20 lifjhaků pro ty, kteří mají dítě

1. Jak se vypořádat s rozptýleným Legem

Pokud vaše dítě miluje tohoto návrháře, stojí za to vybavit ho zvláštním místem. V ideálním případě je pro tento účel vhodný plastový stůl se zásuvkami. Definujte pro každou zásuvku svou vlastní barvu: rozvinutí detailů podle barev nejen pomůže dětem učit se objednat, ale také rozvíjí inteligenci.

poradenství rodičům, rozptýlené lego
ourweefamily.blogspot.com

2. Získejte speciální krabici pro kreativitu

Rozptyl kolem tužky, markery, barvy a další příslušenství pocházejí ze stavu rovnováhy. Abyste se vyhnuli konfliktním situacím, vytvořte dítě krabici nebo krabici pro kreativitu. Nechte tuto krabici začleňovat s ním s příjemnou zábavou a návrat věcí na místo bude konec rituálu. To vám zjednoduší život pro vás a dítě, protože umístit předměty do krabice rychleji, než je přesně položit na stůl.

poradenství rodičům, krabice pro kreativitu
iheartorganizing.blogspot.com

3. Jak se zbavit svých oblíbených robotů nebo panenek

Pokud je dítě připojeno k robotům, vojákům, loutkám, pak je téměř nemožné dostat je do krabice. Nabízíme možnost umístit domácí zvířata do sprchového organizéru s průhlednými kapsami na dveřích místnosti. Takže souhlasit s dítětem bude mnohem jednodušší: za prvé, podmínky “bydlení” jeho oblíbených hraček jsou velmi pohodlné a za druhé, vždycky je uvidí.

4. Domácí “zoo” proti rozptýlené měkké hračky

Takový návrh pomůže ve formě hry společně s dítětem, aby sbíraly plyšová zvířata na jednom místě.

Organizace dětského prostoru
s-media-cache-ak0.pinimg.com

5. Jak vymezit prostor pro dvě nebo více dětí

Každé dítě musí cítit hranice: co je jeho osobní a co je běžné. Tyto hranice nemohou být porušovány ani rodiči. Chcete-li organizovat věci a hračky, vytvořte každé dítě svou vlastní zónou, pro kterou odpovídá. Například podepsat místa pro batohy nebo hračky jménem každého. Takže děti se nebudou cítit zdrženlivě a zároveň se učí odpovědnosti. Tento přístup bude vhodný v rodině s jedním dítětem.

6. Originální řešení pro skladování stuh a stužek.

Chcete-li uložit luky, závěsy a stuhy dcery a šetřit místo, použijte stěnu: vytvořte speciální desku s příslušenstvím pro vaše oblíbené dekorace. Takže můžete ušetřit sebe a svůj čas a rychle si vybírat příslušenství pro účes mladého módy.

Organizace zasraného prostoru
guidepatterns.com

7. Nenoste oblečení, ale zrolujte je

Tato metoda ukládání nejen šetří místo. Za prvé, pomůže rychleji najít správnou věc, protože se oděvy už nebývají schovávat. Také tato možnost vyřeší problém zmačkaných věcí a zjednoduší váš život.

Organizace dětského prostoru
twotwentyone.net

8. Myšlenka umísťování hraček do koupelny

Kontejnery pro koupelnové doplňky jsou ideální pro ukládání hraček, které dítě hraje s koupáním. Můžete je připojit pomocí háků na závěs pro závěs.

Organizace dětského prostoru
theinspiredhome.org

9. Kapsy na dětské postýlce mají být plně vyzbrojeny

Vynikající život pro rodiče velmi malých žertů. Na dosah ruky bude vždy druhá bradavka nebo jedno z milionů základních dětských věcí.

Organizace dětského prostoru
soldaeira.blogspot.com

10. Dětské knihy lze umístit na stěnu u postele

Použijte textilní polici, kterou můžete vytvořit vlastními silami. Knihy jsou odstraněny, dítě je pohodlné, aby si je před spaním – perfektní!

Organizace dětského prostoru
pennycarnival.typepad.com

11. Zavěste organizátor na sedadlo ve voze

To je vynikající řešení pro krátké i dlouhé cesty. Za prvé, nemusíte se obávat, že bude vše kolem salonu rozptýleno. A kromě toho je dítě klidné, protože vše, co potřebuje, je před ním.

Organizace dětského prostoru
fireflycamo.com

12. Použijte samostatné krabice pro různé věci

Podívejte se, jak je možné ergonomicky umístit zcela jiné věci a hračky dítěte pomocí krabic, košů a dokonce i kbelíků. Nezapomeňte je podepsat a přísně dodržujte zamýšlené úložiště: abyste si mohli dítě rychle objednat.

Organizace dětského prostoru
pinterest.com

13. Nepoužívejte oblečení a hračky ve vakuových vaku.

Sezónní nebo malé oblečení, zbytečné měkké hračky by měly být uloženy ve vakuovém vaku. Takže věci zabírají minimální prostor a ponechávají prostor pro život.

Organizace dětského prostoru
hometalk.com

14. Organizujte pro dítě speciální pracoviště

Někdy na místě vestavěné skříně v dětském pokoji je lepší umístit do pracoviště zvláštní místo, které lze snadno zavřít dveřmi. Kromě funkčnosti je to skvělé designové řešení pro malý pokoj. A pro věci můžete dát kompaktní komoda.

Organizace dětského prostoru
kidsomania.com

15. Nechť se pluk otočí … do skládacího stolu

Dalším lifhakem pro malé prostory, stejně jako pro rodiče, kteří jsou unaveni z nepořádek na stole a regálech. Taková funkční skříň může být vždy pokryta.

Organizace dětského prostoru
kidsomania.com

16. Pokud dítě nedosáhne kohoutku v koupelně

Často nepřesnost dítěte při umývání rukou je spojena s fyzickými nepříjemnostmi přístupu k vodě. Proto je mnoho zvyklých na tento hygienický postup. Zjednodušte úkol a mytí rukou bude příjemnější pro dítě.

Organizace dětského prostoru
acc.lady.mail.ru

17. Jak používat internet ve svůj prospěch

Když nepomohou žádné přesvědčování či triky, použije se vážné dělostřelectvo. Zajistěte skutečný cíl pro získání hesla z Wi-Fi: požádejte děti, aby provedly 2-3 jasně definované úkoly v okolí domu. Taková hra bez negativních emocí – 99% úspěch.

Organizace dětského prostoru
imho.group

18. Jak naučit dítě poznávat levé a pravé boty

Odřízněte nálepku s oblíbeným hrdinou vašeho dítěte a vložte ho do boty. Takže se dítě brzy naučí, jak se naučit sám.

Organizace dětského prostoru
justsomething.co

19. Dítě se nezmrzne zmrzlinou

Položte papírový dort na hůlku pro dorty, pak zmrzlina nebude táhnout dolů hůl na ruce a podlahu.

Organizace dětského prostoru
pinterest.com

20. Jak dostat dítě k jídlu zdravé výživy

To je jeden z hlavních problémů většiny rodičů. Pokuste se vařit s dítětem užitečné a jednoduché pokrmy. Vlastní tvorba večeře s největší pravděpodobností motivuje dítě, aby to zkusil. Mimochodem, nezapomeňte kreativně přistupovat k návrhu.

Organizace dětského prostoru
irinazaytseva.ru
Loading...