Jak najít e-maily s velkými přílohami v Gmailu

Jak víte, poštovní služby Gmail neustále zvětšuje objem ve vaší poštovní schránce každý druhý přidávat se k tomu čerstvý Baitik. Ale pokud jste docela těžké použití svého e-mailu a archivaci e-mailů roste mnohem rychleji přidáním nového místa, pak dříve či později budete cítit jeho nedostatek. V takovém případě můžete zkusit vyčistit schránku a mazat e-maily s velkými přílohami. To bylo vždy, že vestavěné nástroje nelze provést, takže tam byl dokonce speciální služba, která pomáhá najít ve svém boxu největší písmena. Nicméně, ve skutečnosti, Gmail má co do činění nezdokumentovaný operátora Velikost. Zde je návod, jak to funguje.

Chcete-li vyhledat e-maily, které odpovídají zadaným kritériím, musíte zadat dotaz formuláře

 velikost: [velikost v bajtech]

Například, pokud zadáte do vyhledávacího pole velikosti: 5242880, bude vybrána všechna písmena, která velikost je 5 MB nebo více, a velikost dotaz: 10485760 vrátí seznam písmen větší než 10 MB.

Použití této metody se může zdát obtížné, protože to vyžaduje, aby zadat velikost v bajtech (pamatujte, že 1 MB = 1,048,576 bajtů). Ale nemůžete obtěžovat příliš tento a zadejte počet megabajtů a přidejte šest nul. To je přesně ten případ, kdy přesná velikost opravdu nezáleží.