Jak otevřít zámky: každý to musí vědět

Pokud jste se předtím nikdy nepokusili otevřít zámek, ztratili jste hodně. To je velmi zajímavé, kromě hradu – mechanické zařízení, takže můžeme předpokládat, tyto činnosti a další od zbytku našeho elektronickém světě. Naučit se vypořádat s zámky, můžete dostat ven ze zamčeného domu nebo otevřít dveře svého bytu, pokud jste náhodou zapomněl klíče.

Pokud se rozhodnete věnovat nějaký čas otevření zámků, nejdříve byste měli navštívit stránku Locksport International. A nejen proto, že bude-li přidat společenský prvek podle vašich zájmů, ale také proto, že budete moci komunikovat s těmito ztvrdlých nadšenců tohoto případu, aby zvážila podrobně všechny postupy vskryvaniya hrady, stejně jako nástroje, které by stálo vás koupit. Zde najdete učebnici o otevření zámků.

Pokud máte opravdu zájem o otevření zámků, neposílejte tyto stránky záložek a doufám, že se k nim později vrátíte. Toto je skvělý vizuální návod pro začátečníky, který je také extrémně přístupný, jen stahujte PDF a přečtěte si. Během načítání tutoriálu se můžete podívat na níže uvedené video. První video ukazuje, co se děje uvnitř zámku při showdownu.

Otevření zámku stisknutím klíče

Před dvěma lety byla technika otvírání zámku klíčem na internetu, ačkoli u profesionálních zlodějů a zámečníků nebylo nic nového. Lidé nemohli uvěřit, že bylo snadné otevřít zámek pouze pomocí klíče a šroubováku.

Vytvořte si vlastní vibrační laťku

Pokud jste vážně vzali velký zájem o otevření zámků, budete potřebovat hračky komplikovanější než běžný šroubovák. Nekupujte sadu vibrační hlavních klíčů k $ 100, vyrobit si vlastní hlavní klíč zubního kartáčku, který vás bude stát jen 10 $.

Otevřete dveřní řetízek s navijákem

Pro tuto metodu nebudou potřebné žádné sofistikované nástroje. Pravidelná žvýkačka za peníze vám pomůže otevřít řetězec dveří. No, samozřejmě.

Spusťte kombinační zámek

Chcete otevřít kombinační zámek, ale nepoškodit ji nebo co další? Na fotografii níže můžete zobrazit vývojový diagram, který ukazuje, jak vybrat kombinaci bez poškození zámku.

Nemáte čas vybrat kombinaci? Otevřete zámek plechovkou.

A zatímco jste sledovali tato zábavná videa, musel si již ke stažení stáhnout příručku Locksport International Guide to Lockpicking. Tato pevná pracovní říká začátečníkům, jak vybrat zámky, rozebrat je a zvládnout nové, protože existuje spousta materiálů o historii otevírání zámků a na mechaniku procesu.

Pokud jste byli vášnivý otevírání zámků, pak se podělit o své oblíbené v komentářích zdrojů, nástrojů a triků, pomůže nováčkům začít učit této zábavné a obohacující obchodu.