20 iPhone aplikací, které každý potřebuje

Wunderlist

Nejjednodušší a nejasný manažer úkolů, který pomůže naplánovat všechny vaše záležitosti a dokončit je.

Vytvořte projekty, seznamy, připomenutí, organizujte úkoly pomocí složek, připojte k nim dokumenty a soubory. Wunderlist má dostatečné možnosti pro týmovou práci: úkoly lze delegovat nebo diskutovat, dělat to na všech platformách a zařízeních, včetně Apple Watch.

Fantastické

Velmi praktický kalendář zaměřený výhradně na zařízení Apple a považovaný za jednu z nejlepších alternativ standardního kalendáře.

Fantastické je hlavním rysem přírodního rozpoznávání jazyka, když místo přesném datu, můžete „zítra“ a „setkání pro asi půl hodiny“, stejně jako integraci s mnoha služeb třetích stran a aplikací, včetně «Google Maps», Facebook, Twitter, 1Password psát.

Spark

Dobrý e-mailový klient s mnoha možnostmi nastavení a přizpůsobení.

Podporuje Gmail, Exchange, iCloud, Yahoo a další oblíbené služby, stejně jako integraci s cloudovými službami. Pohodlná správa gest, kalendář, inteligentní doručená pošta a vyhledávání, push oznámení, přizpůsobitelné panely, správce souborů jsou jen některé z výhod, pro které budete mít rád Spark.

Scanbot 6

Skvělý skener od firmy Evernote, pomocí něhož můžete rychle a snadno vytvářet digitální kopie vašich dokumentů.

Pracuje téměř na plném “stroji” a stejně dobře identifikuje jak standardní dokumenty, tak i menší vizitky, potvrzení a další kusy papíru. Samozřejmě existuje integrace s Dropbox, iCloud Drive a dalšími službami.

Dokumenty

Pomocí této aplikace můžete všechny dokumenty uchovat na dosah ruky, snadno je procházet a upravovat.

K dispozici je plnohodnotný správce souborů, který rozumí mnoha formátech, které lze připojit k úložišti v cloudu a různým službám. PDF, .DOC, JPG nebo MP4 – neexistuje žádná hodnota, protože vestavěný pohled může otevřít libovolné soubory.

Snapseed

Dobrý bezplatný editor fotografií s různými nástroji, od oříznutí a otáčení fotografií po korekci barev a filtrů.

Aplikace je velmi uživatelsky přívětivé rozhraní, které umožňuje provádět dvě nebo více operací pomocí gest. V Snapseedových mnoha jemných nastaveních se pro každou fotografii zachová historie změn, ale hlavní rozdíl od konkurentů je schopnost upravit některé části rámce bez ovlivnění celé fotografie.

Překladač Google

Možná nejlepší překladatel online pro iPhone.

Dokáže přeložit z 80 jazyků, podporuje hlasový a rukopisný vstup, funkci “Překlad fotografií”, stejně jako příklady použití jednotlivých slov a frází. Vynikající tlumočník pro všechny příležitosti, který by měl být nainstalován na každém iPhone.

Kabriolet

Převodník množství, který se může pochlubit slušným množstvím funkcí.

Zde máte podporu měn ve více než 160 zemích a widget pro rychlou konverzi, vestavěnou kalkulačku a mnohem užitečnější.

1Password

Nejlepší správce hesel, kde můžete ukládat údaje o stránkách, kreditní karty, dokumenty a další důvěrné informace.

Jednoduše zadejte všechna data a nemusíte si je pamatovat, kdykoli je to zapotřebí – všechny informace budou vždy na dosah ruky. Pokud jde o zabezpečení dat, nemusíte se obávat – budou chráněni spolehlivým šifrováním AES 256 bitů a jediným hlavním heslem.

Varman

Vynikající manažer a bezpečné pro kopie vašich dokumentů a osobních údajů.

Počet a series of pasu, identifikační číslo poplatníka, čísla kreditních karet a další důležité informace – „VKarmane“ bude pamatovat vše za vás, stačí přidat jeden nebo více dokumentů, a oni budou vždy na dosah ruky. Všechna přidaná data budou bezpečně chráněna dotykovým ID nebo heslem a šifrováním AES 256 bitů.

