13 žádostí o hubnutí

Výpis nadváhu v létě tradičně začne po Novém roce, první jarní den a po květnové prázdniny. Chcete-li dosáhnout skutečného výsledku, začněte hned.

Aplikace pro počítání kalorií

Hlavním principem veškeré stravy je konzumace méně kalorií, než ztrácíte. Chcete-li to provést, vypočítat denní spotřebu energie a sledovat každý kus, který se dostane do úst. Budete sami vážit část jídla, zbytek budete počítat.

FatSecret

Úplně bezplatná aplikace s intuitivním rozhraním. Vezme v úvahu celkový obsah kalorií, počet bílkovin, tuků a sacharidů spotřebovaných. Velkou produktovou základnu, ve které najdete oblíbené pokrmy restauračních řetězců. Kromě BJU (bílkoviny, tuky, uhlohydráty) program bere v úvahu množství cukru, vlákniny, sodíku, cholesterolu. Zobrazuje statistiky pro den, aktuální a minulé týdny.

V aplikaci můžete vzít v úvahu spotřebu kalorií a vybrat si z několika typů aktivit. Ale stojí za to pochopit, že program nabídne přibližné hodnoty. Přesná spotřeba energie nelze sledovat bez sledování srdečního tepu.

MyFitnessPal

Jedna z nejoblíbenějších aplikací na světě pro výpočet kalorií. V něm můžete vzít v úvahu kalorie a BJU, sledovat statistiky. V databázi – více než 6 milionů produktů, a je doplněn denně. MyFitnessPal je vhodný pro ty, kteří často cestují nebo preferují výrobky, které se zřídka nacházejí v Rusku. S největší pravděpodobností bude požadovaný produkt v databázi, takže nemusíte dělat to ručně.

Do své aplikace můžete přidat deník cvičení, přidat cvičení.

YAZIO

Aplikace je nejen funkční, ale také krásná. Každý produkt je doprovázen fotkou a YAZIO vypadá jako elektronická verze lesklého časopisu. Můžete si uchovávat deníky s jídlem a cvičením, vyrobit své výrobky. Mezi mínusy – nemůžete přidat své vlastní recepty.

Lifesum

Tato aplikace nejen počítá, kolik jste jedli. Pomůže také vybrat výrobky tak, abyste zhubnout podle zvoleného plánu, rychle nebo v úsporném režimu. A nejedná se o omezení stravy: Lifesum zanechá v nabídce obvyklé produkty, ale poradí, jakou velikost je třeba udělat, aby nedošlo k přejídání. Zvláštní volbou pro aplikaci je, abyste zjistili množství vody, kterou jste vypili.

Aplikace pro sport

Chcete-li získat sen, jedna strava nestačí. Silné svaly pod malou vrstvou tuku vizuálně těží z netrénované, ale tenké tělo. Přidejte tedy své cvičení s hubnutí.

Sedm

Kruhový trénink hlavních svalových skupin. Ze zařízení budete potřebovat pouze židli. Jedno kolo trvá sedm minut, ale můžete trénovat na jednu hodinu. Cvičení se zdají být jednoduché, ale nakládají nepřipraveného sportovce dobře. Technika je znázorněna na obrázcích. V placené verzi můžete vytvořit svůj vlastní trénink v závislosti na účelu.

Tréninkový klub Nike

Více než 150 školení pro různé úrovně školení. Můžete si vybrat program pro celé tělo nebo se zaměřit na určité svaly. Instruktoři ukazují techniku ​​cvičení. Existují programy pro domácí trénink – bez vybavení nebo se skromnou sadou čink a pro sportovní halu.

Sworkit

V aplikaci můžete vytvořit osobní tréninky ze 160 cvičení. Speciální vybavení není nutné. Instruktor ukazuje techniku ​​provádění. Tréninkem můžete přidat warm-up, stretching, jóga-session, které transformují domácí cvičení na komplexní komplex pro vývoj těla.

Žádosti o vedení školení

Pokrok je obtížné sledovat, pokud nezaznamenáte výsledky tréninku. Zda se zvýšila váha na liště, zda bylo možné provést více opakování přístupu – konzervativci i nadále zapisují všechna data do papírového notebooku. Fanoušci modulů gadget mohou používat smartphone.

Jefit

V aplikaci můžete zadat cvičební program nebo použít jeden z hotových programů. Zaznamenejte počet přístupů, opakování, hmotnost skořápek. Výcvikový program může být namalován na dny v týdnu a naložen jedním pohybem prstu.

GymApp

Více než 140 připravených tréninkových programů a možnost přidat vlastní. Aplikace uchovává historii výcviku a analyzuje je a generuje statistiky. Můžete přidat vlastní cvičení s popisem techniky a fotografií.

Kardio cvičení a sledování aplikací

Pro běžce, cyklisty a milovníky chůze je důležité nejen čas strávený na cvičení, ale také rychlost, vzdálenost. Pro výpočet těchto parametrů pomohou speciální aplikace pro sledování.

Aerobie

Koncepčně “aerobie” je sociální síť pro sportovce. Umožňuje vám zaznamenat všechny tréninky a sdílet je se svými přáteli. Sleduje vzdálenost a zobrazuje trasu na mapě. Mezi možnosti, které si můžete vybrat pro venkovní trénink, nejen běh a pěší turistiku, ale i cykloturistiku, lyžování, bruslení a jiné způsoby, jak se pohybovat ve jménu zdraví.

RunKeeper

Zohledňuje hlavní parametry: čas, rychlost, počet kilometrů při běhu, chůze, jízda na kole a tak dále. Nakreslí trasu na mapě. Synchronizováno s většinou modelů monitoru tepové frekvence.

Endomondo

Sleduje různé typy aktivit. V aplikaci můžete nastavit cíle v různých sportovních aktivitách. Virtuální trenér jim pomůže dosáhnout. Je pravda, že zvukové funkce jsou k dispozici pouze v angličtině. Můžete to vnímat jako nedostatek, nebo můžete – jako příležitost zpřísnit jazyk, aniž byste rozptýlila od tréninku.

Žádost o obecný vývoj

Ozodnik

Jeden z nejlepších ruských médií o zdravý životní styl, který ničí mýty o zákazu na večeři po 18.00, nebezpečí a výhody sacharidů potravinové fólie omotané kolem pasu – to vše na základě vědeckých údajů.

Loading...