Vyhledávací – aplikace pro fanoušky experimentů

App Store má nyní mnoho aplikací věnovaných fotografování. A psali jsme o mnoha z nich. Umožňují fotografovat krásné, jasné, nezapomenutelné, aplikovat různé zajímavé filtry a sdílet fotografie v sociálních sítích.

Ale existují aplikace, které dělají vývojáři, aby nás potěšili. Na takové výtvory se jedná o Looksery. Tato aplikace vám umožní okamžitě uložit na tvář jednu z prezentovaných masky, natočit fotografii nebo nahrát krátký film a poslat ho kamarádovi.

foto 1foto 4

Masky lze měnit během natáčení a po něm. Kromě toho ve vyhledávání existují různé filtry, které vám umožňují upravit již zachycené video. Tam je také možnost, aby tvář tenký, a vaše oči – více.

foto 2foto 3

Mezi maskami najdete nejen jednoduchou barvu očí, ale i různé malé zvíře, které se budou pohybovat v souladu s pohybem vlastní hlavy.

Z nedostatků jsem si všiml nějakého zpomalení aplikace, no není to překvapující, protože jsem střílel na iPhone 4. A také některé chyby, například když se změnila barva očí přímo během natáčení, což je na videu jasně viditelné.

Obecně je to velmi zajímavá, zábavná a především volná aplikace. Stahujte, zkuste sdílet své výtvory s přáteli!