5 aplikací pro iOS, které vám poskytnou zdravý spánek

Samozřejmě, každý z nás sní o denním silném a prodlouženém spánku. Ale z různých důvodů ne všichni uspěli. Pokud potřebujete pomoc s touto obtížnou otázkou, podívejte se do App Store, kde naleznete mnoho vhodných aplikací, které vám zajistí zdravý spánek.

Cyklus spánku

Cyklus spánku je skvělá aplikace, která vás probudí ve správný čas a přeruší fázi hlubokého spánku. Existují dvě fáze spánku: pomalá a rychlá (to povrchní a hluboký spánek) v průběhu prvního spíme jako mrtví, a ve druhém vidíme různé sny, chladný, pohybovat rukama a nohama, a dokonce i mluvit.

Nejtěžší je probudit se během hlubokého spánku, máte rozrušený a nemáte sílu pro příští pracovní den. Cyklus spánku je navržen tak, aby vás probudil pouze během rychlého spánku. V aplikaci musíte nejprve vybrat příjemný zvukový signál a provést test a zjistit, kde v posteli stojí za opuštění iPhone, aby bylo dosaženo maximálního účinku. Když aplikace, díky zabudovanému akcelerometru, zjistí, že se pohybujete, pípne.

Nastavte budík na čas, kdy musíte vstát. Ve výchozím nastavení se do půl hodiny před určeným časem probudíte. Mimochodem, doporučujeme telefon nabít, protože v noci aplikace může jíst dostatečně velkou baterii. I když je aplikace uzavřena, spustí se cyklus spánku na pozadí. A ráno si budete moci prohlédnout všechny statistiky týkající se fází vašeho spánku a jejich trvání, stejně jako optimistickou a veselou náladu, jak začít s pracovním dnem.

Sunrise

Sunrise je velmi neobvyklá a zcela jedinečná aplikace, která vás probudí při východu slunce. Vzhledem k tomu, že slunce je hlavní silou našeho systému, říkají, že aby byl celý den zdravý a aktivní, musíte žít a soustředit se na to. S příchodem slunce vše ožívá, včetně lidského těla, takže pro ty, kteří ještě nejsou schopni se probudit bez budíku, a úžasné aplikace Sunriser byl vyvinut.

Na jeho hlavní obrazovce se zobrazí odpočítávání, dokud se ve vašem regionu nezvýší slunce. Pokud je to nutné, můžete v nastavení nastavit tak, abyste se probudili ne “kohouty”, ale v jiném čase, který potřebujete. Navzdory originalitě je aplikace velmi jednoduchá a pohodlná a bude vyhovovat těm, kteří hledají vynikající alternativu k zabudovanému budíku.

Noisli (recenze)

Noisli – velmi krásná aplikace, která vám umožní vybrat různé zábavné zvuky pro každého z nás, které vám pomohou soustředit se na práci, nebo naopak k relaxaci před spaním. V příloze je velká sbírka různých „šum“, včetně přírodních (stříkající vody, šustění listí nebo ptáka písně) a umělých (zvuk ventilátoru nebo zvukové vlakových kol). Aplikace také mění barvy, takže je vždy příjemné pro vaše oko. Sbírka zvuků je neustále doplňována, takže můžete vždy najít svou relaxační melodii.

Nabijte

Mnozí z nás mají smíšený pracovní plán, který nás úplně vyčerpává. Dobíjení bude během 6 týdnů od správného režimu, takže můžete dosáhnout zdravého spánku. Aplikace vám pomůže vzbudit každý den ve stejnou dobu a také nabídnout každodenní cvičení, které vám dodají veselí po celý den. Na konci dne si můžete prohlédnout celou zprávu o vaší aktivitě na den, stejně jako posoudit svou náladu v pětibodové škále.

Dreameo

Dreameo je další krásně provedená aplikace, která vám umožní analyzovat vaše sny. Není žádným tajemstvím, že sny jsou odrazem problémů, které jsme nahromaděli, a také předzvěstí závažných onemocnění nebo psychologických problémů. Někteří dokonce pomáhají předpovídat budoucnost.

Ve službě Dreameo můžete zaznamenat všechny zajímavé detaily spánku, které si přejete zapamatovat, a přečíst si také jejich interpretace. Aplikace má kromě toho celou sociální síť, kde ostatní uživatelé mohou vidět a komentovat vaše sny. Ukázalo se, že na iPhone budete mít skutečný osobní Dreambook s četnými interpretacemi snů. Je pravda, že pro jejich čtení je znalost angličtiny nepostradatelnou podmínkou!

přes iMore