6 nejlepších kuchařských aplikací pro iPad

Společnost Apple uvedla na trh nový reklamní web pro iPad. Obsahuje výběr nejlepších topických aplikací pro tabletu. Vybíráme si ty nejlepší aplikace a sdílíme je s vámi. V této sbírce – šesti nejlepších kulinářských aplikací.

Zelená kuchyně

Zelená kuchyně je aplikace s vegetariánskými recepty. Složky pro nádobí jsou vybrány tak, aby obsahovaly minimální množství cukru, lepku a nasycených tuků. Celkově je v Zelené kuchyni 110 receptů a všechny jsou zdarma. Platíte pouze za samotnou aplikaci.

Panna

Nejjednodušším způsobem je připravit nový pokrm podle video receptury. Takže zvažte tvůrce časopisu a aplikaci Panna. Každé dva měsíce je k dispozici nové vydání elektronického časopisu s působivým seznamem receptů a vysvětlením videí. Zdarma budete mít z každé místnosti jen jedno jídlo.

Recepty Jamieho Olivera

Aplikace šéfkuchaře Jamie Oliverové jsou snad více populární než jiné. Pouze při prohlížení fotografií v žaludku je již velmi příjemný pocit. Každý týden v žádosti obdrží Jamie nové recepty, které můžete získat pouze zakoupením předplatného. Cena za jeden měsíc je 1,99 USD. Není to tak opravdu skvělých receptů.

Kuchyňské příběhy

Z jiných aplikací s recepty Kuchyňské příběhy se vyznačuje skutečností, že všechno je zde zdarma. Žádost nestála penny, ne méně než všechny recepty v ní, ale je spousta. V některých receptech je vysvětlující video ve vysoké kvalitě.

Cook

S Cookem si můžete vytvořit svou vlastní receptovou knihu a poté ji sdílet s příbuznými nebo přáteli. Aplikace je určena pouze těm, kteří chtějí vařit a experimentovat v kuchyni.