25 komunit “VKontakte”, které pomohou trávit čas dobře

Filmy a televizní pořady

1. Sbírky filmů, filmů

Veřejné se stejným “ušetřte se na zdi, abyste se nezapomněli podívat.” Pro usnadnění je v publikacích spolu se seznamy filmů samotná videa. Lifehaker nevyžaduje pirátství: výběry lze použít k legálnímu sledování filmů.

2. Hledání filmu

Zastoupení největšího ruského portálu o kině. Přívěsy, pověsti a zprávy ze světa kina a samozřejmě živé diskuse – to vše v komunitě “KinoPoisk”.

3. Pojďme mít lepší pohled doma

Veřejnost je poradním filmem pro domácí prohlídku filmy, které se již v kinech nezobrazují, ale které jsou vždy příjemné k přezkoumání.

4. LostFilm.TV

Veřejnost, spravovaná některou z nejoblíbenějších autorů moderních seriálů. Ve vhodném navigačním menu najdete informace o desítkách seriálů a zajímavé zprávy jsou zveřejněny na zdi.

Hudba

5. movie.soundtracks

Pro ty, kteří mají rádi zvukové stopy, ne méně než samotné filmy. Hudba z populárních obrazů také zveřejňuje jinou publicitu, ale movie.soundtracks také potěší sbírky kompozic ze starého nebo málo známého filmu.

6. Nové alba

Touto veřejností nebude žádné více či méně patrné osvobození. Pro příznivce právního naslouchání jsou sbírky odkazovány společností Apple Music.

7. Vnímání hudby

Hudební výběry různých žánrů. Existují pouze dvě sjednocující kritéria: kvalita a krása. Pro usnadnění je komunita vyhledává podle žánru, stejně jako harmonogram, podle kterého jsou publikovány tematické sbírky.

8. Nativní zvuk

Veřejné pro ty, kteří mají hlad po nových objevech fanoušků ruské hudby. V “Native Sound” jsou publikovány jako výběr známých umělců (Tesla Boy, Pompeya) a málo známých, ale testovaných velice vybíravými administrátory.

9. Dějiny hudby

V této skupině jsou různé žánrové sbírky doprovázeny velkorysými a zajímavými fakty. Například každodenní příspěvky jsou vydávány “Den v dějinách hudby”, který informuje o událostech ve světě hudby, k nimž došlo před mnoha lety.

Literatura

10. Knihy Audioknihy

V této komunitě jsou publikovány jak sbírky knih, tak jednotlivé práce. Skvělá volba pro ty, kteří rádi poslouchají zvuk “VKontakte”, zatímco na cestě: většina záznamů na zdi je doprovázena audioknihy.

11. Tisíc ďáblů, jaká kniha!

Veřejné, vyprávění o hodných spisovatelů a jejich dílech. Kromě sbírek, audioknih a referenčních informací má TCHCK další důležitou výhodu – schopnost komunikovat s lidmi s podobnými názory. Práce jsou aktivně diskutovány v komentářích a administrace vydává večerní nahrávku “Jakou knihu čtete v noci?” Každý den.

Věda

12. Muzeum astronautiky

Oficiální veřejnost Muzea kosmonautiky, založená v Moskvě v roce 1981. Na zdi jsou publikovány nejen zprávy o životě instituce, ale také zajímavé fakty o historii průzkumu vesmíru.

13. N + 1

Zastoupení populární vědecké publikace N + 1 “VKontakte”. Publikoval články o nejnovějším technologickém vývoji, novinkách ze světa fyziky, biologie, astronautiky a robotiky.

14. Arzamas

“Dějiny kultury ve videu, textech a fotografiích” – popis, který plně odpovídá obsahu publikovanému publikací Arzamas. V komunitě se můžete hodně naučit o zajímavých věcech, které nejsou řečeny v dějinách a literatuře, například o vegetariánství v prerevolučním Rusku a o tajných znameních v Oblomovově Ivanu Goncharově.

15. Volitelný v historii

Texty, ve kterých se cítí povaha a individualita autora, někdy četli mnohem víc podmanivě než obvyklé články napsané v informačním stylu. Autorkou veřejnosti je redaktorka publikace “The Dilettante” Olya Andreeva, díky čemuž se účastníci spokojují s týdenními články o historii.

Podnikání a motivace

16. Start-up a podnikání

Veřejná publikace vc.ru, psaní o start-ups, rozrůstajícím se podnikání a nových modelech výdělků. Žádné zbytečné citace a obecné motivační rady – jen fakta, zprávy a rozhovory s podnikateli.

17. IQ Blog – obchodní tajemství

Ti, kteří potřebují motivaci a podporu s radou na cestě k cíli, tato veřejnost pomůže. Na zdi jsou publikovány různé záznamy: citace a fakta ze života historických osobností, užitečné články a tematické sbírky knih.

Sport a fitness

18. Sportovní články Kulturistika

Na tomto veřejném účtu nejsou požadovány neochvějné citáty, ale podrobné užitné texty, z nichž doporučení mohou být aplikována v praxi. Články z této komunity pomohou nejen dát tělu požadovanou formu, ale také to udělat kompetentně, aniž byste ubližovali vašemu zdraví.

19. Osobní trenér

Další veřejnost pro ty, pro které zlepšení těla není jen dalším koníčkem, ale jedním z nejrozšířenějších cílů v životě. Mnohé příspěvky jsou podporovány videoklipy.

20. Bodyfitness, fitness bikiny, fitness

V této komunitě najdete všechny potřebné informace k udržení těla ve formě: motivující citace, zábavné obrázky, pokyny pro cvičení, tipy na výživu a dokonce i dietní recepty.

Vaření

21. PP. HELLO. Recepty

V pokračování předchozí kategorie: veřejnost s recepty nádobí, které nepoškozují postavu. Administrátoři se ujistili, že všechny recepty jsou autorskými právy a fotografie pokrmů jsou skutečné.

22. Kuchař! – vynikající recepty

Veřejné s pravidelnými recepty, nejen pro ty, kteří ztratí váhu. Její publikum je více než dva miliony lidí a počet záznamů je téměř 60 tisíc, což dovoluje mluvit o Cook it! jako jedna z nejpopulárnějších a nejkompletnějších knih receptů “VKontakte”. Pro usnadnění je v bloku “Informace” zobrazena zvláštní položka “Vyhledat recepty”.

Ostatní

23. Freakbook

Každý den Freakbook shromažďuje zajímavé články o rozměrech ruského internetu a nabízí čtenáři s poznámkou o době, kterou si přečte.

24. Newochem

Jiný veřejný jazyk vysílá nejlepší internetové materiály, tentokrát zahraniční. Administrátoři nabízejí účastníkům hlasování v průzkumu článek v angličtině, který by si přečetli. Po nějaké době je publikován překlad článku.

25. Lifehacker

Konečně jsme nemohli nezmínit naši veřejnost. Komunita překládá články z webu o různých tématech spojených společným cílem – zlepšit život čtenáře.