7 zajímavých prvků “VKontakte”, o kterých musíte vědět

1. Jak smazat cílené reklamy

Chcete-li zbavit reklamních bannerů na levé straně stránky, je to snadné: stačí změnit jazyk rozhraní “VKontakte” na angličtinu. Pokud přechod na jazyk Shakespearova a Alžběta II. Je pro vás příliš radikální, zkuste “sovětský”: reklama bude také vymazána.

2. Jak posílat zprávy na e-mail

VKontakte již nějakou dobu podporuje možnost korespondence mimo platformu. Stačí začít psát e-maily v řádku adresy. Odpověď na dopis přijde na vás v soukromých zprávách.

Jak posílat zprávy na e-mail

3. Jak se dostat zdarma “VKontakte”

Hlasy jsou povinny dárky, koupit samolepky a hrát nějaké hry. Většina uživatelů sítě je přesvědčena, že jediným způsobem, jak získat hlasy, je doplnit zůstatek o skutečné peníze. Ale není tomu tak.

Chcete-li získat hlasování zdarma, musíte přejít na nastavení a poté vybrat kartu “Platby a transfery”. Stisknutím tlačítka “Přidat kredit” vyvolejte zdroj platby. Zde musíte kliknout na položku “Speciální nabídky”.

Než otevřete seznam inzerentů. Po klepnutí na úlohu se objeví podrobnější popis. Dokončete potřebné úkoly – a váš hlas.

4. Jak připojit snímek obrazovky

Připevnění snímku obrazovky bez uložení samostatného obrazového souboru je výsledkem společné práce VKontakte a základní funkce Print Screen. Chcete-li připojit obrázek, musíte nejprve stisknout klávesu PrtScr, která ve výchozím nastavení zkopíruje obrazovku do schránky a potom v okně zprávy, která má být odeslána, Ctrl + V.

Jak připojit snímek obrazovky

5. Jak filtrovat zprávy v streamu

Struktura newsletteru do kategorií pro snadné prohlížení. Můžete dokonce zcela vyloučit zprávy z určitých zdrojů z pásky. Nastavení filtrování příspěvků na kazetě najdete v pravém horním rohu na úvodní stránce “VKontakte”.

Jak filtrovat zprávy do streamu

6. Jak přesunout skladby do seznamu skladeb

Poslech hudby v sociální síti je k dispozici nejen na kartě Audio Records, ale také na kterékoli stránce služby. Přehrávání je přes mini přehrávač v horní části stránky. Při sestavování seznamu skladeb můžete přesunout skladby na místa a to nebude mít vliv na posloupnost skladeb v “Záznamu zvuku”.

Jak přesunout stopy do seznamu skladeb

7. Jak používat VKontakte

Bots jsou automatizovaní partneři určení k provádění určitých úkolů. Mohou rozpoznat kódy QR, překládat texty, rozpoznat hudbu záznamem z mikrofonu a dělat desítky dalších užitečných věcí. Chcete-li zjistit celou škálu služeb nabízených botem, jednoduše zadejte “bot” ve vyhledávání skupin.

boty

A jaké nepochopitelné možnosti VKontakte používáte? Řekni nám to v komentářích.

Čtěte také:

  • Jak stahovat hudbu z VKontakte →
  • Jak stáhnout video z VKontakte →
  • Jak vypočítat falešné účty “VKontakte” →
  • 10 mýtů o “VKontakte” a jejich expozici →
  • Jak vrátit starý design “VKontakte” →
Loading...