Jak odebrat z počítače Strážce z mail.ru, který vám zabraňuje normálnímu životu

Na samém objemovou studii o roem.ru on-line anonymní autor publikoval článek o zajímavý produkt [email protected], které má společnost „potichu“ nastavuje oba se svými produkty, jako je například agent nebo ICQ, a s produkty třetích stran, které jste otřásat katalog softwaru na Mail.ru. Myslíte si dát šek při instalaci produktů nebo puts, Gard mýdlo dostat se k vám v žádném případě.

Chování tohoto modulu, podle autora, podobné chování Trojan, aby si poté, co dostal implicitní cestu pro uživatele do počítače, začne velmi aktivní v boji alternativních vyhledávačů, prohlížeče ve výchozím nastavení a tlačí reklamy na počítači uživatele. Pokud máte zájem o ostrý chování tohoto produktu, odkazuji na odkaz na konci tohoto materiálu. A všechny ty, kteří kladou produkty mail.ru nebo soft-programový adresář firem nabízejících strávit několik minut na vyřezávání hrůzu systému.

Jak odebrat z počítače Strážce z mail.ru, který vám zabraňuje normálnímu životu

Nejprve odstraňte satelitní, agent, ICQ, Internet @ MailRu. Pak najděte Guarda, skrývá se v procesech a službách.

Chcete-li jej odstranit, postupujte takto:

1) Zakázat službu Guard.
2) Zakažte proces Guard.
3) Odstraňte Guard z ovládacího panelu Windows.
4) Odstraňte všechny soubory ze systému, které jsou rozptýleny Guardem na systémových složkách.
5) Odstraňte z about: config ve Firefoxu vše, co obsahuje mail.ru (nebo bude obnoveno výchozí nastavení) a čisté konfiguračních souborů používaných v jiných prohlížečích.
6) Odstraňte všechny pobočky související s ochranou z registru.

Přečtěte si více o programu GuardMailRu.exe zde.

Pokud zjistíte, chování dodavatele tohoto výrobku je nemorální a zasahovat do normálního uživatelského prostředí, pak se rozšířil tento post, nebo na originálním roem.ru. Možná můžeme udělat svět trochu čistší …

Výzkum [chráněné emailem] na roem.ru