9 מיטב עורכי צילום מקוונים

כמעט כל עורכי תמונה מתוך רשימה זו הם בחינם, אבל מציעים שירותי פרימיום במחיר סביר. רוב מבוססים על טכנולוגיית פלאש, אז לפני השימוש, ודא כי הדפדפן שלך תומך ב- Adobe Flash Player plug-in.

1. Pixlr

Pixlr הוא אחד העורכים התצלומים הפונקציונליים ביותר באינטרנט. הממשק שלה מזכיר פוטושופ: גם כאן יש סרגל הכלים הראשי ועוד עם היסטוריה של פעולות קודמות רשימה של שכבות.

ב Pixlr, יש את כל הכלים הבסיסיים, כולל פונקציות של בחירה, מילוי, כיסוי צבע, טשטוש ותמונה שינוי. העורך זמין בשפות רבות, כולל רוסית, כך שאתה יכול בקלות להבין את היכולות שלה.

התמונה שנוצרה ניתן לשמור JPG, PNG, BMP, TIFF ו פורמטים אחרים במחשב.

האתר Pixlr יש גם גרסה פשוטה של ​​עורך – Pixlr Express. הוא מכיל פחות כלים והוא מיועד לתיקון קל ומהיר של תמונות. ב Pixlr Expres אתה יכול לחתוך את התמונה, לשנות את בהירות וניגודיות, להחיל אפקטי תאורה, להשאיר כיתוב עם גופן מגניב, להוסיף מסננים שונים, מסגרות, מדבקות ורכיבים אחרים.

אגב, Pixlr תכונות אקספרס מתווספות מעת לעת עם מדבקות חדשות, למשל, בנושא החג הנוכחי.

מקצוענים: קבוצה עשירה של כלים לעריכה, ניהול פשוט, אתה יכול לבחור עורך מקצועי למחצה או פשוט ונוח למתחילים.

חסרונות: את הזמינות של הפרסום בגרסה חופשית.

Pixlr →

2. Fotor

ממשק ידידותי למשתמש וקל לשימוש של עורך Fotor כולל חמש קטגוריות עיקריות של כלים. הראשון כולל פונקציות עריכה בסיסיות: חיתוך, סיבוב, שינוי גודל וכן הלאה. הקטגוריה הבאה היא אפקטים שונים, שבהם ניתן לצלם בשחור ולבן, להבהב צבע הבזקים, בוהק ולא רק.

אז יש את הפונקציות של retouching. במיוחד הם כמו בנות, כפי שהם מאפשרים להם לצייר איפור חדש, מסכה פגמים בעור, לשפר את עורם ואף לשנות את צורתם. קבוצות הכלים הבאות משמשות להוספת טקסט, מסגרות ומדבקות.

לאחר העריכה, תוכל לשמור את התמונה במחשב או לפרסם אותה מיד ברשתות חברתיות. התוכנית גם יכול ליצור קולאז’ים, כרטיסי ברכה ותמונות HDR.

מקצוענים: ממשק פשוט מאוד, אפקטים מעניינים רבים, היכולת לשתף במהירות את התוצאה ברשתות חברתיות.

חסרונות: הצורך לשלם עבור תוכן נוסף; זמינות הפרסום בגרסה החינמית.

Fotor →

3. PicMonkey

PicMonkey הוא עורך מקוון המתמקד שימושיות. אתה יכול להעלות תמונות מ Flickr, Dropbox, Facebook או מהמחשב ולערוך אותם באמצעות מגוון רחב של כלים. PicMonkey מאפשר לך לבצע בקלות פעולות בסיסיות מתיקון צבע לשינוי גודל, וגם להחיל אפקטים, מרקמים (עננים, למשל, או שטח), מסגרות ותוויות.

המקטע Touch Up מכיל פונקציות רבות ליצירת איפור וירטואלי. עם PicMonkey, אתה יכול גם ליצור קולאז’ים או ליצור כרטיסי ביקור, גלויות ומכסים עבור רשתות חברתיות באמצעות תבניות שצוינו.

בעבר, את הפונקציות הבסיסיות של העורך היו זמינים בחינם, עכשיו אתה יכול לשמור את תוצאות העבודה רק לאחר ההרשמה. אבל היזמים מציעים תקופת ניסיון של שבעה ימים, אשר אין צורך לשלם.

מקצוענים: מספר רב של כלים אינטואיטיביים, אשר קל מאוד להבין.

חסרונות: אין גרסה חופשית; את האפשרות לערוך תמונות ברזולוציה שלהם עולה על 16 MP.

PicMonkey →

4. Befunky

למרות העובדה כי סביב החלון BeFunky מעצבן מעצבן, באוסף שלו תוכלו למצוא מספר עצום של אפקטים וטקסטורות. בהתחלה, אפילו העיניים שלך מפוזרות ואתה לא יודע מה לעשות את התמונה שלך. בנוסף, השירות מציע אוסף עשיר של מסגרות, תוויות ואלמנטים דקורטיביים אחרים. נכון, רבים מהם משולמים – הם מסומנים עם הכיתוב PLUS וזמינים כחלק המנוי.

בנוסף לפונקציות של עורך התמונות ב Befunky, ישנם מודולים נפרדים ליצירת קולאז’ים ועיצוב גרפי.

מקצוענים: רק מספר אסטרונומי של אפקטים יפים ואלמנטים קישוט.

חסרונות: הצורך לשלם עבור תוכן נוסף; זמינות הפרסום בגרסה החינמית.

