4 דרכים לצלול לתוך האינטרנט אקראי

האינטרנט במובנים רבים דומה למערבולת כהה. החלק התחתון הוא בהחלט לא גלוי, מה מסתתר מתחת לפני השטח הוא גם לא ברור. אבל אין שום דבר רע בניסיון לדלל את השחייה הרגילה ולהפעיל את הידיים לתוך חדש ולא נחקר. מה תצא – שטן ים או אוצר שקוע – יראה את הזמן.

מתוך מאמר זה תוכלו ללמוד על ארבעה שירותי אינטרנט באופן אקראי לשלוח לך את פינות לא ידוע של האינטרנט.

אתר אינטרנט

הרשת מלאה בסמטאות שחורות וקלות. איפה RamondWebSite לזרוק אותך? קשה לנחש. שירות האינטרנט מייצר קישור אקראי לדף אינטרנט של כל נושא ותכלית.

RamdomWebSite
אני תוהה איזה סוג של אדם יהיה לך לאחר פתיחת קישור אקראי

מחברי השירות מנסים לא לכלול דפים עם תוכן פורנוגרפי מההנפקה, אם כי הם לא מבטיחים הגנה של 100% ממשאבים כאלה.

randomwebsite

ויקיפדיה

על “ויקיפדיה” שמעו אפילו את dvoechnik שרוף ביותר, אשר ידע עקרוני, לכל דבר. מה אנחנו יכולים לומר על אנשים שרוצים לקבל מידע חדש. Google משלמת מחווה לוויקיפדיה על ידי הצגת קישורים לדפים שלה בבלוק נפרד של שאילתת חיפוש. מספר מאמרים שפורסמו בספריה המקוונת קשה לספור, שלא לדבר על לקרוא. אבל זה לא אומר שאתה לא צריך להרחיב בהדרגה את האופקים שלך.

ויקיפדיה
ויקי יודע הכל

קוראים קשובים יודעים כי בצד השמאלי של “ויקיפדיה” הוא קישור מיוחד למאמר אקראי. תרגום אקראי לדף חדש נענה גם על ידי שילוב המקשים Alt + Shift + X.

מאמר אקראי

Street View

במעמקי גוגל היו פרויקטים נפלאים רבים, ביניהם קשה לעבור על ידי “Street View”. זה באמת שירות ייחודי, ומאפשר לך לנחות וללכת דרך הרבה כבישים uncharted במקומות הכי לא צפוי על פני כדור הארץ.

מפה
אל תשכח את החליפה, ייתכן שיהיה עליך לשחות

כפי שאולי ניחשתם, האתר של MapCrunch שולח אתכם למיקום גיאוגרפי אקראי. תן לי להזכיר לך כי “Street View” משפיע גם על מעמקי האוקיינוסים.

מפה

YouTube

כמובן, הגנרטור הגדול ביותר של תעבורת האינטרנט לא יכול להתרחק. שירות RandomYouTube דוחף הצדה את הסרטונים המומלצים לך ופופולרי עם אנשים אחרים.

randomyoutube
אתה יכול להיתפס ו-היורים צעצועים

בסיס השירות יש יותר מ 300 000 קטעי וידאו. כמובן, זהו נתון חסר משמעות על הרקע הכללי של תוכן YouTube, אבל אתה בקושי לשקול מחדש את זה לכל החיים.

randomyoutube

נתקלתי בתוצאה מעניינת? שתף את זה עם כולם בתגובות.