – מ 4 GB.
 • מאחר שמערכת ההפעלה משתמשת ברוב המקרים ב- Microsoft Windows 10 Pro 64-bit. כמו כן יש מערכת הפעלה שתוכננה במיוחד עבור מיצוי של מטבעות מסוימים. לדוגמה, אתוס עבור האתריום.
 • אינטרנט עם פינג טוב.

2. לקבוע עם מטבע crypto

הבחירה תלויה בכרטיס הווידאו הזמין. המטבעות הנפוצים ביותר של crypto הם Ethereum, Zcash, Monero. Bitcoin ו Litecoin כבר לא באמצעות כרטיסי מסך: למטרה זו יש מכשירים מיוחדים, למשל ASIC (יישום ספציפי מעגל משולב).

דוגמאות לכרטיסי מסך המשמשים לכרייה:

 • Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / 1050, כמו גם 1060, 1070, 1080 Ti / 1080;
 • AMD Radeon RX 470/480 ו 570/580.

כאן אתה יכול לראות את המאפיינים העיקריים של כרטיסי וידאו, לגלות את מהירות hashing שלהם (אינדיקטור חשוב עבור כרייה) וכמה מהר הם משלמים.

העלות הממוצעת של קבוצה עבור כרייה עם חמישה או שישה כרטיסי וידאו (תוך התחשבות עליית החדה שלהם מחיר בשל הביקוש גדל) היום הוא כ 200,000 רובל. לסכום זה יש להוסיף הוצאות עבור החשמל (זה יהיה נצרך ברציפות), כולל מיזוג של הנחת היסוד, וגם האינטרנט.

3. אנו בוחרים מאגר (שרת) עבור כרייה

יש לא מעט בריכות. המאפיינים העיקריים המשפיעים על הבחירה: פינג, כוח, הגנה, הגדרה קלה של התוכנית, נוכחות של שרת ברוסיה, את האפשרות של ניטור, את גודל ועדת הבריכה (בדרך כלל זה 1%) ואת הוועדה להעביר את הצפנה לארנק שלך.

מומלץ על הפורומים של כורי הבריכה: dwarfpool.com, www2.coinmine.pl, nanopool.org, 2miners.com.

4. אנו בוחרים בבורסה או בארנק שבו יועתק מטבע הקריפטה המופק

הנה טיפ אחד: להשתמש רק שירותים מוכחים, שעבורו אתה צריך ללמוד את המשוב.

מהו ענן כרייה?

זוהי השקעה ברכישה או חכירה של ציוד צורך לחלץ מטבע crypto. מבחינה פיזית, זה לא יהיה בבית שלך. ההתקנה, החיבור והתחזוקה מקבלים שירות שנוצר במיוחד.

ההכנסה מכריית ענן היא יחסית לציוד שנרכש או מושכר.

יתרונות you

 1. בבית להקים לא אחד, אבל כמה חוות, סביר להניח, לא יעבוד, כמו ציוד עבור כריית מחומם מאוד. מרחוק אתה יכול להשתמש בכל מספר של חוות. או שאתה יכול לעשות עם השקעות קטנות מאוד (חוזים מינימום עבור כמה שירותים עלות קצת יותר מדולר).
 2. שיטה זו מומלצת למי שאינם מתמצא טכנית: זה יהיה קשה להם להרכיב ולהקים את הציוד עצמם. או למי שלא רוצה לבזבז זמן זה להיות קשור לבית או לחדר שבו החווה ממוקמת.
 3. כוח גבוה יותר בהשוואה למכשיר ביתי.
 4. אפשרות להפעיל את bitkoy, וגם כדי להשיג מספר crypto מטבעות בבת אחת.

חס you

 1. הסיכון הוא להיתקל הרמאים.
 2. הנציבות, אשר נלקח מן הפרס על הייצור (זה בדרך כלל כולל את כל העלויות, כולל נזק לציוד אפשרי, וכו ‘).
 3. הסיכון של התקפות האקרים בשרת, וכתוצאה מכך אתה יכול להישאר עם כלום.
 4. דמיון חזק עם הפירמידה הפיננסית. באופן הגיוני, שירותים עם יכולותיהם הם רווחיים יותר כדי להרוויח את המטבע crypto עצמם, ולא לתת את זה לצד, אם כי עם עמלה. לטובת הצהרה זו לדבר תוכניות הפניה: משיכה של לקוחות חדשים, שירותים רבים של כריית ענן מבטיח פרס.

האם זה שווה בזמן להיות עוסקים כרייה?

היחס למטבעות קריפטו עדיין חד משמעי, אם כי נזילותם (קלות המחזור לכסף “חי” – רובלים, דולרים וכו ‘) היא כעת גבוהה מאוד.

יום קודם אמר ראש VTB אנדריי קוסטין כי bitkoyn הוא “מטבע ספקולטיבי”. למרות נציגי הבנק המרכזי כבר הביעו את הרצון ליצור מטבע לאומי הצפנה.

גלה כמה תשלם את העלות של יצירת החווה שלך, זה קשה מאוד.

זה תלוי במהלך הקורפטו מטבעות, המורכבות הגוברת של החילוץ שלהם, מספר הכורים, אשר משתנה כל הזמן.

באופן כללי, החישובים שנעשו עד כה מראים כי ציוד בשווי של כאלף דולר יכול להשתלם תוך שישה חודשים או שנה. אם להשקיע ביצירת חוות 3 000-5 000 דולר, הרווח, אולי, יהיה 50 דולר או יותר ליום. אבל נתונים אלה יכולים לשנות באופן דרסטי (במיוחד עם הגידול במספר הרמאים).

כדי לחשב את הרווחיות של כרייה, אתה יכול להשתמש במחשבון מקוון.

כמה מומחים מאמינים כי הכרייה יכולה להיחשב הזדמנות לקבל הכנסה קטנה נוספת, אבל לא כדרך במהירות להעשיר. קח את זה כאוסף של אבק זהב, לא זהב nuggets.

לכן, כדי להסתכן או לא, כולם מחליט לעצמו.