Kde stáhnout a jak nainstalovat Windows 10 Technical Preview

Je to už několik dní po předložení nového systému Microsoft Windows od překvapivého množství 10. MS kteří ne, Windows je odsouzena ke stagnaci, všechny ukradené z OS X. Co nemluvil o ničem z tohoto nevydané produkt odborníků pohovce! Průtok kritiky se však postupně zhoršuje, není to tak legrační přečíst si to, tak pojďme vzít něco opravdu zajímavého a podívejme se na Windows 10 osobně, vlastním pohledem. Nevím, kde jej stáhnout a jak ji nainstalovat? Nezáleží na tom, protože tato příručka je určena pouze pro takové situace.

Než začnete

Musíte pochopit, že aktuální verze systému Windows 10 je technický náhled. Tato verze nebyla vytvořena pro každodenní použití, ale pro kontrolu, testování a zasílání zpětné vazby vývojáři. Stručně řečeno, je to shromáždění pro techy, administrátory a pokročilé uživatele. Systém může trvale přecházet, něco bude přidáno v další aktualizaci, něco zmizí, něco se změní, něco přestane fungovat. Jedná se o surovinu a v žádném případě ji nemůže vnímat jako prostředí pro pohodlnou práci. V něm ještě ještě ruština.

MS to upozorní a nedoporučuje, aby TP v hlavním počítači, ale pokud jste jedním z těch odvážných nadšenců, nezapomeňte vytvořit záložní kopii všech vašich dat (pro uživatele systému Windows 8 a 8,1 mají speciální nástroj pro obnovení od společnosti Microsoft) a být připraven na bolest.

Dokonce i když jste nainstalovali systém Windows 10 a všechno se zdá být v pořádku, pak si pamatujte – za minutu se vše může zlomit, takže se neotevřete a nezapomeňte TP do hlavního pracovního prostředí.

Systémové požadavky

Před stažením systému Windows 10 se musíte ujistit, že počítač, na kterém bude nainstalován systém OS, splňuje minimální systémové požadavky:

 • Procesor: 1 GHz nebo rychlejší.
 • RAM: 1 GB pro 32bitovou verzi a 2 GB pro 64bitové.
 • Pevný disk: 16 GB volného místa.
 • Grafika: Kompatibilní zařízení MS DirectX 9 s podporou ovladačů WDDM.
 • Účet Microsoft.
 • Přístup k internetu.

Pokud je vše v pořádku, přejděte ke stažení.

Kde a jak stáhnout Windows 10 Technické náhledy

Stahování Windows 10 TP je naprosto zdarma, oficiální a legální. Nezáleží na tom, jaká je vaše aktuální verze systému Windows, jak je přijímána a zda máte vůbec Windows.

Přejdeme na stránku http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview a zaregistrujeme se jako účastníci Windows Insider. Chcete-li to provést, potřebujete účet Microsoft.

Kde stáhnout a jak nainstalovat Windows 10 Technical Preview

Postupně se můžete plně seznámit se všemi nuancemi používání TP a znovu se zamyslete nad tím, zda ji potřebujete.

Pokud se touha neztratí, přijměte uživatelskou smlouvu a přejděte na stránku pro stahování.

Kde stáhnout a jak nainstalovat Windows 10 Technical Preview

Produktový klíč je vůbec jeden: NKJFK-GPHP7-G8C3J-P6JXR-HQRJR.

Odkazy jsou také běžné. Technická náhled Windows 10 je stažen jako nejběžnější obrázek ISO, který je později zapsán na DVD-ROM nebo USB-stick jedné ze stovek volných programů dostupných na internetu (například ImgBurn):

 • Windows 10 US English 32-bit;
 • Windows 10 US English 64-bit;
 • Windows 10 Angličtina angličtina 32bitová;
 • Windows 10 UK anglická 64-bitová verze.

Nepotřebujeme zde odkazy na čínské a portugalské snímky.

Zůstane vložení výsledného bootovacího disku do počítače a spusťte soubor setup.exe.

Kde stáhnout a jak nainstalovat Windows 10 Technical Preview

Užijte si testování. Nezapomeňte, že se jedná o technický náhled a přestože uživatelé vykazují vynikající výkon a problémy s hrami a aplikacemi, musíte být připraveni na vznik / vznik kritických chyb.

Služba TP neumožňuje zakázat automatické aktualizace, ale budou často vyřazovány. Tato verze bude fungovat do 15. dubna 2015. Přibližně v tomto okamžiku budeme k dispozici pro Windows 10 náhled pro masový uživatel – mnohem více kompletní, stabilní a olízl.

Užitečné pokyny na webových stránkách společnosti Microsoft:

 • Příprava instalace Windows Technical Preview.
 • Pomocí technického náhledu Windows.
Loading...