Jak za 7 dní můžete stáhnout svůj LinkedIn v top 3% a získat baráž nabídky

Práce vlastního snu vás nenajde. Pokud se nepředstíráte, že celý váš život jste jen snili o 40 letech 40 000 rublů 40 km od Moskvy. Nedávno jsem se vrátil ze sedmi-měsíčního výletu přes jihovýchodní Asii a začal propagovat svůj životopis v LinkedIn. To vedlo k tomu.

Vzdálená práce v kanadské společnosti, volný čas, procento od každého klienta a přesun do Petrohradu.

Jak získáte stejný výsledek?

Chcete-li parafrázovat známé pojmenování, můžete říci: nevybíráte LinkedIn (stačí jen zveřejnit svůj životopis kdekoli můžete), ale LinkedIn může velmi dobře pomoci někoho vybrat.

Vstup: Jak můžete vidět, měl jsem v LinkedIn určitý počet kontaktů, ale životopis nebyl příliš populární. Já, stejně jako mnozí z vás, ji aktualizujete jednou za rok.

LinkedIn Rank před propagací

Během následujících sedmi dnů můj profil vstoupil do mých nejlepších 3% mezi 2560 kamarády a zlepšil pozici s každým dalším dnem.

Profil uživatele LinkedIn na 4 dny

Každý den obdržím pět pracovních nabídek, tři nabídky k účasti na startu nebo na projekt. Objevuji nové příležitosti a seznamuji se a také pozvánky na hakatony, události, strany IT.

To je příběh o tom, co funguje v LinkedIn a co ne. A také o malých, ale velmi efektivních tricích, abychom byli informováni.

LinkedIn Rank po propagaci

Budu si všimnout, že všechny rady jsou zaměřeny výhradně na upozornění na váš životopis. Všechny akce pro rozhovor nebo prokázání vaší kompetence jsou stále ve vašich rukou. Pojďme!

Sítě v LinkedIn začíná životopisem

Jak napsat prodejní životopis je lepší, než mi tento článek řekne. Odmítnout pro líné:

 1. Úkolem životopisu je odrážet své dovednosti a schopnosti, které jsou pro danou profesi nejdůležitější. Takže například pro prodejní profese je důležité ukázat, jak a kolik jste přinesli pro zisky společnosti. U technických a IT profesí je velmi důležité popsat dovednosti vytváření produktu a schopnost vlastnit různé technologie, marketingové profesionály – odrážet realizované projekty a tak dále.
 2. Formulujte jejich silné stránky takto: “Dosáhl jsem X ve srovnání s Y kvůli tomu, že jsem byl zapojen do Z “. Většina lidí píše v životopisu něco jako: “Napsal jsem sloupce pro New York Times. ” Je lepší říci jiným způsobem: “Publikoval jsem 50 sloupců vzhledem k tomu, že jsem tuto oblast hluboce analyzoval po dobu tří let. Přestože průměrně pozvaní komentátoři zveřejňují šest sloupců. ” Chtěl bych prokázat takovou kvalitu; zde je příběh, který ho ilustruje; a tak tento příběh tuto kvalitu demonstruje. Ale jak tato kvalita přinese vám nebo vaší společnosti výhodu.
 3. Strmý životopis je shrnutí, které je postaveno na úspěšném příběhu. Ukazuje, jak jsou vaše vzdělání, kariéra, všechny druhy školení a osvědčení, osobní vlastnosti a pozice, které hledáte. Všechny vaše úspěchy mohou být prospěšné pro zaměstnavatele. S výjimkou titulu CCM o kňučině a obvinění druhých.

To jsou hlavní body, na které jsem zaměřil svou pozornost na psaní mého životopisu. Pro jeho výcvik jsem strávil tři dny a druhý den – přeložil životopis do angličtiny. Pak jsem se pustil do propagace a vytváření sítí.

Aktivní propagace v LinkedIn

Aktivní propagace by měla být více či méně jasná: prohledáváte hledání zajímavých osob pro sebe a pošlete jim pozvánky, abyste se připojili ke své síti kontaktů.

V tomto případě, když hledáte práci, kontakty IT-recruiter, HR, Talent Acquisition – toto jsou klíčová slova, která vedete k vyhledávání. A přidat do kontaktů.

Ale tady je jeden trik. LinkedIn neumožňuje lidem být pozváni hromadně přes web, takže stačí nainstalovat aplikaci iOS nebo Android a mít možnost přidat správné lidi bez omezení stisknutím jednoho tlačítka + přidat.

