Codemonkey – vzrušující programování učení pro děti

Všichni rodiče velmi dobře vědí, jak těžké je strhnout své děti z hry a posadit je do lekcí. Zvláště když budete muset studovat něco nudného a komplikovaného, ​​například programování. Nicméně tvůrci stránek CodeMonkey rozhodl se přiblížit proces učení z pravé strany a přeměnil ji na vzrušující hru. Z takového programování bude obtížné odtrhnout nejen děti, ale i jejich rodiče.

CodeMonkey – Jedná se o jednoduchou online hru, během níž se děti mohou seznámit se základy programování. Celý proces je rozdělen na jednotlivé úrovně a je nepravděpodobné, že budete muset předat každému více než několik minut. Kdykoli můžete přerušit průchod (postup je uložen) nebo se vrátit zpět k několika krokům.

Levely CodeMonkey

Během hry bude dítě muset spravovat malou opici, která chodí po hřišti a sbírá banány. Chcete-li to provést, musí přehrávač sestavit řetězec příkazů v pravém panelu textu a spustit je spouštět. Každá úroveň je dána náznaky, takže i školáci z nižších ročníků se budou moci vyrovnat s tímto úkolem. Navíc služba je rusifikovaná a úkoly velmi postupně zvyšují složitost. Všechno začíná velmi jednoduchými akcemi, ale pak se dítě naučí dělat opravdu komplikované algoritmy.

Programování CodeMonkey

Celkově je tento online kurz velmi dobrým příkladem toho, jak studium dokonce složitých věcí může být vzrušující a vzrušující. Důrazně doporučujeme, aby vám vaše dítě zobrazovalo CodeMonkey.

CodeMonkey