6 nejlepších služeb pro sledování filmů a televizních pořadů

Amediatika

Jedná se o službu filmové společnosti Amedia, která umožňuje sledovat seriály své vlastní produkce, stejně jako přední zahraniční studia: HBO, FOX, CBS, BBC Worldwide a další. Premiéry se konají téměř současně s celým světem a série jsou k dispozici s originálním a ruským hlasovým aktivem. Ti, kteří si přejí, mohou také obsahovat titulky.

Navíc ke všem oblíbené „Game of Thrones“, „Sherlock“, „World of Divokého západu“ a jiné televizní seriál, mohou uživatelé přístup k celé řadě celovečerních filmů a dokumentů, stejně jako koncerty světových celebrit. To vše je k dispozici z PC, Smart TV a mobilních zařízení.

Náklady: předplatné od 599 rublů za měsíc; pronájem seriálů od 399 rublů za 60 dní.

Amediatak →

ivi

Jeden z nejoblíbenějších online divadel, z nichž většina je k dispozici zdarma. Chcete-li si je prohlédnout, nemusíte se ani zaregistrovat, prostě musíte sledovat několik reklam. Můžete sledovat video z počítače, Smart TV nebo mobilního zařízení.

Služba nabízí tisíce filmů a karikatur, mnoho televizních pořadů a televizních pořadů. Stránky obsahují podrobné informace o dostupných a zatím neveřejných filmech, jsou stále nové přívěsy. Pohodlná navigace podle žánru a indikace souvisejících filmů rychle vyhledá správné video. Můžete také vytvořit seznam oblíbených, psát recenze a recenze.

Náklady: zdarma s reklamou; předplatné za 399 rublů za měsíc; nákup a pronájem jednotlivých filmů.

ivi →

Megogo

Tato známá služba poskytuje přístup k tisícům filmů a televizních pořadů, stejně jako stovkám různých televizních kanálů. Mnoho filmů je k dispozici zdarma, ale samozřejmě s reklamou. Nejlepší kamarádi si můžete kdykoli pronajmout nebo koupit k prohlížení.

Placené předplatné vám umožní sledovat až 200 televizních kanálů, včetně sportů. Přímo na místě najdete šikovný programový průvodce, který rychle zjistí, kde a co nyní můžete vidět. Také existuje systém doporučení a tématické výběry filmů podle žánru, chronologie nebo dokonce oblíbené herce.

Náklady: zdarma s reklamou; předplatné od 197 rublů za měsíc; nákup a pronájem jednotlivých filmů.

Megogo →

TVZavr

Online kino s licencovanými filmy a seriály z různých období. Většina obsahu je k dispozici zcela zdarma a je zobrazena ve zvláštní části webu pro pohodlí uživatelů. Tam jsou také předplatné: hlavní a mírně přístupnější děti, otevírat přístup k obsahu pro nejmladší diváky.

Služba nabízí pohodlný vyhledávací systém a neustále aktualizované tematické výběry filmů. Kino je přístupné prostřednictvím prohlížeče v počítači, na přehrávačích médií, mobilních zařízeních a Smart TV.

Náklady: zdarma s reklamou; předplatné z 249 rublů za měsíc; nákup a pronájem jednotlivých filmů.

TVZavr →

Okko

Obsah tohoto online kina je placen. Můžete si objednat samostatnou kategorii filmů nebo celý žánr, stejně jako koupit nebo si pronajmout konkrétní filmy.

Při používání služby Smart TV bude některý obsah k dispozici jako Full HD s 5.1 prostorovým zvukem. Některé filmy lze navíc prohlížet ve 3D formátu, pokud je samozřejmě váš televizor podporuje. Můžete sledovat videa prostřednictvím webového prohlížeče vašeho počítače, z mobilních zařízení a dokonce i přes konzolu Sony PlayStation.

Náklady: předplatné z 249 rublů za měsíc; nákup a pronájem jednotlivých filmů.

Okko →

Filmy a televize Google Play

Úložiště obsahu Google vám umožňuje zakoupit a pronajmout nejlepší díla světového filmového průmyslu. A na rozdíl od iTunes, zde a ceny jsou někdy nižší a omezení podporovaných zařízení chybí. Veškerý obsah je k dispozici v počítači v prohlížeči Chrome, v smartphonech a tabletech s Androidem, na iPhone nebo iPadu, v televizorech se systémem Android TV.

Pohodlná navigace a podrobný popis služby se nijak neliší, existují však vždy různé možnosti výběru a univerzální vyhledávání, které vám umožní najít nějaký film, který potřebujete. Některé filmy jsou k dispozici pro prohlížení zcela zdarma, ale nenalezly se často.

Náklady: nákup a pronájem jednotlivých filmů.

Filmy Google Play →

Loading...