Co je to LinkedIn Rank a jak to ovlivňuje obnovení zobrazení?

LinkedIn Rank je ukazatel, který ovlivňuje pozici vašeho životopisu v hodnocení zobrazení mezi vašimi přáteli. Čím vyšší je tento ukazatel, tím častěji se v výsledcích vyhledávání zobrazí životopis, přitahuje pozornost a získává více názorů.

Opět zdokonaluji screenshot pro jasnost: před propagací a po sedmi dnech.

LinkedIn Rank: srovnání před a po propagaci

Chcete-li zvýšit úroveň LinkedIn Rank, musíte aktivně přidat nové přátele, zvýšit podporu vašich dovedností, shromáždit zpětnou vazbu od předchozích zaměstnavatelů, vyplnit projekty a mnoho dalšího.

Stejně jako já:

 • Hledali jsem lidi pro klíčová slova:  Generální ředitel, obchodník, zakladatel, spoluzakladatel, investor, růstový hacker, růst, zadržovatel a tak dále.
 • Přidáno do těchto klíčových slov Petrohrad, Toronto, Bay area, New York, Moskva a tak dále.
 • Přidala jsem všechny, kteří mi dali podnět k vyhledávání prostřednictvím aplikace (dělal jsem to pět dní).
 • Pro každého, kdo potvrdil svou žádost přátelům, jsem potvrdil své dovednosti (dešifrujte níže). 5% mi udělilo odpověď, čímž potvrzuji moje dovednosti.
 • Vyplnilo vše, co mohlo být vyplněno: shromáždil zpětnou vazbu od předchozích zaměstnavatelů, uvedl vzdělání, připojil své články, přepsal shrnutí.
 • Odpověděl všem lidem, že mi napsali zprávy. Na pět dní bylo 35 zpráv, 10 z nich se mnou projevilo zájem, čtyři zprávy naznačovaly rozhovor, jeden se připojil ke startu. Zbývající zprávy v duchu: “Mám +100500 připojení, prosím kontaktujte, pokud ano.”

Potvrďte dovednosti dalších odborníků

Dalším pracovním postupem je, aby se Endorse stala dalším odborníkem zadáním jeho profilu. Podpora je potvrzení dovedností a kompetencí jiné osoby v LinkedIn.

Víte například, že Maya skutečně ví o managementu, restauraci a několika dalších disciplínách. A potvrďte své dovednosti, jednoduše klepnutím na jejich protiklad v jejich profilu.

Podporujte se na LinkedIn

Tato dovednost se zvyšuje o jednu a vedle ní se váš avatar objeví jako sociální důkaz.

Vaším úkolem je potvrdit všechny dovednosti od KAŽDÉ osoby, kterou přidáte svým přátelům. Podle mých zkušeností, 5% jsou reciproční a také dělají Endorse. A přesně to potřebujeme.

Když vaše dovednosti dosáhnou 10 potvrzení nebo více, lidé budou i nadále dělat bez vaší aktivní účasti. Zde je výsledek sedmi dnů aktivní propagace.

Dovednosti na LinkedIn

Pasivní propagace v LinkedIn

Zvláštní pozornost věnujeme společnosti SAMARI

Aby vám personál náboru mohl najít sám, musíte připravit skvělý SAMARI. Sammari je první pět odstavců vašeho životopisu. Pokud se písemně nezachytí, HR manažer (a opravdu všichni skvělí kluci) nebudou vypadat.

Bez atraktivního a zajímavého sammariho zůstane veškerá vaše aktivní atrakce prázdným otřesem LinkedIn, i když přidáte 10 tisíc lidí.

To je nejdůležitější část vaší práce na vašem profilu!

Napsal jsem sammari podle následující zásady:

 • Kdo jsem já?
 • Jaké nástroje používám a co mohu.
 • Co očekávám (kdo by měl věnovat pozornost mému životopisu, který zaměstnavatel, jaké návrhy mě kontaktovat, mé preference).

Zbytek profilu je také důležitý, proto ho také pečlivě vyplňujeme: přidáváme dovednosti, publikace, ocenění a tak dále.

