משרות: Marusya Podlesnova, מנכ”ל RusBase

הניסיון של דיבור עם אנשים שונים בתוך כותרת זו לא גדול מדי בשבילי, אבל לעת עתה זה ראיון תוססת וחיה ביותר, לדעתי, לאחרונה.

פגוש היום האורח שלנו – Maroussia Podlesnova, מייסד האידיאולוג הראשי של “Afisha Startup”, אשר לאורך זמן הפך למגרש משחקים של חברות סטארט-אפ רוסית והתעשייה מיזם RusBase.

שלום, מרוסיה! כולנו שואלים – גם אם אנחנו יודעים את עצמנו – מה האורחים שלנו עושים בעבודתם. אז אתה אומר לקוראים שלנו מה אתה עובד

אני ילדה אינטרנטית אמיתית: נערה שעליה שרו זמפירה – נערה שגרה ברשת. אבל זה קרה, כמובן, לא מיד. באופן רשמי לומר “אמא, אני תלוי אינטרנט” יכולתי רק לפני כמה שנים.

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

אני עובד על האינטרנט מאז 2008. מאז דצמבר 2010 ועד עתה הוביל את פרויקט RusBase (המוכר בשם “Startup Afisha”) – תקשורת פלטפורמת שירות עבור סטארט-אפים ומשקיעים רוסים. היום יש כבר 12 אנשים בקבוצה שלי. בשנת 2012, הודענו על משיכת השקעות מחברת הטכנולוגיה Black Ocean NY. באופן כללי, הרבה דברים עדיין לעשות באינטרנט, אבל לא מספרים אותו על זה? 🙂

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

– איך נראית העבודה שלך?

מקום העבודה שלי הוא המקום שבו אני נמצא. לרוב זה השולחן שלי, שבו אייר שלי, כלב וספל קפה בדרך כלל חיים. אבל באופן כללי אני גבר בלי משרד. אני עובד על החופים של פוקט, ועל המרפסת של אזור מוסקבה. אנשים רבים אינם מבינים את דרך החיים שלי. ואני לא מבין למה אני צריך תיבה שבה אני גם לפתוח את המחשב הנייד שלי גם להיכלל באינטרנט? עצם המחשבה על קוד הלבוש, הגבולות והכללים, הדרישות הקפדניות ושעות העבודה מעוררת בי אימה.

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

צוות בוחר יש לי את אותו הדבר: כולנו מופצים לא רק במוסקבה אלא גם ברחבי העולם, ואנחנו לא מגבילים אותו הסולם או התוכניות. פעם בשבוע אנחנו הולכים לפגישות התכנון הגדולות במשך 3-4 שעות. כל יום אנחנו כל על שיחות סקייפ, אבל כל אחד בחלל נוח עבור עצמנו: מישהו בבית, מישהו coworking או אפילו במשרדים (יש צורך במיוחד :)).

– משהו יוצא דופן בעבודה של “ברזל” הוא?

באופן כללי, יש לי עוד BenQ ישן, שעובד רק מהרשת. אבל אני לפעמים להשתמש בו עבור עריכת וידאו: יש Pinnacle סטודיו. אבל במשך זמן רב לא שיחקתי את זה 🙂

– ובדרך כלל מה אתה משתמש? מחשב נייד, נתב …

כי את העבודה שלי בכללותה באינטרנט, אז כל מה שאני צריך זה 11 שלי MacBook Air (וזה כבר הזמן לשנות) ואת הנתב (DLink הפשוטה). באופן עקרוני, רציתי צג 11 אינץ ‘, אז זה היה נוח לי להסתובב עם מחשב נייד ברחבי העיר וזה לא היה קשה. באופן כללי, מעולם לא סבלו – על פי אחרים – מסך קטן.

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

עם הזיכרון של אייר זה כל כך עצוב: רק 64GB, ואני מתוך זה, תאמין לי, אני סובל כל הזמן. הצלה קשה נשלף כוננים Dropbox. יש לי כונן קשיח 400GB, ישן אחד. שם אני מאחסן את כל התמונות ואת המוסיקה וכמה ארכיון מיותר הישן.

