6 způsobů čištění obuvi z bot

1. Zubní pasta

Je schopen nejen dát čerstvý dech, ale také aktualizovat boty. Chcete-li to provést, aplikujte malou vložku do problémové oblasti a vytřete ji. Poté utřete vlhkým hadříkem a suchými botami.

2. Soda do pečiva

Pokud zubní pasta nepomůže, přejděte na druhou metodu. Smíchejte 2 lžíce sody a 100 ml teplé vody. Pomocí hadru rozemlete pastu na pastu a počkejte trochu. Pokud není účinek, zopakujte postup. Potom vyčistěte a vysušte boty.

3. Prací prostředek na nádobí

Přidejte lžíce prostředků na litr teplé vody, pěnu a roztok vypláchněte botami. Potom pomocí čisté tkaniny znovu umyjte a nechte vyschnout.

4. Alkohol pro odstranění laku

Neočekávaně je to pravda? Použijte malé peníze na bavlněný tampón a vyčistěte problémovou oblast. Poté naneste na něj dětský talk nebo vazelínu. Tato metoda funguje dobře pro boty vyrobené z lakové kůže a tenisových obuvi.

5. Eraser

Kromě chyb v notebooku pomáhá gumu odstranit a otírat boty: stačí potřetí postižené místo otřít asi minutu. Hlavní věc – nepoužívejte hrubý pryžový pás: může to jen zhoršit. Ideální volbou je možnost na konci jednoduché tužky.

6. Vazelína

Další účinnou volbou pro lakovanou kůži. Jen položte gel na boty a protřepte ho. Poté utřete boty čistou vlhkou utěrkou.

Loading...