5 nejlepších aplikací pro iOS, které vám pomohou posílit vaše tělo

Léto už začalo a trávíte celý volný čas v posilovně? Nemáte dostatek peněz pro osobní trenér? Představujeme vaší pozornost nejlepším fitness aplikacím pro iPhone, které pomohou vytvořit správné tréninky a posílit vaše tělo.

Fitocracy

Ne každý z nás, navzdory špatnému fyzickému stavu, si může přinutit, aby pravidelně trénoval v posilovně. Mnozí z toho prostě nemají dostatečnou motivaci. Proto jsou zde osobní tréninky, kdy vás trenér neustále rozveselí, nenechá vás zastavit a pomáhá se pohybovat správným směrem. Kromě trenérů existují i ​​jiné způsoby motivace – dokonale vyvinuté aplikace. Jednou z nich je Fitokracie.

Aplikace je něco jako sociální síť, jen pro sportovce. Vyplňte profil, uveďte svou výšku, hmotnost a stav těla (jen upřímně, snažíme se sami). A pak se můžeme spojit, sledovat jejich výsledky, poskytovat užitečné rady a povzbuzovat je různými komplimenty. Navíc po provedení určitých cviků získáte body a získáte virtuální trofeje, které jsou nedílnou součástí vynikající motivace.

Je však třeba poznamenat, že pro použití aplikace potřebujete znát jména cvičení v angličtině. Mezi nimi můžete vybrat ty, které potřebujete, a provádět je denně nebo v pravidelných intervalech. V tělocvičně je vždy potěšení společně a s Fitokracií k dispozici bude spousta lidí, kteří se snaží dosáhnout stejného cíle jako vy. Vynikající aplikace, doporučuji všem!

Silný

Silný je vhodný jak pro začátečníky, tak pro opravdové těžce pracující příšery v tělocvičně. Tato aplikace má jednoduché a intuitivní rozhraní, které vám umožní rychle přidávat cviky, které potřebujete. Kromě toho společnost Strong uchovává celou historii výcviku, stejně jako osobní záznamy o každém cvičení. Stejně jako u Fitokracie zde můžete dosáhnout různých úspěchů na cestě ke zdravému a krásnému tělu. Jedním z nejzajímavějších funkcí je kalkulátor pro silný cvičení, které vám řeknou, co byste měli zvolit váhu zahřát svaly před cvičením.

30denní výzvy v oblasti fitness

30denní Fitness Challenges je snadný způsob, jak udržet fit, naučit se nové techniky a cvičení během dlouhých měsíců tréninku. Cvičení budou vyhovovat jak začátečníkům, kteří nikdy nechodili do posilovny, ani zkušenými sportovci. Chcete-li provádět cvičení, nemusíte ani koupit speciální předplatné, stačí koupit potřebné vybavení ve sportovním obchodě a zlepšit svou postavu doma za podmínek, které jsou pro vás pohodlné. Pokud máte málo volného času, můžete si vybrat cvičení, které trvá jen 5 až 30 minut. V příloze jsou přineseny speciální komplexy pro ruce, nohy nebo pro obecný tón těla. 30denní Fitness Challenges vám pomůže vytvořit individuální typ výcviku pro vás a dosáhnout svého cíle!

GymBook

GymBook je další aplikace, která vám umožní efektivně sledovat váš trénink. Můžete si vybrat potřebné cvičení pro vás, udržovat protokol a analyzovat výsledky. V GymBooku je největší pozornost věnována silovému tréninku. Můžete určit svalovou skupinu, kterou chcete pumpovat, zvolit hmotnost a počet přístupů. Kromě toho existuje možnost rozvíjet vlastní cvičení včetně kardiologických zátěží. Časopis vám umožní sledovat počet provedených cvičení, opakovat a zobrazit celý plán předchozího tréninku. Můžeme říci, že GymBook je vynikající asistent pro již zkušené milovníky fitness.

JEFIT Pro

Aplikace Pro rozhraní JEFIT může být, je to trochu naložené, v porovnání s ostatními fitness aplikace, ale obsahuje více než 1300 různých cvičení s animací. Obsahuje mnoho užitečných informací a komplexů určených pro různé svalové skupiny. Aplikace se zobrazí velký obrázek vaší celkové tělesné kondice a navrhnout, co by mělo být zdůrazněno ve cvičeních. Kromě toho můžete sdílet se svými přáteli na své úspěchy, a tím motivovat k novým výkonům v oblasti fitness.

přes iMore