MoneyWiz 2

Užitečná aplikace pro účtování vašich financí. S tím bude snazší snížit inkaso s úvěrem – ale nezapomeňte, aby se všechny vaše nákladů a výnosů a všechny peníze, bude mít vás na první pohled.

Z klíčových nových funkcí je podpora pro více účtů, rozpočtu, účty za zvolené období synchronizace s Mac-verzi widgetu a „Notification Center“, která vám umožní rychle přidat transakci, aniž by otevření aplikace.

Wikipanion

Praktický klient pro používání Wikipedie. Aplikace umožňuje pohodlné vyhledávání, čtení a přechod z článku na článek. Záložky můžete přidat nejen k článku, ale také k jeho jednotlivým sekcím.

Navíc můžete sdílet odkaz na článek s přáteli, uložit obrázek do role “Camera Roll” nebo přejít na mapu na místo popsané v článku. Pro každého, kdo často čte Wiki z mobilu, doporučujeme Wikipanion.

Pocket

Tento nástroj vám umožní přidat své oblíbené články, videa a další obsah z webu do místního obchodu, abyste je mohli kdykoli prohlížet, a to i bez přítomnosti internetu.

Díky rozšíření můžete odesílat příspěvky do aplikace Pocket z libovolné aplikace a systémového umístění.

Krmivo

Nejlepší agregátor RSS kanálů, který vám pomůže rychle a pohodlně číst obsah ze zdrojů, na které jste přihlášeni.

Potřebujete specifikovat témata, která vás zajímají, a Flipboard vytvoří pro vás osobní časopis. Články v něm mohou být líné, což dále zvyšuje přesnost výběru obsahu. Můžete sdílet materiály s přáteli nebo je poslat různým službám (například v kapse).

Zataženo

Šikovný správce podcastů. S přehřátím si můžete vychutnat své oblíbené přehlídky na všech vašich zařízeních, včetně Apple Watch.

Kromě přihlášení k novým podcastům vám aplikace umožňuje uspořádat stávající odběry a dokonce je chránit heslem. Tam je lepší podporu pro gesta, upravit rychlost přehrávání, synchronizace s odbočkami epizody na všech zařízeních, stejně jako vestavěný prohlížeč a plnou podporou AirPlay pro přehrávání podcastů na Apple TV.

Shazam

Aplikace, která podle fragmentu písně může nazvat svého umělce a poskytnout všechny podrobné informace.

Stačí přivést iPhone ke zdroji zvuku a počkat, až aplikace rozpozná stopu. Pracuje i v podmínkách silné hlučnosti a ostrých zvuků. Nyní už nemusíte hádat, co v rádiu hraje skvělá skladba – stačí jen použít Shazam, který bude vždy na dosah ruky.

Foursquare

Klient populární sociální sítě, který umožňuje uživateli zjistit, kde jsou jeho přátelé, a také ukázat jeho polohu.

Foursquare bude nezbytné, pokud chcete být informováni o všech dobrodružstvích svým přátelům najít nejlepší místa v okolí, aby se dozvěděli o nejlepší nabídky a nenechte si ujít jedinou stranu.

Yandex.Maps

Kartografické služby od ruského internetového giganta, které mnozí dávají přednost podobnému řešení od společnosti Google.

Pomocí aplikace můžete najít jakoukoli adresu a získat nejpodrobnější informace o dopravní zácpě a nejlepších trasách pro výlety jak na veřejné dopravě, tak na vašem vlastním vozidle. Satelitní snímky, pouliční panoramata, lidová mapa, trasy veřejné dopravy (pro 38 měst Ruska a 21 měst Ukrajiny) a offline mapy – vše ve vašem iPhone, které je vždy po ruce.

2GIS

Podrobný adresář organizací města, který je vždy aktuální a může pracovat offline.

2GIS jsou všechny organizace vašeho města, stejně jako jejich kontakty, adresy, pracovní doba a podrobná trojrozměrná mapa a směry jízdy autem nebo hromadnou dopravou.

Opera mini

Samozřejmě, Safari je v pořádku, ale je hezké mít jiný prohlížeč praktický. Hlavní funkce zabijáka: přístup k místům prostřednictvím sítě VPN, režim hospodárnosti provozu a zabudovaný blokátor reklamy.

A jaké aplikace byste do tohoto seznamu přidali? Řekněte nám o svých oblíbených aplikacích pro každodenní použití.