Socialkit – jediný nástroj, který je zapotřebí k pokroku v Instagramu

Na rozdíl od jiných aplikací a služeb, které se zabývají konkrétními úkoly, společnost Socialkit pokrývá absolutně všechny nuance, které se mohou vyskytnout při propagaci účtů Instagram. Je to nástroj vytvořený profesionály pro profesionály.

Jak to funguje

Propagace v jakékoli sociální síti je nekonečné opakování monotónních akcí a Instagram není výjimkou. Chcete-li zajímat publikum a přilákat nové předplatitele, budete mít dlouhou a zdlouhavou sadu likes, komentáře a odeslat žádosti o předplatné. Nicméně, všechny tyto rutiny mohou být plně automatizovány pomocí Socialkit. To je jeho hlavní účel.

Pomocí aplikace můžete uvolnit účet Instagram i bez jediného účastníka. Socialkit vám umožňuje sestavit publikum, vyloučit nezajímavé následky a komunikovat s nahromaděnou uživatelskou základnou. A v plně offline režimu bez vaší účasti a paralelně pro několik účtů.

Zde z jakých fází spočívá řetězec, který vede k požadovanému výsledku.

Sběr kolekcí účastníků

Socialkit: kolekce účastníků
Hlavní okno programu

Musíte pouze předložit úkoly před programem a bude to dělat sám. Hlavní úkoly jsou čtyři: předplatné, odhlášení, likes a komentáře. Každá z nich se provádí v automatickém režimu a při zohlednění specifikovaných parametrů.

V Socialkit obrovský počet možností a možností, které ovlivňují výsledky. Ve výchozím nastavení jsou konfigurovány pro optimální parametry, ale pokud chcete a specifické úkoly pro sebe změnit, můžete absolutně všechny detaily.

  • Předplatné. Jak vyplývá z názvu, je tato úloha zodpovědná za zasílání žádostí o předplatné ostatním uživatelům, jejichž výběrová kritéria jsou pružně přizpůsobena popularitě, hashtagům, huskům a tak dále.
  • Odhlásit se. Reverzní akce, která umožňuje vymazat účet z nerecipročních odběrů a odhlásit určitý počet uživatelů podle plánu. To vše samozřejmě v automatickém režimu.
  • Laiki. Úkoly pro psy se také vytvářejí na základě různých podmínek. Například celkový počet, počet likes na uživatele, likes hashtags a další.
  • Komentáře. Komentář je k dispozici pro seznam uživatelů nebo daných hashtagů na základě omezení uživatelů a štítků, stejně jako celkový počet komentářů.

Navíc obecné podmínky plánování pracují pro všechny úkoly. Můžete předem naplánovat intervaly a pauzy pro jakoukoli akci a umístit generovaný skript na automatické spuštění. Současně bude společnost Socialkit upozorňovat na limity určitých akcí, které byly určeny zkušenostmi, a zastavit provedení úkolu, pokud dojde k chybě.

Formování publika

Socialkit: formování publika
Shromažďování stránek založené na geolokaci

Vzhledem k tomu, že Socialkit je celý softwarový balíček pro propagaci, a ne jen nástroj pro zvýšení počtu účastníků, má mnohem více příležitostí. Analyzátor uživatele je jedním z nich.

Tato funkce umožňuje shromažďovat celé stránky vybrané podle určených kritérií a tyto ukázky používat k propagaci vašich produktů cílovému publiku. Jako kritéria můžete specifikovat umístění uživatelů, účastníků vašich konkurentů, hashtagů, skupiny “VKontakte” nebo aktivního publika, založené na počtu likes a komentářů.

Každá ze způsobů má velký počet možností, které můžete nastavit podle vašeho uvážení. Například geolokační analýza pomocí geotagů na fotografiích publikovaných uživatelem bude užitečná pro vytváření seznamů pro propagaci vaší značky nebo služeb v konkrétním regionu.

