Pozvánky na rozhovory skupiny WhatsApp lze nyní distribuovat jako odkazy

Dříve uživatelé služby WhatsApp mohli pozvat pouze lidi ze svého seznamu kontaktů do skupinového chatu. Navíc pouze tvůrce chatu mohl rozdávat pozvánky. V řadě případů toto omezení přineslo mnoho nepříjemností, které nyní zmizí. Poslední aktualizace vám umožňuje volat někoho jen tím, že s ním sdílíte spojení. A to může být buď normální odkaz, nebo QR kód nebo štítek NFS.

whatsapp
lifehacker.com

Nová funkce bude užitečná například při pořádání událostí, jako je svatba nebo firemní akce. V takových případech nemusí mít pořadatel kontakty všech účastníků nadcházející události. A kdyby to dříve mohlo být problém, teď je vše snadné. Shromáždit ty správné lidi ve skupině chatu, bude stačit zavolat jediný řetěz prošel zbytek pozvání, nebo jednoduše přidat odkaz na, řekněme, Facebook stránky nebo jiné sociální sítě. Nicméně stojí za to být opatrnější, protože na veřejném odkazu, který se může stát v chatu, je naprosto cizí.

Můžete testovat nový čip WhatsApp právě teď. Chcete-li to provést, přejděte na odkaz a přihlaste se k beta testu a poté stáhněte aktualizaci svého messenger.