Top 5 aplikací pro iOS pro cyklisty

Které aplikace se rozhodnete sledovat a měřit svou cestu na kole? Pokud si přejdete po stezkách nebo se připravíte na další soutěž, některé iPhone aplikace mohou být nepostradatelným asistentem. Pro extrémní cyklisty dokonce vybudovali funkci sledování místa v případě nepředvídatelných okolností. Existuje poměrně málo podobných programů v App Store, ale která z nich je opravdu ta nejlepší?

VeloPal

VeloPal je vynikající aplikace s GPS navigátorem a intuitivním rozhraním. Pomůže vám sledovat všechna data, včetně aktuální polohy, ujeté vzdálenosti, nadmořské výšky, spálené kalorie, času a rychlosti. Díky své historii cestování mohou cyklisté snadno přistupovat k aplikaci pomocí map, grafů nebo kalendáře. VeloPal může pracovat na pozadí, takže zapněte hudbu při plné hlasitosti a vychutnejte si přírodu. A co je nejdůležitější, tato úžasná aplikace je naprosto zdarma, takže si nenechte ujít příležitost a spíše ji nainstalujte do svého iPhone.

Mapa Můj Ride +

Aplikace Map My Ride + byla vytvořena stejnými vývojáři jako velmi oblíbená aplikace Map My Run. V tom, jako ve VeloPal, se můžete dozvědět o spálených kaloriích, ujetou vzdálenost a čas strávený na silnici. Mapa My Ride + také funguje na pozadí, ale navíc obsahuje asistenta, která pomůže udržet tělo v tónování. Bude schopen vypočítat obsah kalorií ve stravě a povědět vám, jak byste měli organizovat svůj trénink, abyste vypálili všechny nepotřebné potraviny.

Cyklometr

Cykluometr je možná nejkomplexnější aplikace pro cyklisty na všech stávajících platformách. Kromě různých statistik, detailních grafik a zpráv je v aplikaci přibližně 120 různých zvukových oznámení, které vám během výletu přesně oznámí vaši polohu. Cykloměřič může odeslat obdržené informace své rodině nebo přátelům jen proto, aby uspokojil jejich zvědavost nebo z bezpečnostních důvodů. Aplikace má navíc integrovaného pomocníka, který vám pomůže připravit se na jakýkoli druh cesty, ať už jde o snadnou procházku po městě nebo o vyčerpávající cestu do jiného města. Také můžete exportovat přijaté data v různých formátech, včetně .CSV, .KVL a mnoha dalších.

Strava

Aplikace Strava je určena jak pro běhání, tak pro cykloturistiku. Vedle různých statistik může společnost Strava také sledovat srdeční frekvenci nebo určit intenzitu tréninku. Na rozdíl od jiných programů se na Strávě nachází sociální síť sportovců, díky níž se můžete zapojit do soutěže s ostatními běžci a cyklisty a také na trasy vytvořené jinými uživateli. Pokud chcete, můžete sdělit své oblíbené cesty, stejně jako sdílet své úspěchy Facebook a Twitter.

iBiker

iBiker podporuje neuvěřitelné množství různých sportovních doplňků, na které se ani jiné, dokonce ani nejdokonalejší, programy nemohou připojit. Stejně jako předchozí aplikace shromažďuje pro vás všechny zajímavé informace: spálené kalorie, vzdálenosti, diagramy, mapy a mnoho dalšího. Zvláštní výhodou iBiker je podpora přenosných počítačů, včetně Jawbone UP, Fitbit, Polar, Adidas a dokonce i BLE Foot Pod. Aplikace také může vypůjčit informace z jiných programů, jako jsou MyFitnessPal a RunKeeper.

přes iMore