– טלפון נייד (תן לי לנחש) בטוח הייצור של אפל: חלק מהקהל שלנו כבר שונא את צוות העריכה על העובדה שיש לנו כמה אוהדים אורחים “רובוט ירוק” 🙂

מאז 2010, אני עם נוקיה נכנס לעולם של סטיב ג ‘ובס ולא חזר 🙂 יש לי iPhone החמישי פשוט, שבור כבר עם זכוכית להחלפה. ב 32GB, וזה גם נגמר. יהיה השישי – אני אהיה עם השישית.

אני אפילו לא יודע איך אתה יכול לענות “למה המודל הזה”, זה כמו “למה אתה צריך ידיים?” האייפון כבר חלק ממני. בלתי ניתנת לערעור. ושוב, אני באמת אוהב את העיתוי עם האוויר שלי: iMessage אני כמעט כל לכתוב ממחשב נייד. הערות זהות. באופן כללי, טוב, איכשהו הכל שלי, שלי 🙂

– בוא נדבר על התוכניות …

# muzhkopasad kaziratstvo?

בכנות, אני לא זוכר מי וכיצד וכאשר התקנתי את מערכת ההפעלה והאם קניתי את זה או לא. עכשיו יש לי אריה ההר (OS X 10.8.4). לפיכך, אני מנסה לעדכן ברגע שזה מיד. אבל אפילו לא את עצמי, אבל בדרך כלל אני מבקש ממישהו לשים אותי. המשרד באמת עולה מ MS, אבל לא מספרים ילידים ואחרים. איכשהו זה היה מהרגע הראשון.

הדפדפן שבו אני משתמש רק ב- Chrome (עדיף עד שלא מצאתי דבר). למרבה הפלא, ספארי הוא מאוד tupit. על Mozilla בדרך כלל שקט, אני משתמש רק עבור הבדיקה של הפריסה. יחד עם זאת, פעם ביום, אני פותח את כל שלושת הדפדפנים.

שוב, מה שיכול להיות מוזר, אני בודק את הדואר דרך הדפדפן, ואל תשתמש בדואר שלי: הוא לא הלך אלי איכשהו. דואר הוא פשוט מובנים לחלוטין, ואני בדרך כלל יש גישה מיוחדת לגרוף שלה. למעשה, הדואר שלי הוא מנהל המשימות שלי ואת המחברת שלי. תיבת הדואר הנכנס תמיד ריקה: בתיקייה זו יש אותיות שאליהן עליך לענות “עכשיו” או שיש להן מספיק תשובות “כן / לא”. אם המכתב דורש עבודה – וכ -80% – ואז בטיוטות ומחק את התווית “דואר נכנס”. אם טיוטות הן יותר מ -30, אז # מוחלף בכוכבית

למרות היום הם הראו APM 2 $ – AirMail. יהיה צורך לנסות 🙂

אני משתמש באופן פעיל ביומן Google וב- Google Drive – אני המומחה החזק ביותר לשירותי Google, ולכן אני לא משתמש במשהו מאפלופסקי ועד לזמן המבנה ולנתונים.

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ
משרות: Marusya Podlesnova, מנכ
משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

עשה כמה צילומי מסך: מסך LaunchPad מציג את התוכניות הנפוצות ביותר: Cloud, Dropbox, Photoshop, Image Capture. זה ארבעת המנהיגים, לא סופר את Microsoft Office.

קלאוד אני משתמש עבור מסך בעבודה הקשורה עם הנהלת הפיתוח, Dropbox משמש כמאגר עבור כל המסמכים המשותפים של צוות, ואת לכידת תמונות עוזר מיזוג תמונות עם ה- iPhone בבטחה: לראות את האייפון ככונן פלאש USB ואני לא להשתמש iPhoto 🙂 עוד דבר טוב כאן: https : //droplr.com/

אני לא יודע אם אני צריך להודות בזה, אבל אני לא יכול להתיידד עם Evernote בכלל: אני לא מבין למה אני צריך את זה … יש לי את כל הטיוטות שלי ב- Gmail בכל 🙂

הדבר הכי מגניב הוא StrongVPN. מאז אני עובד לעתים קרובות ואני באזורי WiFi נגיש לציבור, אני משתמש בו להגנה שלי.

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

בשורת המשימות שלי ב- Chrome עדיפה גם: דואר אלקטרוני ולוח שנה, כל גששי הסטטיסטיקה, רשת חברתית, מנהל, השוואת אזורי זמן (כי הם לעתים קרובות לגור באזורי זמן אחרים), ואפילו יש מקום לספורט: זה – התייחסות אימונים ב- YouTube (ובכן, אני חייב להיות בכושר).

