Pouze dvě kliknutí vás oddělují od +200 GB v úložišti cloud OneDrive

První akce je navržena tak, aby vám umožnila začít používat vyhledávání Bing. Pobyt je pochybný, ale za to vám společnost Microsoft poskytne další sto gigabajtů po dobu dvou let. Účastníci byli zpočátku povinni zaregistrovat se v programu Bing Rewards, jenž se účastnil pouze amerických uživatelů.

OneDrive 5

Ale pak se něco pokazilo nebo se změnily podmínky akce – na tom nezáleží. Dojde k závěru, že někdo odkudkoliv může získat cenu jednoduše kliknutím na tento odkaz. Samozřejmě musíte mít platný účet Microsoft.

Druhá propagace je pro uživatele Dropboxu. Aby je přilákali na stranu svého úložiště v cloudu, společnost Microsoft jim nabízí dalších 100 GB zdarma po dobu jednoho roku. Ale ti, kteří chtějí tuto nabídku využít, budou muset podniknout několik kroků.

1. Postupujte podle tohoto odkazu.

OneDrive 1

2. Stiskněte modré tlačítko. Budete požádáni o zadání informací o účtu pro účet Dropbox a uložení jednoho souboru do tohoto úložiště cloud.

OneDrive 3

3. Soubor uložte navrhovaný, což je referenční příručka k onedrive. Poté budete přesměrováni na stránku služby onedrive služeb, kde na vlastní oči mohou být jisti, že máte bonus volných gigabytů.

OneDrive 4

Osobně jsem to dostal a já jsem získal další místo v obou propagačních akcích. A uspěl jste?

Loading...