4 způsoby, jak se ponořit do náhodného internetu

Internet je v mnoha ohledech podobný tmavému whirlpoolu. Dno není absolutně viditelné, a to, co se skrývá pod povrchem, není také jasné. Ale není nic špatného se snažit zředit obvyklé plavání a spustit ruce do nového a neprobádaného. Co vyrazíte – mořský ďábel nebo potopený poklad – ukáže čas.

Z tohoto článku se dozvíte o čtyřech webových službách, které vás náhodně posílají do neznámých rohů internetu.

Webová stránka

Síť je plná černých a lehkých uliček. Kde bude hodit RamondWebSite? Je těžké odhadnout. Webová služba generuje náhodný odkaz na webovou stránku absolutně jakéhokoli tématu a účelu.

RamdomWebSite
Zajímalo by mě, jaká osoba bude mít po otevření náhodného odkazu

Autoři služby se snaží vyloučit stránky s pornografickým obsahem z vydání, ačkoli nezaručují 100% ochranu před těmito zdroji.

randomwebsite

Wikipedia

O “Wikipedii” vyslechl i ty nejhorší dvoechnik, který má v podstatě znalosti o čemkoliv. Co můžeme říci o lidech, kteří chtějí získat nové informace. Společnost Google vzdává hold Wikipedě tím, že zobrazuje odkazy na své stránky v samostatném bloku vyhledávacího dotazu. Počet článků zveřejněných v online knihovně je obtížné počítat, natož číst. Ale to neznamená, že byste neměli postupně rozšiřovat své obzory.

Wikipedia
Wiki ví všechno

Pozorné čtenáři vědí, že v levém postranním panelu “Wikipedia” je zvláštní odkaz na náhodný článek. Náhodný překlad na novou stránku je také zodpovězen klávesovou kombinací Alt + Shift + X.

Náhodný článek

Street View

V útrobách Google bylo spousta skvělých projektů, mezi kterými je obtížné projít “Street View”. Jedná se o opravdu jedinečnou službu, která vám umožní přistát a projít mnoha nezajímavými cestami na nejvíce nečekaných místech na Zemi.

MapCrunch
Nezapomeňte na oblek, možná budete muset plavat

Jak jste si možná mysleli, stránka MapCrunch vás pošle na náhodnou zeměpisnou polohu. Dovolte mi, abych vám připomněl, že “Street View” ovlivňuje i hlubiny oceánů.

MapCrunch

YouTube

Samozřejmě, největší generátor internetového provozu nemohl zůstat pryč. Služba RandomYouTube odkládá doporučená videa a oblíbená u jiných lidí.

randomyoutube
Můžete se chytit a hračky-střelci

Služba obsahuje více než 300 000 videí. Samozřejmě, že jde o bezvýznamnou informaci o obecném základu obsahu YouTube, ale sotva to budete mít po celý život.

randomyoutube

Došlo k zajímavému výsledku? Sdílejte to všem v komentářích.

Loading...