Stojí za to koupit další místo v iCloud Drive

Po instalaci OS X Yosemite (což mimochodem jsem měl problémy) a iOS 8 GM jsem se rozhodl připojit iCloud Drive. Dovolte mi, abych vám připomněl, že je můžete zvládnout pouze pomocí těchto systémů. Myslel jsem, že už dlouho, kdyby stálo za to, že si koupíte další místo v oblaku Apple, protože nové sazby ani nemusí myslet na tento problém. Má však nějaký smysl iCloud Drive a budeme ho používat? Přemýšleme o tom.

Stejně jako dříve je zdarma k dispozici 5 gigabajtů, které lze zvýšit na 20 GB za 0,99 dolaru za měsíc. Součet je směšný, stojí za to?

Screenshot z roku 2014-09-13 na 14.38.25

Dovolte mi připomenout, že iCloud Drive je konkurentem Dropboxu, Disku Google a dalšího úložiště v cloudu. To znamená, že do starých funkcí iCloud byly přidány nové funkce, které umožňují použití jako cloud pro vaše soubory. Už existuje mnoho otázek služby.

Za prvé, je to špatná práce. Samozřejmě, že to lze připsat beta, ale neschopnost nahrát soubor do úložiště cloud, vážně? To by mohlo být opraveno. Po stažení souboru na iCloud Drive začne nekonečná synchronizace.

Screenshot z roku 2014-09-13 na 15.31.23

Za druhé, proč Apple přemýšlel o vytvoření samostatné aplikace iOS pro iCloud Drive? Bylo by mnohem výhodnější než pracovat s jednotlivými soubory v různých aplikacích.

Screenshot z roku 2014-09-13 na 14.47.49

A teď hlavní otázka: Jaký tarif bych si měl vybrat? Pokud hodláte přejít na iCloud Drive z jiného cloudu, doporučil bych minimální tarif 20 GB za 0,99 dolaru za měsíc. Co ukládat v oblaku od společnosti Apple, s výjimkou dokumentů a fotografií, které nevím.

Samozřejmě, pokud máte mnoho zařízení, záloh a fotografií, budete potřebovat mnohem více prostoru. V tomto případě jste ji však již získali.

Vidíte potřebu koupit si místo v iCloud Drive?