Instagram vydal úplnou aplikaci pro stolní počítače

Aplikace PC umožňuje uživatelům prohlížet si svůj účet, fotografie v streamu, odesílat a přijímat zprávy, měnit profil a nastavení. Kromě toho na rozdíl od webové verze desktopové aplikace dává možnost sdílet své příspěvky pro Facebook.

Ale hlavní funkce Instagramu – publikace fotografií – je do značné míry zkrácena. Příspěvek můžete vytvořit pouze v případě, že máte tablet nebo počítač s dotykovou obrazovkou a fotoaparátem. Takže nemůžete nahrávat fotografie z pevného disku.

instagram windows

Rozhraní aplikace ještě není dobře přizpůsobeno pro obrazovky počítače. Zabírá pouze střed obrazovky, takže po stranách zůstává spousta prázdného a zbytečného prostoru. Mohli byste se zobrazovat na okraji, například komentáře k fotografiím, jak se to děje ve webové verzi. Navíc funkce Instagram Stories funguje krutě. Při přidávání nové “historie” aplikace právě selhává. “Live dlaždice” nefunguje v nabídce “Start”. Teoreticky by měla střídavě zobrazovat fotografii z vašeho účtu, ale nestane se tak.

Obecně platí, že verze aplikace Instagram pro stolní počítače není daleko ideální, ale je možné, že všechny další nerovnosti budou přidány v dalších aktualizacích.

Loading...