Klient služby WhatsApp pro systém Windows a Mac vyšel

Komunikace ve vašem oblíbeném instant messengeru pomocí počítače může být předem, ale pouze prostřednictvím webové verze nebo aplikací třetích stran. Nyní se již může stát oficiálním klientem. Bohužel, nemůže být zcela autonomní: na rozdíl od telegramu a dalších konkurentů, aby ověřil pracovní plochu WhatsApp, stále potřebujete smartphone, který bude muset skenovat kód QR.

Screenshot z 2016-05-11 v 10.54.05

Aplikace se liší od verze pro mobilní telefony, s výjimkou případů, kdy neexistují žádné hovory. V opačném případě jsou možnosti zcela analogické: chaty, skupiny, odesílání mediálních souborů a dokumentů, hlasové zprávy. Rozhraní není přetížené, má minimální počet prvků a je docela pohodlné, můžete vidět všechno sami.

Screenshoty 2016-05-11 v 10.57.53

Aplikace je k dispozici na počítačích Mac a Windows a můžete je stáhnout z oficiálních stránek. Jediná věc, která může být rozrušená, je nedostatečná podpora systému Windows 7: tvrdí, že kompatibilita je pouze v systémech Windows 8, 8.1 a 10. Na pracovní ploše Mac WhatsApp pracuje z verze OS X verze 10.9.

Loading...