– איך אתה קורא דואר? ובכן, שליחים מעוניינים גם

על הדואר, כבר כתבתי לעיל. זהו הכלי החשוב ביותר שלי לאינטראקציה עם העולם. הכל כאן הוא מפורק בבירור לתוך תיקיות קיצורי דרך, כמו גם מסננים, איסוף חשבונות תיבות אחרות. עדיין עצוב מאוד על סגירת Labs ב- Gmail, היה הרבה כיף 🙂

הדואר בי אינו סגור כלל. קראתי את זה כמעט כל 24 שעות ביום. בשבילי, יום חופש הוא כאשר אני לא לבדוק דואר במשך יותר מ 12 שעות. במהלך הלילה מ 1-2 לילות עד 7-8 מגיע 30-40 אותיות. פריטים ספאם 5-7. מחצית מהקשר ל גשש וכל השאר הם אותיות על המקרה.

מבין השליחים, אני מזהה רק את סקייפ. אף על פי שהוא התחיל להשתקע בששת החודשים האחרונים כמו דומם, ולא רק אני. בגטאלק הם כותבים רק לעתים רחוקות. ובכן, עדיין יש לי פייסבוק על הרקע. אני כמעט אף פעם לא מפעיל את הבלתי נראה: אני תמיד באינטרנט. לעתים קרובות אני אפילו מדבר סקייפ, ולא לכתוב.

– האם שולחן העבודה נקי או כל תוויות?

אני בקפידה תמיד ללכת לבחירה של מכסה על שולחן העבודה. ואני תמיד נקי וניקיתי את זה: הכל באבא במסמכים. אני אקסצנטרי ופרפקציוניסט: בגלל זה יש לי הכל בארון, במטבח, ובמחשב הנייד. ללא אשפה: יש לי אפילו סל טמא מטומטם 🙂

אם העיצוב, אז אני מזעזע את כל הטפט כאן – http://www.goodfon.ru/ – לא פרסום, אבל אני רק הכל מתוך הקטע המינימליזם אני לוקח משם 🙂

– גאדג ‘טים ושירותים – כל אלקטרוניים. האם יש מקום לנייר בעבודתך?

לאחרונה החלו להשתמש בנייר. כבר כתבתי שלושה פנקסים: בדרך כלל אני רושם בישיבות, ואז הכל מועבר לעולם האלקטרוני.

אני גם משתמש A4, כאשר מעצב שואבת את פריסות של האתר החדש: אני לא יכול לעשות את זה אחרת. רק עפרונות ונייר. ואז הוא מן המודלים שלי עושה את המוצר. בקרוב הגירסה הרוסית החדשה של שלנו ייצא, משורטט על הנייר ומיושם על ידי המעצב באינטרנט.

אני אוהבת לצייר ולהשתמש במפיות במוסדות. זה, למשל, הוא נעים “ז’אן ז’אק”: שם במקום סדיני מפות A3 ועפרונות. חלום … 🙂

ואני תמיד מציירת כשאני בטלפון. זה #musthave

– מרוסיה, תודה על הסיפור הטוב ופרטים רבים. לבסוף, השאלה המסורתית היא: האם יש תצורה של חלום?

כשאני עייף מאוד, אני תמיד חולמת על סוף שבוע של אדם “סובייטי פשוט” שאין לו גאדג’טים ודואר. לצאת לחופשה, הדבר הראשון שאני מחפש הוא WiFi. לכן, קשה להגדיר את החלום.

משרות: Marusya Podlesnova, מנכ

מצד אחד, הייתי מאוד רוצה להיות רחוק מכל העולם האלקטרוני הזה ולעסוק בחקלאות (אני לא צוחק בכלל), אבל איפשהו לא ברוסיה, אלא באיטליה החמה, למשל.

באותו זמן כמוני – ובלי האינטרנט? זה בלתי אפשרי!

באופן כללי, זה מזיק לחלום. אתה צריך להגדיר מטרות. חלומות – זה משהו שלא ניתן לממשו. ולמה אנחנו צריכים כזה לא מציאותי, אם אנחנו חיים בעולם של אפסים ואלו? 🙂