6 שירותים ללא תשלום ליצירת רקע וטפטים

הדפוס הוא הפתרון האידיאלי בכל המקרים כאשר יש צורך למלא משהו בחלל, אך באותו זמן לא להסיח את הדעת מהתוכן הראשי. לכן, הם משמשים לעתים קרובות כרקע עבור דפי אינטרנט, מצגות או אפילו את שולחן העבודה. ולמרות אלה דפוסי גיאומטרי נראה די פשוט, בחירת הזכות עבור הפרויקט שלך לפעמים לוקח הרבה זמן. במקרה זה, עדיף פשוט ליצור דפוס עם הידיים שלך, ומאמר זה תוכלו ללמוד איך לעשות את זה.

דפוסי

Patternify המסך

Patternify מאפשר לך ליצור תבניות על ידי פיקסל על ידי פיקסל צביעה של שדה 10 × 10. אתה יכול לבחור צבעים שונים ושקיפות של אלמנטים, ולכן עבור כל פרימיטיביות לכאורה של כלי זה, אפשר ליצור ציורים מעניינים למדי. ניתן לשמור את התוצאה כתמונת PNG או להעתיק את קוד CSS.

דפוסי

טרטנמאקר

אתר טרטנמקר

מתברר כי כל הכלוב הסקוטי האהוב (טרטני) מציית לחוקי הבריאה המחמירים ויש לו יותר מ -3,300 גרסאות של הציור. בהמשך, במרשם העולמי של הטארטנים, הם פשוט נעצרו כדי להיכנס, כי היה שירות מקוון Tartanmaker, שבו אתה יכול ליצור מספר אינסופי של וריאציות של התא הסקוטית.

טרטנמאקר

גרסטנר

אתר Gerstnerizer

גנרטור דפוס מוזר מאוד שיאפשר לך ליצור וריאציות גיאומטריות מדהימים לחלוטין. כדי להתאים את התצוגה של התמונה, השתמש בלוח השמאלי עם המחוונים של הכלים השונים. הנה, ממש מתחת, יש שדה שבו אתה יכול להגדיר את השורות של הדפוס שלך עם העכבר. וגם בחלק התחתון של לוח זה תוכלו למצוא את הכפתורים לניקוי וטעינה מראש אקראי. הכלי הוא יוצא דופן, אבל זה לא לגמרי ברור איך לשמור את התוצאות של הכיף שלך.

גרסטנר

אוהבי צבעוני חלקה

צבע Lovers אתר חלקה

באתר זה תוכלו למצוא בבת אחת שני כלים ליצירת דפוסים. הראשון מאפשר לך פשוט colorize את התבניות הקיימות בצבעים שונים. השני מספק לך עורך מורכב יותר, שבו אתה מן האובייקטים הזמינים של צורות שונות או במצב ציור חופשי לשלב את הדפוס שאתה צריך. ניתן לשמור את התוצאה בגלריית המשאבים (לאחר הרישום) או להוריד את המחשב.

אוהבי צבעוני חלקה

Patternizer

אתר

Patternizer מציע לנו להביע את עצמנו רק דרך אחת – על ידי חפיפה להקות צבעוניות בגדלים שונים. עם זאת, גם זה מבצע פשוט הוא מסוגל ליצור מספר אינסופי של דפוסים גיאומטרי המקורי. אז הכל תלוי בדמיון שלך.

Patternizer

גאופטרן

אתר גיאופטרן

GeoPattern יסייע ליצור ציור ייחודי, ייחודי על ידי הקלדת כל טקסט על המקלדת. אין פקדים או הגדרות מסופקים, אבל התוצאה היא פשוט נפלא. שפת הקלט אינה חשובה.

גאופטרן