Struktura podpory sammari, kterou můžete použít pro sebe:

 • Stručně o sobě. (Jsem nepsal, ale většina lidí psát v „Who Am I“ stručný popis společnosti, ve které pracují nebo pracovali. Pokud firma má status jako Coca-Cola, upozorňuje na jejich profilu. Mnozí jen stručně představil. Potom již píše o nástrojích, které používají při práci, a tak dále.)
 • Zkušenosti a dovednosti.
 • Osobní vlastnosti.
 • Jaký přínos může společnost přinést.
 • Účel shrnutí nebo očekávání.
Jak jsem si to uvědomil

Miluji a chápu čísla. Hlavní pracovní nástroje jsou aplikace Excel, Google Docs, Sketch, Yandex.Metrica, SQL, LPgenerator. Já jsem schopen číst kód programu, upravovat rozložení (HTML, CSS), mám kritický pohled na věci, které vznikly od doby, kdy tester pracoval.

Mám dovednost nastavit retargeting “VKontakte” a “Yandex.Direct” pro 10 tisíc klíčových slov. Mohu napsat SQL dotazy do databáze, extrahovat, analyzovat a aplikovat získané informace pro zlepšení klíčových indikátorů projektu.

Existuje zkušenost s nastavením služby MailChimp a spouštěním e-mailových zpráv. Mám dovednost lidogenerace: Vytvářím vstupní stránku nebo multilending, posílám na ni provoz, provádím testování A / V, sleduji a analyzuji výsledek. Bez pomoci programátora propojím analytika, nastavím doménu a hosting, vytvořím jednoduchý design, HTML nebo CSS layout.

Pracuji pro kvalitu bez vnější kontroly. Samostatně jsem si stanovil úkoly, vycházel jsem z potřeb a cílů projektu, vybíral jsem nástroje, vyhodnocoval časové rámce a udržoval je v nich. Rychle se učí a naučí se nové věci.

Existuje zkušenost s psaním sloupců pro Lifehacker, Siliconrus, Spark, Habrahabr a Medium. Vím, jak dobře psát v ruštině a angličtině, překládat technické a žurnalistické texty. Mluvím mluveně anglicky.

Získal technické vzdělání. Mám pět let zkušeností v oblasti IT v různých pozicích: na volné noze (to není pozice – stav mysli), QA, PM, mentor začínajícím firmám, Blogger, zakladatel a šéf jejích projektů.

Očekávám, že na mém profilu budu věnovat pozornost firmám, které potřebují internetového marketingu / hackerského růstu / analytika. Myslím, že volná místa v St. Petersburgu nebo na dálku. Výhodou jsou firmy s personálem až 50 osob nebo začínající podniky se složitými a zajímavými úkoly s příležitostí dosáhnout hmatatelných a vyčíslitelných výsledků a naučit se nové věci.

Klíčová slova nebo jak se dostat do výsledků vyhledávání

Existují stovky klíčových slov, na kterých hledající hledají jednu nebo druhou specializaci. Je třeba napisovat všechna tato slova a doplnit popis vašeho prvního díla (je to v dolní části životopisu) a oddělovat je třemi hvězdičkami.

Klíčová slova LinkedIn

LinkedIn technické hacks

Automatizujte proces přidávání k přátelům

Pokud se dostanete na stránku “Lidé, které znáte”, můžete vidět, že společnost LinkedIn nabízí lidem, s nimiž jste potenciálně obeznámeni.

Masivní přidání lidí k přátelům – to je velmi dlouhá a nudná práce. Takže vám řeknu, jak můžete proces automatizovat a proč tato metoda funguje pouze po určitou dobu.

Na stránce Lidé, které znáte, musíte otevřít panel pro vývojáře. Chcete-li to provést, klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte položku Inspect Element. Poté přejděte na kartu Konzola.

Skript pro přidání přátel do LinkedIn

Dalším krokem je zkopírovat a vložit tento kód JavaScript a stisknout klávesu Enter. Skript automaticky přidá nové přátele.

setInterval (funkce () {
var connectBtns = document.getElementsByClassName ('bt-request-buffed');
pro (var i = 0; i < connectBtns.length; i++) {
console.log (connectBtns [i]);
connectBtns [i] .klikněte ()
}}
}, 500);

Nevýhodou této metody je, že LinkedIn sleduje chování uživatelů na stránce. A když sleduje chování odlišné od člověka, kvalifikuje ho jako přítomnost robotů a blokuje schopnost používat skripty. To se mi stalo po třetím spuštění scénáře.

Posíláme oznámení a nabídky přátelům v LinkedIn

Řekněme, že musíte učinit oznámení nebo nabídku všem svým přátelům. Chcete-li to provést, můžete exportovat jejich e-mail z LinkedIn a vytvořit mailing list.

