Prostřednictvím mobilního webu společnosti Instagram můžete nyní publikovat fotky

Nová funkce neumožňuje nahrávání videí, překrývání filtrů, přidávání obsahu do historie a odesílání přímých zpráv. Úpravy jsou také velmi omezené: fotografie lze otáčet pouze. K dispozici je tlačítko pro přepínání mezi čtvercovými a celoobrazovkovými formáty.

Mobilní verze aplikace Instagram má také zjednodušenou kartu vyhledávání. Stránka zobrazuje publikace, které mohou být pro uživatele zajímavé. Společnost TechCrunch uvádí, že společnost začala testovat tuto funkci v březnu.

Dříve jste prostřednictvím mobilního webu služby mohli zobrazit pouze oznámení a pásky. Nyní vypadá téměř identicky s aplikací. Je třeba poznamenat, že inovace se nevztahuje na verzi Instagram pro stolní počítače: nahrávání fotografií funguje pouze na smartphonech a tabletech.

Společnost uvedla, že mobilní web “pomáhá lidem používat systém Instagram úplněji bez závislosti od zařízení a sítě”. Minulý měsíc se stejným záměrem vývojáři přidali do aplikace Android režim offline, díky němuž můžete tuto službu používat bez připojení k Internetu.

Loading...