14 סיבות ללכת לשחות

הרזיה

ההשפעה הברורה ביותר של שחייה היא שריפת שומן. ואת כמות הקלוריות שאתה מבלה במהלך שחייה מצפונית הוא באמת ענק. ראשית, קבוצות שרירים רבות מעורבים בעבודה בבת אחת. שנית, מים קרים עוזר להוציא אנרגיה נוספת. לקבלת האפקט הגדול ביותר, ללמוד איך לשחות פרפר. זהו הסגנון הנצרך ביותר.

תנוחה משופרת

רבים מאיתנו מבלים את רוב היום במחשב. שחייה יכולה לשפר מאוד את היציבה. בנוסף להיותו בעמוד השדרה מים מרגישה פחות עומסים הכבידה, שחייה משפרת את מצבם של שרירי הגב, החזה והמותניים. מן הגובה הוא עזר הטובה ביותר על ידי שחייה עם זחילה על הגב.

בטן מתוחה

נראה כי במהלך לשחות את הרגליים ואת הידיים לעבוד ביותר מכול. עם זאת, השרירים של העיתונות מעורבים גם בעבודה. כדי לשאוב את העיתונות בעזרת שחייה, אתה צריך להעדיף את הסגנון של “דולפין”. אבל סגנונות אחרים יסייעו להיפטר השומן על הבטן.

בריאות בריא ואת הלב

שחיינים מקצועיים רבים החלו את הקריירה שלהם כדי להיפטר התקפי אסטמה. נחוץ בעת הפלגת הניסוח הנכון של נשימה ואוויר לח יש השפעה מיטיבה על התפקוד של הריאות. כאשר מתורגל באופן קבוע, שחייה יורדת בקצב הלב (45-50 פעימות לדקה במנוחה), ובאותו זמן מגביר את העוצמה המרבית של הלב (200 קיצוצים).

היתרונות של שחייה: בריאות בריאות ולריאות
/ EpicStockMedia / Depositphotos.com

יתרונות למפרקים

המים יהפכו את המפרקים לגמישים יותר. אבל שחייה פועלת היטב לא רק כמניעת מחלות משותפות. אתה יכול לשחות גם במהלך exacerbations: קירור יהיה להקל על הכאב, וכן תנועות חלקה תהיה השפעה של עיסוי.

לשפר את הדם

גם לאחר שחייה אחת, הרכב הדם משתנה באופן משמעותי לטובה: מספר תאי הדם האדומים ורמת ההמוגלובין עולה. מה ניתן לומר על ההשפעה החיובית של אימון קבוע בבריכה.

אלטרנטיבי לחדר הכושר

הבריכה יכולה להיות אלטרנטיבה מצוינת באותם ימים כאשר אתה לא צריך את הכוח להתאמן בחדר הכושר או לא רוצה להתרוצץ בגשם. הבטח לעצמך שאתה לא מתיש, ופשוט לשחות בקצב נוח. אחרי 5-10 דקות ושהייה רגועה במים ייתכן שתהיה כוח רצון לאימון מלא. ואם לא – אל תגער בעצמך: זה יותר טוב מכלום.

דיגיטלי Detox

גם בחדר הכושר על ההליכון, רבים אינם חלק עם הטלפון החכם. בבריכה לא תהיה זמינה אפילו לשיחות. לפחות שעה אתה לא לבדוק את הדואר ואת מספר אוהב ב Instagram.

אימון עדין

שחייה מתאימה היטב להתאוששות לאחר פציעה או רק לאחר לחץ רב מדי. כמו כן, שחייה מושלמת משלים את שיעורי ריצה, תורם התאוששות מהירה יותר של השרירים מאשר ימי מנוחה ללא מאמץ פיזי.

אינטליגנציה מוגברת

התנועה במים דורשת תיאום מיוחד, ונשימה נמרצת בשחייה אינטנסיבית רוויה את הדם בחמצן. כדי לבקר את בריכת השחייה עשה לך חכם יותר, לשחות בסגנונות שונים בקצב מהיר.

הרפיה אחרי יום קשה

קול המים עוזר להקל על המתח ולהסיח את הדעת מבעיות. מועילות למערכת העצבים מושפעת גם מטמפרטורת מים נמוכה יותר. אם אחרי יום אתה לא יכול להירגע, ובלילה אתה לא יכול לישון הרבה זמן, ללכת לבריכה בערבים. עבור הרפיה, לשחות עם סגנונות פשוטים – חזה או על הגב.

השימוש בשחייה. הרפיה אחרי יום קשה
mjth / Depositphotos.com

הקשחת

ההשפעה החיובית של נהלי המים על חסינות ידועה. אבל כדי להחליט על שפכו מי קרח או אפילו על מקלחת בניגוד זה לא כל כך קל. אבל בבריכה, מים קרים נתפסת באופן טבעי, בעל אפקט מרווה זהה.

לחימה פיתויים

לפעמים בערב פשוט אין לי מספיק כוח להילחם עם הרגלים רעים שלהם. שחיה יכול להיות עוזר נאמן שלך. ראשית, זה ייקח לפחות שעה מזמנך. שנית, לאחר שחייה מצב הרוח שלך מובטחת כדי לשפר, וגם עוגה נוספת או כוס יין פשוט יהיה צורך.

בידור לכל המשפחה

שחיה היא ספורט, נגיש בכל גיל. מן השנים הראשונות, הילדים נהנים להיות בבריכה. עבור קשישים, שחייה היא אולי הדרך הבטוחה ביותר לשמור על כושר. עבור אל הבריכה עם כל המשפחה!

Loading...