Filtr publika

Socialkit: Filtr pro publikum
Filtrování publika pomocí filtrů

Bez ohledu na to, jak přesně nastavíte vyhledávací kritéria pro vytváření databáze a výběrů, může být kvalita publika stále vylepšena analýzou a filtrováním neaktivních a irelevantních profilů. K těmto účelům slouží funkce “Filtr publika”.

Kromě takových triviálních věcí, jako je sex a soukromí, se filtrování provádí na více než 10 kritériích, od typů činností a metriky účtu až po zastavení slov v popisu stránek nebo uživatelských jmen.

Interakce se seznamy

Po aktivní spolupráci se společností Socialkit, zejména pokud propagujete několik účtů najednou, budete hromadit tematické seznamy, s nimiž budete muset v budoucnu pracovat. Pro větší pohodlí aplikace poskytuje mechanismus interakce s nimi.

Seznamy lze rozdělit do několika malých nebo kombinovat do jednoho velkého, stejně jako odstranit duplicitní profily z kombinovaných seznamů. Každá možnost je individuálně konfigurovatelná.

Hromadné operace

Charakteristickým rysem společnosti Socialkit je masová interakce s účty a různými činnostmi. Jedná se o automatickou registraci profilů, která vám umožní sbírat potřebnou databázi technických účtů, profilového editoru a automatického příspěvku pro publikování vybraných fotek v určený čas bez vaší účasti. Kromě toho existují funkce jako autolaying a auto-commenting, které jsou zodpovědné za automatické přidávání likes a přidávání komentářů odpovídajícím způsobem.

Co jiného?

Abychom popsali všechny možnosti společnosti Socialkit, není k dispozici žádný článek, takže jsme se zastavili pouze na hlavních funkcích. Kompletní seznam a podrobný přehled o každém nástroji naleznete v rozsáhlé znalostní bázi na oficiálním servisním fóru. A konečně chci krátce zmínit několik užitečných a zajímavých příležitostí v jedné linii.

  • Správce účtu. Socialkit může pracovat s několika účty najednou, takže existuje samostatný nástroj pro jejich správu.
  • Pracujte prostřednictvím zástupce. Možnost použití proxy serverů, včetně partnerství se slevami.
  • Automatizace potvrzení. Samotná aplikace je schopna zadat potvrzovací kódy SMS a uznat captcha.
  • Vložte do systému. Schopnost alokovat zdroje PC pro vícevláknové úlohy.
  • Kvalita komunikace. Výběr šablony závisí na rychlosti připojení, automaticky upravuje různé parametry, jako jsou časové limity a časový limit pro dotazy.

Kdo bude mít prospěch od společnosti Socialkit

Takový propagační nástroj, jako je Socialkit, je potřebný jakýmkoli obchodem, a to nejen profesionály agentur SMM. Restaurace, obchody, kina, fitness kluby – služba bude užitečná pro každého, kdo se zajímá o uznání své značky, úspěšnou propagaci produktu pro cílovou skupinu a vytváření výhod oproti konkurenci.

Výhody

Hlavní výhodou programu Socialkit je neuvěřitelný počet nastavení, která vám umožní velmi přesně filtrovat uživatele různými kritérii. Druhou silou aplikace je komplexní přístup k propagaci, který kombinuje všechny potřebné nástroje na jednom místě. Geotargeting, seznamy, multithreading – několik dalších trumfů Socialkit pro dosažení výsledků.

Cena:

Chcete-li se seznámit s funkcemi aplikace, vývojáři poskytli zkušební verzi. Je zcela zdarma a liší se od úplnosti pouze omezením počtu účtů a přístupu k pokročilým funkcím.

Náklady na povýšení ve společnosti Socialkit závisí na délce trvání licence: čím je termín delší, tím je používání služby levnější. Cena jedné propagace se pohybuje od 23 do 43 rublů. Zároveň uživatelé, kteří přecházejí z jiných služeb, obdrží 30% slevu.

Hledáte-li plnohodnotný nástroj pro propagaci vašeho účtu od A do Z, pak je vaše volba Socialkit. To je opravdu jediný program pro Instagram, který je potřebný k tomu, aby přilákal publikum a získal nové zákazníky.

Zkuste Socialkit

Loading...