BeFunky →

5. ריבט

כמו עורכי לעיל, Ribbet מציעה כלים חיתוך, סיבוב, תיקון צבע פעולות בסיסיות אחרות עם תמונות. בנוסף להם בשירות תמצאו מדבקות, כלי טקסט ואפקטים. על רקע העורכים האחרים, ריבט בולט עם מספר רב של אלמנטים עונתיים של קישוט, מתוזמנים לאירועים חגיגיים ואירועים פופולריים. וגם עיצוב ממשק נחמד.

כמה כלים פרימיום ופריטים נפתחות רק לאחר ההרשמה. אבל כדי לבטל את חסימת כל התוכן הפרימיטיבי, אתה צריך להירשם.

מודולים נוספים Ribbet נועדו ליצור קולאז’ים, ציור על בד נקי ויצירת גלויות. באפשרותך להשתמש בהם אם הפונקציות של עורך התמונות אינן מספקות עבורך. במודול של קולאז’ים, אתה יכול לא רק לשנות את הצורה של תאים, אבל גם לסובב אותם, להגדיר אותם לגודל מסוים, לשנות את העגלגלות של המסגרות, להגדיר את הרקע לטעון באופן אוטומטי לתוכו את כל התמונות הזמינות עורך התמונות.

לאחר העריכה, תוכל לשלוח תמונות אל Google+, Facebook, Flickr או שמירה במחשב.

מקצוענים: ממשק נוח ומעוצב להפליא; מספר רב של אלמנטים עונתיים בעיצוב.

חסרונות: אי יכולת של פונקציות רבות ללא רישום; צריך לשלם עבור תוכן נוסף; זמינות הפרסום בגרסה החינמית.

Ribbet →

6. FotoFlexer

על ידי פתיחת אתר FotoFlexer, תוכלו לראות ממשק ייחודי אך אינטואיטיבי עם כל הכלים, אפקטים סטנדרטיים הגדרות הקיימות עורכי התמונה ביותר. בנוסף, השירות מכיל אלמנטים רבים של קישוט ואפילו תומך מדבקות אנימציה. אז עם FotoFlexer אתה לא יכול רק לערוך תמונות סטטיות, אלא גם לשמור תמונות בצורה של hyphas.

למרבה הצער, השירות הוא מיושן בבירור, אשר משפיע על מהירות הניתוח שלה ועל היעדר כמה פונקציות מוכרות. לדוגמה, אתה יכול בטעות לסגור את הדף ולאבד את העבודה שלך, כי FotoFlexer אינו מזהיר על היציאה. במקביל, מפתחים אינם דורשים משתמשים להירשם.

מקצוענים: ממשק פשוט ואינטואיטיבי; ללא תשלום.

חסרונות: עיצוב מיושן; מהירות נמוכה.

FotoFlexer →

7. LunaPic

כמו FotoFlexer, LunaPic הוא עוד עורך בית הספר הישן. מצד אחד, הוא מציע אפקטים ייחודיים יכולות עריכה. לדוגמה, לשירות יש פונקציות רבות לעבודה עם אנימציה וצבע. זה מעניין ליישם את ההיסטוריה של השינויים: אתה רואה רשימה של תמונות ממוזערות עם ההשפעה של כל הפעולות שלהם יכול לחזור אל שניהם או לבטל במהירות את הכל.

מצד שני, כל הצ ‘יפס מוזנים לתוך ממשק מיושן עם פריטי התפריט הנפתח.

מקצוענים: הזמינות של כלים ייחודיים ואפקטים; ללא תשלום.

חסרונות: ממשק מחוץ תאריך; זמינות הפרסום.

LunaPic →

8. צבע סומו

צבע סומו מיושם בסגנון של Photoshop עם סרגל הכלים הרגיל התפריט הנפתח. לרשותכם הם כלי ציור, הוספת צורות, שינוי, זום, תיקון צבע ופעולות אחרות עם תמונות. מיושם תמיכה במסננים ובשכבות. אם אתה הבעלים של Photoshop, עם צבע Sumo תוכלו להבין במשך כמה דקות.

עם זאת, פונקציות רבות מאוד זמינים רק בגירסה Pro, שעבורו אתה צריך לשלם. למעשה, כל פריט בתפריט יש פונקציה אחת חינם, השאר משולמים.

מקצוענים: נוכחות של כל הכלים הבסיסיים מתקדמים רבים מ Photoshop.

חסרונות: הצורך לשלם עבור תוכן נוסף; זמינות הפרסום בגרסה החינמית.

צבע סומו

9. אבירי

אבירי הוא עורך מעוצב בצורה מסוגננת, כי במיומנות משלב עריכה מתקדמת לרטש עם פונקציות דקורטיביות אופנתי. אם אתה רוצה, אתה יכול לשנות את התמונה מעבר להכרה: להסיר את הפגמים בעור, להלבין את השיניים, להתאים את גודל, persectiv וצבע. ואם אתה רוצה לקשט תמונת מצב עבור מדיה חברתית, אז אבירי מאפשר לך להוסיף במהירות מדבקות, טקסט וליישם אפקטים.

מהדורות העריכה זמינות בחינם. אבל אם אתה רוצה להשתמש באחסון ענן, תזדקק לחשבון Adobe ולמנוי Creative Cloud.

מקצוענים: עיצוב ממשק מסוגנן; ללא תשלום.

חסרונות: לא נמצא.

אבירי ←