Nízkolepý dieta plán pro rychlou úbytek hmotnosti

Populární keto dieta sportovců je založena na snížení množství konzumovaných sacharidů na minimální úroveň a na přechod těla na režim utrácení vlastní tukové ketózy. Společně se strategií snižování denního příjmu kalorií se nízkokarbohydrátová strava stává silným prostředkem pro spalování tuku.

Tím, že snížíte množství sacharidů, které chcete jíst, nebudete stejně jako pravidelná strava. Nenechte se podvést: samozřejmě, budete se dívat na zakázané delikatesy – stravovací návyky se nezmění za jeden den. Nicméně je mnohem jednodušší odolat, když se divoký hlad šíří. Rychlá hubnutí bude dodatečnou motivací.

Low-Carb dieta
ersler / Depositphotos.com

Taktika

  • Rozdělte 1 200 kcal na tři jídla po 300 kcal a tři občerstvení na 100 kcal. Šest jídel poskytne pocit sytosti po celý den.

    1 200 kcal = 3 jídla + 300 kcal + 3 občerstvení × 100 kcal

  • Chcete-li přesně dodržovat dietní plán, použijte kuchyňské váhy.
  • Nenechte si ujít snack! Takže se určitě vyhnete hladovění. Jezte každé 2-3 hodiny.
  • Odmítněte alkohol během stravy. Tyto prázdné kalorie nepotřebujete.

Menu

Základem nabídky jsou chudé bílkoviny, bobule a zelenina, stejně jako malé množství zdravých tuků. Buďte opatrní: obsah tuku v tuku je velmi vysoký, takže jejich množství by mělo být opravdu malé (v ideálním případě byste měli používat sprej na vaření).

Každá z jídel je prezentována v několika verzích. Chcete-li si pro každý den připravit menu, vezměte jednu pokrmy ze snídaně, oběda a večeře, stejně jako tři občerstvení.

Low-Carb dieta

Stáhněte si Power Plan

Pokuste se střídat jídla každý den. Za prvé, tak vám dieta už nebudete nudit. Za druhé, pestré menu pomůže získat více vitamínů a stopových prvků.

(přes)

Loading...