5 מיטב נגני וידאו בחינם עבור

אנשים רבים כמו צפייה בסדרות ובסרטים במחשב, אבל זה דורש שחקן טוב. כגון לתמוך בכל פורמטים של קבצים, היה ממשק פשוט, הגדרות יותר היה חופשי. מבין כל נגני המדיה העונים על הקריטריונים האלה, יש חמישה ראויים.

1. VLC

VLC

VLC – במשך זמן רב נשאר הפופולרי ביותר על MACOS ופלטפורמות מדיה אחרות, אשר יש מוניטין היטב בקרב משתמשים. זה משחזר וידאו בפורמטים כל ומתגאה אפשרויות ענק עקב תוספות.

תמיכה עבור כתוביות, מהירות השמעה מתכווננת, פשטות ומספר לא מציאותי של הגדרות להפוך אותו שחקן אידיאלי, וזה נחמד ונוח לשימוש.

הורד VLC →

2. 5KPlayer

5KPlayer

5KPlayer תומך בכל פורמטי הווידאו הקיימים יש ממשק תמציתי. השחקן מבצע את הפונקציות הרגילות, אבל יש גם בארסנל שלה כמה בלעדי.

עם 5KPlayer אתה יכול לצפות ולהוריד קטעי וידאו מ- YouTube, Vimeo, Vevo ושירותים אחרים. בנוסף, השחקן מאפשר לך לשדר או לשקף תוכן באמצעות AirPlay.

הורד 5KPlayer →

3. Mpv

Mpv

עוד שחקן נהדר בפלטפורמות עם קוד פתוח. למרות הפשטות החיצונית, זה לא נחות הפונקציונליות של VLC. הנגן תומך בהאצת חומרה עם כרטיס מסך, באופן אוטומטי בוחר כתוביות ו רצועות שמע, ומאפשר להם לעבור בקלות.

הורד את mpv ←

4. Plex

Plex

Plex יכול לנגן וידאו, אבל זה לא ממש שחקן. לפנינו הוא שרת התקשורת במלואו כי יהיה שימושי לאלה המעדיפים ליהנות סרטים וסדרות על מסך טלוויזיה גדול או גאדג ‘טים ניידים כמו iPhone ו- iPad.

אחד היתרונות העיקריים של Plex הוא תמיכה רחבה שלה. שרת המדיה פועל עם סמארטפונים, טאבלטים, מארזי ממיר, קונסולות משחקים ומכשירים רבים אחרים.

הורד את ®Plex

5. נגן QuickTime

נגן QuickTime

רשימה זו לא תהיה שלמה ללא QuickTime. נגן סטנדרטי לא יכול להתפאר כזה מספר עצום של פורמטים הנתמכים, אבל עבור רוב המשתמשים זה לא הכרחי.

QuickTime הוא טוב כי זה כבר נכלל ב- MacOS, אז אתה לא צריך להתקין ולהגדיר יישומים של צד שלישי או תוספות כדי להציג את הווידאו. אל תשכח את זה!

ואיזה שחקן עבור Mac אתה חושב שהוא הטוב ביותר? ספר לנו את ההערות!