4 שימושי דיבור בונה למתחילים באנגלית

כאשר אתה מתחיל ללמוד אנגלית, בהתחלה העיניים שלך בורח מכללים אינספור, חריגים ועיצובים שאתה צריך לדעת, להבין, ואפילו להשתמש נכון. רק לאחר זמן מה אתה מבין כי שפה זו היא לא מפחיד כמו שזה נראה ממש בהתחלה, ואתה מתחיל להבחין בין ביטויים יציבים טקסט, פעלים פראסאל וכן הלאה.

זה עבור אלה שרק מתחילים ללמוד אנגלית, שעדיין יש לה דייסה ומי שרוצה לבודד את מה שנקרא חייב להיות מכל זה תוהו ובוהו דקדוקי או, במקרה שלנו, צריך לדעת, כתבתי את המאמר הזה. היום אני אספר לכם על המבנים הבסיסיים ועל פניות הדיבור, שחשובים לדעת ואשר יסייעו להביע את מחשבותיכם.

1. יש / יש

המטרה העיקרית של עיצוב זה היא לספר את בן שיחו כי משהו הוא איפשהו קיים. אנו משתמשים יש / יש, כאשר אנו מספרים על מה הם המראות בעיר שלנו, כאשר אנו מתארים את החדר או הבית שלנו, כאשר אנו מספרים מה יש בתיק או תרמיל שלנו.

שים לב כי משפטים עם בנייה זו מתורגמים מן הסוף, ו יש / יש אינו מתרגם כלל. יש אנו משתמשים במספר יחיד, ו יש, בהתאמה, עם רבים.

לדוגמה:

יש קצת גבינה במקרר שלי. “יש קצת גבינה במקרר שלי.”
יש שני חדרי שינה בבית שלי. “יש לי שני חדרי שינה בבית”.
יש הרבה שלג ברחוב. “יש הרבה שלג בחוץ”.

2. ללכת

בנייה כדי ללכת מתורגם “לאסוף”. אנו משתמשים בו כשאנחנו אומרים שנעשה משהו בעתיד. חשוב לזכור כי עיצוב זה עובד במקרים שבהם ההחלטה התקבלה לפני השיחה, כלומר, החלטת ללמוד איטלקית ולאחר קבלת החלטה אתה מדבר עם חבר ולשתף את התוכנית שלך איתו:

אני אלמד איטלקית.

עכשיו בואו נסתכל איך ליישם את זה במשפט. הפועל להיות כמו תמיד משתנה אני / הוא / הם / היה / היו / יהיה בהתאם לשכיח ולזמן; הולך נשאר ללא שינוי ומתרגם כמו “להרכיב”, ואז יש בהכרח פועל אשר אומר מה בדיוק אתה הולך לעשות.

הם הולכים להתחתן בחורף הזה. “הם הולכים להתחתן בחורף הזה.”
אנחנו הולכים להרוויח הרבה כסף בקיץ הבא. “אנחנו הולכים לעשות הרבה כסף בקיץ הבא.”
אני נוסע מחר ללונדון. “אני נוסע מחר ללונדון”.

3. הדרך

מחזור הדיבור הזה הוא, לדעתי, המעניין ביותר, כי זה יכול להיות מיושם על מגוון של מצבים. עצם המילה דרך מתרגם “כביש” ו “כיוון”. לעתים קרובות מאוד חדשים לא יכולים להבין מה היחס בין הכביש, למשל, לתיאור של אדם. עכשיו נדבר על מצבים כאלה.

מחזור את הדרך יכול להעביר את אופן הפעולה. לדוגמה, אתה יכול להגיד שאתה אוהב את האופן שבו היא רוקדת, או איך שהיא נראית. במקרה זה, “איך”, וזה התור שלנו את הדרךYou

אני אוהב את האופן שבו אתה רוקד. “אני אוהבת את הריקוד שלך”.
הוא אוהב את האופן שבו אני מבשלת. “הוא אוהב את האופן שבו אני מבשל”.

גם מחזור את הדרך ניתן לתרגם כ”שיטה “. לדוגמה:

עבודה קשה היא הדרך היחידה להשיג את המטרה שלך. – עבודה קשה היא הדרך היחידה להשיג את המטרה שלך.

זה יהיה רצוי לשים לב, מה זה לא ערך ייחודי הזדמנות של שימוש את הדרך. עם תפנית זו, יש ביטויים יציבים, קונסטרוקציות מילוליות, אבל בפעם הראשונה את הערך נחשב לעיל יהיה מספיק.

4. זה לוקח

עיצוב זה הוא גם די נפוץ בהחלט יהיה שימושי לך בעת נסיעה לחו”ל. ביטוי זה משמש כאשר אנו אומרים כמה זמן פעולה זו או אחרת לוקח. אנחנו יכולים להשתמש בו בשאלה כמה זמן ייקח לטוס ליעד או כמה זמן זה ייקח נסיעה במונית למרכז העיר.

לוקח לי שעה להגיע לעבודה. “לוקח לי שעה להגיע לעבודה”.
הטיסה למוסקבה נמשכת 3 שעות. – טיסה למוסקבה לוקח שלוש שעות.
תרגילי הבוקר שלי לוקחים אותי 15 דקות. – תרגילי הבוקר שלי לוקחים אותי 15 דקות.

בואו לסכם ולחזור שוב, אילו מצבים כל אחד מהם עיצובים מתאים:

  • יש / יש אנו משתמשים כאשר אנו אומרים מה חפצים בחדר, בבית, בשק, בעיר וכן הלאה;
  • כדי ללכת אנו משתמשים כאשר אנחנו הולכים לעשות משהו;
  • את הדרך מתאים לתיאור אופן הפעולה;
  • זה לוקח אנו משתמשים כאשר אנו מודיעים כמה זמן פעולה זו או אחרת לוקחת.

ולבסוף אני רוצה לתת עצה קטנה לאלה שרק מתחילים ללמוד אנגלית: אל תנסו להבין את הכללים בבת אחת. לצבור ידע בשלבים, ללמד מילים פשוטות הראשון, כללים וזמנים, ולאחר מכן ללכת על אלה מורכבים יותר. וכמובן, להיות סבלניים לעצמך ולאנגלית.

Loading...