CloneApp – zálohovací programy před přeinstalováním systému Windows

CloneApp je velmi jednoduchý, ale velmi užitečný program Windows, který dokáže zálohovat nainstalované aplikace se všemi nastaveními. Během procesu zálohování CloneApp uloží na určené místo všechny soubory, složky a klíče registru přidružené k programům. Po přeinstalaci systému budete moci obnovit správné programy přesně tak, jako předtím.

Okno CloneApp

V současné době podporuje CloneApp více než 150 oblíbených aplikací, ale jejich počet se neustále zvyšuje. Kromě toho je možné přidat programy, které potřebujete ručně, které budete muset zadat příslušné složky a soubory.

CloneApp nevyžaduje instalaci a je zcela zdarma. Stačí pouze rozbalit stažený archiv a spustit spustitelný soubor v něm za správce. Potom zadejte složku v nastavení pro ukládání záložních kopií, zaškrtněte políčka požadované programy a klepněte na tlačítko Spustit CloneApp. Proces obnovy je ještě jednodušší a bude vyžadovat pouze jedno kliknutí na tlačítko Obnovit. Získáte tak nejznámější a nejznámější software v novém systému v minimální době.

CloneApp

Loading...