בחר במקרה כף יד עבור הטלפון החכם

לא כולם מתרוצצים עם שעון על הידיים, רבים מעדיפים סמארטפונים עם אפליקציות ריצה ומוסיקה אהובה, אבל להחזיק את הטלפון בזמן הריצה, קודם, זה לא נוח מאוד, ושנית, אפשר להשליך או לטבוע בזיעה. בגדים עם כיסים מיוחדים הם בדרך כלל לא נחשב, כפי שהוא עדיין לא נוח. לכן, לאחר השאלה הראשונה “איזה יישום סלולרי לריצה עדיף לבחור?” מיד מופיע השני: “איזה מקרה מתאים לך?”.

החלטנו postherstit באינטרנט ולעשות רשימה של מקרים שורש עבור דגמי טלפון שונים. אנו מקווים כי מידע זה יהיה שימושי לך.

מאחר שיש הרבה טלפונים וכולם שונים בגודלם, ניסינו למצוא את האפשרויות האוניברסליות ביותר.

בלקין

רצועות הידבקות ספורט עבור טלפונים חכמים Belkin עשויים מחומר נייפרן גמיש קל עם מסך מגע מיוחד, אשר מאפשר לך לשלוט על הטלפון החכם עם נגיעות, ולא למשוך אותו מתוך המקרה. הוא נמחק היטב, עמיד, זול, והכי חשוב, יש להם מגוון רחב למדי של מקרים עבור דגמים חכמים שונים, ולכל אחד יש יתרון משלה. לדוגמה, במקרה של iPhone 5 / 5c ו 5s יש תא מיוחד עבור חוט מן האוזניות, אשר מאפשר לך להתאים את אורכו ולמנוע ממנו להגיע קשור קשר, כפי שקורה לעתים קרובות כמעט עם כל האוזניות. 😉

iPhone

iPod

Samsung Galaxy

חגורת טוני

מגוון של מוצרים – זה על wristbands של חגורת Tune! ישנם מקרים עבור הבעלים של כל הדגמים של iPhone (מ 3G ל 6 פלוס) ו- iPod, HTC, Samsung Galaxy ו- Motorola. אל תשים לב המראה כפרי, במקרים אלה לעשות את העבודה שלהם טוב! וגם להם יש כיס נפרד עבור האוזניות שלך, אם אתה מחליט ללכת לטיול בשתיקה.

מכסה עבור Sony, HTC ו LG

כפי שהתברר, זה די קשה למצוא מקרים ממותגים עם משלוח לרוסיה, אוקראינה ובלארוס, אבל יש מספר עצום של גרסאות noname שניתן לקנות בחנויות מקוונות. יש לא רק אפשרויות סטנדרטיות עבור בעלי iPhone או סמסונג גלקסי סדרה, אלא גם עבור דגמים שונים של Sony, LG ו HTC.

לדוגמה, ב dx.com אתה יכול למצוא את כל המקרים המפורטים בתוספת אפשרות אוניברסלית עבור מכשירי מדידה של “4.5 ל 5”.

Shocksock עבור Nokia וטלפונים חכמים אחרים

זה לא היה כל כך קל למצוא מקרה ספורט עבור דגמי נוקיה …

באותו אתר אתה יכול למצוא מכסה עבור דגמים שונים של טלפונים חכמים iPhone, סמסונג, HTC, LG ו Sony.

זה יהיה מעניין לדעת אם אתה משתמש wristbands כאלה, ואם כן, אילו?