Jak získat e-mail od společnosti LinkedIn

1. Podle tohoto odkazu vyberte formát CSV a klepněte na tlačítko Exportovat.

Export e-mailu z LinkedIn

2. Otevřete soubor drive.google.com, kde jsou uloženy všechny dokumenty Google a přetáhněte exportovaný soubor do okna prohlížeče.

3. Otevřete jej pomocí háků Google Spread, odstraňte další sloupce a uložte.

Důrazně doporučuji, abyste pečlivě vybírali cílové osoby k distribuci, aby nedošlo k spamování těch, kteří se potenciálně nezajímají o váš návrh.

Například budete posílat všem majitelům a zakladatelům firem návrh spolupráce. Chcete-li to provést, použijte filtr a vymažte e-maily pouze generálnímu řediteli firem. Vyberte všechny sloupce a vyberte možnost Dat → Filtr.

Třídění e-mailů

Potom kliknutím na filtr, který potřebujeme, vyberte, které výsledky chcete vygenerovat. Například chci vidět e-mail všech zakladatelů firem z mého seznamu kontaktů na LinkedIn. Chcete-li to provést, klikněte ve sloupci Název úlohy na ikonu vodoznaku a proveďte následující kroky.

Věnujte zvláštní pozornost samotnému dopisu s návrhem, v němž budete požádáni o službu nebo nabídku své vlastní. Napište 20-30 různých okruhů pro výběr nejlepší možnosti; požádejte své přátele, aby si přečetli dopis a opravili chyby.

Napište jednomu dopisu jedné osobě, která se k němu jmenuje, a také vysvětluje, kde jste přijali jeho e-mail.

Existuje však i rychlejší, i když méně “důvěryhodný” způsob – nastavení MailChimp-mailingu a odeslání návrhu prostřednictvím celé databáze dostupných adres najednou.

Výhodou této metody je, že budete mít statistiky: počet dodaných, otevřených, čtených písmen. A v placené verzi můžete stále rozdělit provoz a provádět testování A / V na chytlavém názvu dopisu.

Jak získat e-mail z Facebooku

Řekněme, že budete upozorňovat všechny své přátele na Facebooku, že vytvořili životopis v LinkedIn nebo začali poskytovat profesionální služby. Napište osobní zprávy všem – to je dlouhá doba, a rychle stáhnout, stejně jako v LinkedIn, nebude fungovat.

Proto nejprve zaregistrujte poštovní schránku na webu Yahoo.com.

Při první návštěvě budete dotázáni, zda chcete propojit svůj účet ve Facebooku a exportovat všechny kontakty. Souhlasím! Poté přejděte do souboru chrome: // settings / content a vypněte JavaScript.

Nastavení Chrome

Yahoo se zeptá, jestli opravdu chcete vypnout to. Souhlasím.

Yahoo

Po vypnutí jazyka JavaScript můžete vybrat a zkopírovat jakékoli informace v Yahoo-mailu, včetně e-mailu. Zkopírujte celý seznam e-mailových adres a přeneste je do dříve vytvořené tabulky Google, jako v případě LinkedIn.

Kopírování kontaktů z Yahoo mailu
To jsou hlavní metody a triky, které jsem použil při čerpání svého životopisu do LinkedIn. Pomocí nich můžete snadno opakovat můj výsledek.

Výsledky sedmidenní LinkedIn-Hustle

Všechna mé pohyby těla nakonec vedly k následujícímu skutečnému výsledku:

 • 13 rozhovorů;
 • pět dokončených testů (příprava strategie propagace produktů / služeb, marketingové řešení);
 • čtyři návrhy na zahájení práce / spolupráce v oblasti probace;
 • tři oficiální nabídky práce: kanadská společnost, společnost z Petrohradu a zahájení z San Franciska; jedno zamítnutí (neodpovídalo).

Nakonec jsem přijal nabídku Kanaďanů. Zbytek zdvořile odmítl. Stejně jako to šel, přestěhoval jsem se do Petrohradu před týdnem, pracoval jsem vzdáleně půl dne, dostal jsem obrovský zážitek a 2 500 dolarů plus úroky.

Za týden jsem vydělal za společnost 14 000 dolarů, vynaložil jsem 4 800 dolarů a zároveň jsem se učil a učil jsem se novými metodami.

Výsledky

Závěr: LinkedIn skutečně funguje!

Máte-li potíže při hledání zaměstnání nebo přitahování zajímavých zákazníků nebo partnerů – právě teď získáte svůj životopis na LinkedIn.

Dovolte mi, aby mé rady a zkušenosti vám pomohly najít přesně tu práci, o které jste už dávno snili.

Loading...