12 יישומים ניידים עבור העסק

1. מנהל כספים

שמור את מצב החשבונות תחת פיקוח קפדני הוא תרגול שימושי עבור כולם. וגם עבור היזם זה פשוט חיוני. אלה תוכניות ניהול פיננסי לעזור לך לעקוב אחר ההכנסה שלך ואת ההוצאות, לייעל את התקציב שלך.

2. Messenger

התפתחות האינטרנט דוחפת את התקשורת הסלולרית לרקע. ניתן להתקשר באמצעות שליחים מיידיות בכל מקום בעולם שבו פועלת הרשת. ואתה יכול לתקשר בחינם ולהפוך לא רק קול, אלא גם – בכמה תוכניות – שיחות וידאו. לתקשר עם שותפים tte-a-Tet או לארגן כנסים בינלאומיים מעולם לא היה קל יותר.

3. לקוח הדואר

על אף הדומיננטיות של שליחים מיידיים ורשתות חברתיות, הערוץ המרכזי לתכתובת עסקית הוא עדיין דואר אלקטרוני. וכדי להשתמש בו עם נוחות מקסימלית, אתה צריך לקוח דוא”ל טוב. זה יכול להיות Gmail הפופולרי ביותר או גרסה חלופית של תיבת הדואר הנכנס, אשר הופכת אותיות למשימות. שני היישומים זמינים בכל הפלטפורמות. אנחנו גם אוהבים את ספארק עבור iOS ו- Mac עם פונקציות מיון חכם עבור נכנסות.

4. לוח שנה

הזמן הוא לא פחות יקר עבור איש עסקים מאשר כסף. אם אתה רוצה לקחת את זה תחת שליטה ולא לפספס שום אירוע חשוב, אתה צריך לוח שנה אינטואיטיבי ופונקציונלי.

5. מנהל המשימות

זה מאוד קשה לשמור את כל הדברים עובדים בראש שלך. למרבה המזל, יש הרבה מתכנני משימה, כי הם תמיד מבוטחים אם אתה פתאום לשכוח איזה עסק חשוב. הנה כמה מן הטובים ביותר.

6. פנקס רשימות

Digital Notepad הוא כלי מצוין ללכידת רעיונות חשובים בפורמט פורמט, טקסט או קול. תוכניות מסוימות מקטגוריה זו – לדוגמה, הערה אחת – מתאימות גם לעבודה עם מסמכים עסקיים. למה לשאת מחברות נייר איתך, אם מחשבות משמעותיות ניתן לשכפל על גאדג ‘ט?

7. סורק מסמכים

בנוסף לפנקס דיגיטלי, נוח להשתמש בסורק מסמכים. תוכנית כזו במהירות digitizes כמעט כל מסמך נייר באמצעות מצלמה חכמה. לאחר מכן ניתן לשמור את הטקסט המוכר במחברת או לשלוח לאדם הנכון.

8. מנהל מצגת

יזמים לעיתים קרובות להתמודד עם מצגות. בעזרת פורמט זה, זה מאוד נוח לספק מידע לשותפים, משקיעים או כפופים. יצירת מצגת על מסך קטן הוא לא הרעיון הטוב ביותר. אבל מנהל המצגת הנייד מאפשר לך לחזור במהירות על החומר לפני הביצועים, כאשר אין מחשב בהישג יד.

9. ענן דיסק

זה קשה לעלות עם אחסון נוח יותר עבור תמונות, קטעי וידאו, מצגות וקבצים אחרים מאשר אחסון ענן. זה מספיק כדי להעלות נתונים לשרת באמצעות תוכנית מיוחדת, והם תמיד יהיה זמין מכל מכשיר מחובר לדיסק.

10. צובר חדשות

עבור העסק לפרוח, היזם צריך להיות בכוננות לעקוב אחר ההתפתחויות בנישה שלו, בין אם זה תנודות בשיעור bitcoin, פעולות של מתחרים או שינויים בחקיקה. אלגוריתמים של רשתות חברתיות לא יכולים להראות לך את המידע הדרוש בזמן. דבר נוסף – הישן-טוב RSS-aggregators, אשר פשוט לא אתן לך.

11. מדריך טיולים

כדי להימנע מאיבוד בנסיעה עסקית אחרת, הורד את המדריך לטאבלט או לסמארטפון. יישומים אלה מציגים מפות של התנחלויות עם מידע על התשתית שלהם, מסלולים ומקומות מעניינים שונים.

12. נגן אודיו

ספרות עסקית היא מקור טוב לידע ולרעיונות חדשים, שבאמצעותם יזם יכול לשאוב את עצמו ואת עסקיו. אבל מה אם אין זמן לקרוא? האזן לספרים תוך כדי הליכה, טיסה או נסיעה. ביישום האזנה, אתה יכול לקנות ספרי שמע אחד בכל פעם. ב- Bookmate אתה מקבל גישה בלתי מוגבלת לספרייה כחלק ממנוי בתשלום.