Aplikace ohodnotit a zboží: jak nekupovat “kočku v poké”

Jak často chcete vyzkoušet něco nového, ale není jisté, že nebudete trávit své peníze marně? Je mnohem jednodušší si vybrat, jestli jsou od přátel přinejmenším nějaké zpětné vazby, ale nikomu nebudete vyzvánět a zeptáte se: “Jak se vám líbí tato čokoláda? Nezkoušel ses? “

Pokud nainstalujete aplikaci zdarma RateGoods problém nejistoty se vymaže a můžete experimentovat, jak si přejete, podporovat jejich volby a názory ostatních uživatelů opustit svůj.

RateGoods je k dispozici pro gadgety v systémech iOS a Android a pomáhá vám najít produkty z různých kategorií. Můžete si přečíst popis produktu, viz fotografie, výrobce a podrobné informace o produktu. Nejvíce pozoruhodné je, že seznam produktů neustále roste, a to nejen díky vývojářům, ale také s pomocí aktivních uživatelů.

Uživatelé již přidali do aplikace více než 200 tisíc produktů, více než milion odhadů a 250 000 komentářů. Je hezké mít názor a přímý vliv na pořadí zboží, je zajímavá nejen koupi výrobku, ale také pořizovat snímky, které budou zobrazeny na položku kartu, dát odhad na 10-bodové stupnice, a vím, že to pomůže ostatním kupujícím.

Jak začít

Můžete okamžitě vyhledat produkty a přečíst si komentáře, ale nechat hodnocení a recenze sami, je třeba se zaregistrovat, takže je lepší, abyste to udělali hned, abyste neztráceli čas.

IMG_1057 IMG_1078

Vytvořte svůj profil, vložte fotografii a pokračujte – nakupujte.

Čárový kód nebo název

Na hlavní stránce aplikace se zobrazí skener čárového kódu a pole pro název. Pokud nemáte obal kolem výrobku, můžete vyhledávat podle jména nebo výrobce, ale s čárovým kódem, samozřejmě, rychlejší.

IMG_1069 IMG_1070

Chcete-li zjistit, jak funguje aplikace, jsem naskenoval čárový kód kancelářské kávy a ukázalo se, že již je v seznamu. Je pravda, že bez fotografií a recenzí jsem ji zachytil a vyhodnotil. Fotografie nejsou přidány okamžitě, zpočátku je zkontrolována moderátorem, takže se můžete později podívat na ovoce vašeho porodu.

IMG_1063 IMG_1067

V jiných produktech často existuje již fotografie nebo dokonce i několik – od různých uživatelů. Stále existuje váha, obal, výrobce a značka. Můžete vidět všechny informace o výrobci: jeho adresu, telefon, e-mail a dokonce ho kontaktovat. To bude mít pozitivní vliv na vaše hodnocení.

IMG_1059 IMG_1060

Pokud produkt, který skenujete, nemá žádné recenze, můžete vidět další výrobky od stejného výrobce, možná už byly vyhodnoceny. Takže v obchodě nemusíte dlouho myslet: skenujte čárový kód a uvidíte, jak je produkt oblíben.

Jejich přínos ke společné věci

Můžete jednoduše použít aplikaci a čeká na to, kdy bude naplněna informacemi o každém výrobku, ale mnohem zajímavější podílet se na plnění, protože RateGoods zaměřen právě to – dostat názory od spotřebitelů.

IMG_1071 IMG_1074

To má své klady i zápory:

recenze nejsou vždy informativní. To znamená, že jako komentář může být prostě “moje matka kupuje to” nebo “už to už nebudu”, bez důvodu. Samozřejmě existují také podrobné a užitečné recenze, ve kterých píší, že je to v produktu, který je špatný nebo dobrý, ale jak je šťastný. Mimochodem, můžete označit užitečné komentáře a dokonce získat cenu za užitečné informace o produktu. Každý měsíc se koná soutěž o nejlepší komentáře s výhru 30 tisíc rublů.

+

číst hodnocení od jiných uživatelů, nevidíte reklamních sdělení jako „jemný, vynikající jogurt s prospěšné laktobacily“ a upřímná zpětná vazba od skutečných zákazníků, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní názor, pokud si budete přát.

S ohledem na jejich připomínky, udržet je jednoduché a snadné: přidat hodnocení, kladné vlastnosti, označené zeleně a záporné – červenou, rychlostí od 1 do 10 a vše – je přidán komentář, můžete přejít na jiný produkt.

Další funkce

Chcete-li usnadnit správu svého profilu, byly do něj přidány statistiky. Existuje řada recenzí, které jste přidali, komentáře a další aktivity, stejně jako hodnocení, které závisí na aktivitě.

IMG_1080  IMG_1081

Všechny produkty, které vás zajímá, můžete rychle znovu najít v záložce „historie“ a pokud se vám líbí, nebo naopak nelíbilo jakýkoli produkt, je možné psát svůj názor na sociálních sítích přímo z aplikace a zahájení diskuse o jeho přednosti a nedostatky .

Zbytek je k dispozici na webové stránce RateGoods. Zde můžete vytvářet seznamy zboží, uživatelů nebo výrobců, které budete následovat. Co je to nutné? Pokud zjistíte, jak aktivní uživatel ponechává informačnou zpětnou vazbu a odhady nebo kupuje zajímavé produkty, můžete si vždy být vědomi jeho preferencí a zkusit to samé. Totéž platí pro výrobce nebo konkrétní produkty – budete vědět včas o nových produktech vaší oblíbené značky nebo o nových recenzích.

No, poslední “chip” RateGoods – můžete vidět v reálném čase, jak uživatelé v celé zemi prohledávají různé zboží. Mapa skenování produktu zobrazuje každé čtení čárového kódu pomocí aplikace a to se stává poměrně často.

Závěr

Aplikace nyní má více než 5 milionů produktů a mapa ukazuje, jak často jsou přidávány nové. A se stejnými poznámkami, komentáři a fotografiemi. Souhlasíte, je snadnější rozhodnout o nákupu, pokud je jeho hodnocení 10 a mnoho recenzí je “velmi chutné”, než když o tom nic nevíte.

A to platí nejen pro jídlo: můžete skenovat knihy a nechat svou zpětnou vazbu, aby bylo pro ostatní snadnější si vybrat, co číst. Zdálo se to obzvláště užitečné.

IMG_1077 IMG_1079

Dětské hračky, kosmetika, chemikálie pro domácnost, oděvy, dokonce i léky – můžete skenovat a přidávat téměř všechny výrobky, které mají čárový kód.