Cafe4tune: רשת חברתית תלת מימדית בעלת יכולות רחבות

רשתות חברתיות ממשיכות לצמוח. יש אנשים שאוהבים את זה, אבל יש כאלה שלא, אבל עובדה היא: אנשים כמו זה שם. הטכנולוגיות אינן עומדות על עומדן, וכעת אדם אינו יכול פשוט ליצור את הפרופיל שלו במרחב המידע, אלא גם לטבול את עצמו בעולם תלת ממדי מלא, מותאם לכל משתמש ספציפי. היישום הרציני הראשון של גישה זו לרשתות חברתיות יכול להיקרא פרויקט שנקרא Cafe4tune, שהיא רשת חברתית תלת מימדית אמיתית.

קפה 4tune

תקשורת ללא גבולות

יש הרבה אפשרויות אינטראקציה. לדוגמה, תושב מוסקבה, הליכה דרך הכיכר האדומה, בהחלט יכול לראות בטעות על המסך בין ידי-ושבים של חברו. ואז שניהם יכולים ללכת לבית הקפה הממוקם באזור ועל הדרך נוחה כדי לתקשר – צ’אט, קול או וידאו ועידה, ובמקביל להאזין למוסיקה או לצפות יחדיו במשחקי הכדורגל, לירות על מצלמה מקצועית או טלפון נייד. פספסתי את השידור יכול למצוא אותו מנוע חיפוש ולחפש בכל עת נוחה.

מכרים מעניינים

הרשת מלאה בפונקציות חדשות. כל משתמש יכול ליצור את עצמו לפלרטט הבקשה, ו Cafe4tune, על בסיס התאמות של שאילתה וקריטריונים החיפוש, ימשוך משתמשים תואמים לחלון צ’אט פרטי. בהסכמת שני המשתמשים, הפרופילים האמיתיים שלהם יהיו זמינים זה לזה, והם יוכלו להתחיל לתקשר.

כרגע, קשה למצוא שירות שבו המשתמש יוכל להרים זוג באותו זמן, לשוחח עם חברים בצ’אט או קול, לעשות מצגת של המוצר שלהם, לשיר קריוקי או לצפות בשידור באינטרנט של הזמר האהוב קונצרט או משחק כדורגל. ועם כל זה, תראה את עצמך על המסך.

בלוקים חדשים

אחד מהשבבים המתוכננים של Cafe4tune הוא בלוק חדשות מה- World Wide Web. כמו כן, את הפונקציה של רדיו באינטרנט צפוי עבור אלה שהם יותר נוח לשמוע חדשות על ידי האוזן. ובכן, או פשוט להקשיב למוסיקה, לתפוס את הגל האהוב עליך.

חופש לערוך

ב- Cafe4tune, תחת אותו חשבון, תוכל ליצור מספר דפים אישיים, שלכל אחד מהם יש הגדרות פרטיות משלו. עם זאת, תוכל לשנות כל מידע בחשבון שלך, אפילו את השם הפרטי ושם המשפחה שלך. עוד הבדל Cafe4tune: אנשי קשר של חברים, בנוסף לרשימה הכללית, מוצג בצורה של עץ – אז אתה יכול לראות מי הוא חברים עם מי.

בחירות וירטואליות

השירות נועד לחבר את גבולות החיים האמיתיים והחלל המקוון, עד כמה הטכנולוגיות המודרניות וכלי התקשורת מאפשרים זאת. כיום, “בחירות וירטואליות” מחזיק משאלים בקרב משתמשים של מדינות שונות, מועמדים נעשים. כרגע, באתר יש מדינות שמנהיגיהן כבר נבחרו. לכל אחד מהמנהיגים יש דף אישי משלהם, שבו כל משתמש יכול לשאול את השאלה שמעניינת אותו.

בידור

בקפה 4tune יש כמות גדולה של משאבים בידור, משחקים (שחמט, שש בש, משחקי קלפים, וכו ‘), כי יהיה מצויד לא רק ישירות עם רכיבי המשחק, אלא גם וידאו ושמע תקשורת בין המשתתפים. היזמים מתכננים להפעיל משחקים לטלפונים, בגדים וירטואליים ל -3 D אוואטרים ועוד.

הטבות עסקיות

Cafe4tune מספקת כלי קידום מכירות יעילים ובמחיר סביר: היכולת להציג מוצרים ושירותים, מיקום פרסום המותג (קישור לאתר המפרסם), ארגון המכירות המקוונות. כיום, מספר שירותים נמצאים בשלב ההשקה.

תכונה בולטת של Cafe4tune היא שהאתר פועל ב -45 שפות בעולם, כך שמפרסמים לא צריכים לדאוג אם הקהל שלהם מדבר אנגלית. אתה יכול פשוט לשים פרסומת בשפה של המדינה שבה קהל היעד שלה חי. יש ערכת כלים ליצירת חנויות וירטואליות, גלריות לאמנות ואולמות תצוגה עם אפשרות לארגן מכירות מקוונות. הנחות וירטואליות יאחדו את הלקוחות כמבקרים רגילים לחנויות, גלריות ומתקנים אחרים, ויכולים לשמש גם בפרויקטים העסקיים שלהם.

מן היוצרים

«Cafe4tune הפך לאתר הרשתות החברתי הראשון, הרשום בארה”ב, עם הגרסה הנוכחית של בטא + ברוסית. בשבילנו הוא מאוד חשוב בשוק CIS, אחד המנהיגים בפיתוח רשתות חברתיות היום, ואנחנו רוצים להפתיע את משתמשי האינטרנט דוברי רוסית “היברידית” מוצר עם קונספט שאינם סטנדרטיים, שונה מן הרשתות החברתיות ידועים כבר”, – אמר Artashes Ikonomidis, מנכ”ל Cafe4tune.

קפה 4tune.com