5 nejlepších aplikací iOS pro opravy a návrhy interiérů

Opravy. Kolik toho slova! Nicméně, obecně, potíže. Některé z nich, divně dost, mohou být překonány pomocí dobrého starého iPadu – stačí vybrat správné aplikace. Navrhuji, abyste se seznámili s výběrem z programu iMore a možná že vaši sousedé vás dnes nenávidí. Příjemné čtení a opravy, samozřejmě!

Houzi

Houzz je aplikace, která je vytvořena pro ty, kteří jsou “vlastními silami”. Někdy inspirace listy i nejtalentovanější z nás, a pak přijít na pomoc, že ​​je taková sbírka různých nápadů z celého světa, jako je Houzz. Nábytek, dekorace, dispozice – obsahuje vše, co potřebujete, jako ty, kteří vybudovat nový domov „od nuly“, a ti, kteří zdobí domů na Vánoce.

Digs by Zillow

V aplikaci Digs by Zillow byly shromážděny tisíce možností interiérového designu pro každý vkus: od profesionálů až po samotné uživatele. Zde je nápad jakýkoli pokoj ve vašem domě, a navíc, každý interiér je doprovázen cenou. Samozřejmě, ceny v naší zemi se liší od cen uvedených v příloze, ale příležitost poznat přinejmenším přibližné náklady na některé projekty je příjemný bonus.

Digitální vydání od Benjamina Moora

Benjamin Moore je světoznámá společnost, která vytváří interiérové ​​barvy nejvyšší kvality. Abychom vám pomohli vybrat z obrovské palety barev je ten, který budete potřebovat, Benjamin Moore vydala aplikaci pro iOS, který obsahuje několik zajímavých nápadů, recenze sbírek a typy barev. Pokud stále ještě nerozhodli, jakou barvu malovat zeď – tato aplikace vám pomůže orientovat se v různých možností.

ColorSmart od společnosti BEHR

ColorSmart je perfektní aplikace pro výběr perfektních barevných kombinací. Navzdory skutečnosti, že aplikace pracuje s barvami BEHR, můžete ji použít jako asistent při výběru správných odstínů pro všechno na světě.

wikiHow

wikiJako, samozřejmě, není úplně “opravná” aplikace, ale zde najdete hodně užitečných rad o opravách DIY. Jediným záporným je angličtina.

***

Jar je nejlepší čas pro změnu! Takže není čas odtrhnout tyto tapety podnadoyevshie nebo konečně změnit tuto hroznou pohovku? Hodně štěstí v každém úsilí, a pokud máte něco přidat do sbírky – nechte svůj komentář!

(přes)