“Photoshow PRO”: jak vytvořit profesionální prezentaci za 5 minut

Jak začít s programem

“PhotoShow PRO” je program pro nahrávání prezentace, která může během pár minut sestavit připravenou video prezentaci z vašich fotografií, obrázků nebo záznamů.

Můžete začít vytvářet vlastní prezentaci několika způsoby:

  • Vytvořte projekt a od začátku vytvořte posloupnost snímků, nastavení všech parametrů;
  • Použijte hotové šablony, na které můžete provést změny.

Začneme jednoduchou volbou – pomocí hotové šablony. Při otevírání programu vyberte položku “Vytvořit šablonu za pět minut”. Zjistěte, kterou verzi show preferujete.

Chcete-li usnadnit výběr, můžete vidět příklad dokončeného výsledku pod odkazem pod každou šablonou. Pak nahráváme fotografie a videa, z nichž chceme film vytvořit, a začneme zpracovávat šablonu. Za pět minut (nebo dokonce méně, pokud není mnoho obrazů) dostaneme připravený projekt, ve kterém zůstane jméno zadáno.

Jak pracovat s editorem snímků

Když je projekt připraven, otevře se před sebou hlavní pracovní okno programu. Zde můžeme provést změny v prezentaci, podle stejných principů, můžete ji vytvořit od začátku. Ve spodní třetině obrazovky je posloupnost sklíček a přechodů, pomocí drag-and-drop v tomto poli můžete změnit polohu snímků a upravit čas zobrazení a také rychlost přechodů.

Photoshop PRO: editor snímků

Ve skutečnosti je to dlouhá pracovní plocha. Představte si, že jste vytiskli fotografie, obrázky nebo šablony. A jednoduše přesuňte všechny předměty na stůl, jak chcete.

Program má velký katalog přechodů mezi snímky, od obvyklé změny rámců po 3D efekty.

Úprava jediného snímku

Každý snímek má mnoho konfigurací, které lze konfigurovat. Počínaje velikostí obrazu nebo videa na obrazovce a končící animací a vytvářením odrazu. Připravené koláže pomáhají vytvořit snímek za několik minut, vložit názvy nebo přidat úvodní obrazovku do snímku.

Vrstvy a klíče

Jeden snímek obsahující více informací nebo pro každý prvek, který má být speciálně navržen, přidejte do snímku vrstvu. Počet je neomezený, takže můžete nezávisle nastavovat pozadí, upravovat, přidávat nápisy, zvuky, další fotografie atd.

Photoshop PRO: vrstvy

A pro vzájemné vzájemné ovlivňování více snímků, nastavte několik klíčových snímků pro nastavení animace. V každém snímku nastavte parametry obrazu a vše, co se děje mezi pozicemi klíče, program zpracuje sám. Každá etapa může být doprovázena náhledu, kdy se výsledek předem zobrazí.

Práce se zvukem

Do snímků můžete přidat zvuk: stahovat hudbu nebo nahrát komentáře hlasu přímo do editoru.

Stahované soubory můžete pracovat na ploše programu. Zvukovou stopu lze oříznout a přetáhnout na požadovaný snímek tak, aby se obraz shodoval s hudbou nebo řečí.

Efekty a filtry

Jaký úctačný editor obrázků odmítne filtry? Zde a v aplikaci “PhotoShow PRO” jsou známé filtry se schopností konfigurovat. Můžete například udělat starý z obyčejné fotografie výběrem dobrého způsobu, jak “zestárnout”.

Ke každému snímku můžete přidat animované efekty padajícího sněhu, pádu listů nebo záře. Všechny efekty jsou také nastaveny, až do úhlu sklonu létajících listů a vlastností blikání prvků.

Vaším úkolem při přípravě prezentace není přehánět. Pokud uděláte prezentaci k vysvětlení technických řešení, sněhové vločky na sklíčkách budou nevhodné. Ale vánoční karta s padajícím sněhem bude mít sváteční náladu.

Uložení výsledku

Co máme získat na základě práce? Prezentace se uloží jako video ve formátu, který potřebujete, včetně DVD a Full HD. Pokud například publikujete práci v sociálních sítích nebo na YouTube, stačí vybrat příslušnou položku nabídky a uložit možnosti.

Co je to “Photoshow PRO”?

První dojem, vzhledem k obrovskému počtu efektů a nastavení, říká, že editor PhotoShow PRO je určen pro tvůrčí práci a zábavu: vytváření alba fotografií, zprávy o dovolené nebo sdílení videa z důležitých událostí. Na stránkách developera je galerie připravených prací, ve kterých můžete vidět, co je program schopen.

Avšak vestavěné prostředky jsou více než dostatečné pro prezentaci prezentací, projektů, zpráv, které nesouvisejí s dovolenou a odpočinkem.

V “Photoshow PRO” neexistují žádné redundantní funkce a složité nastavení. Používali jste program k určitým účelům, neotvírejte některé položky menu, ani nepochybujte, proč jsou potřebné? V tomto programu neexistují tajemné záložky, protože neexistují žádné nadbytečné. Všechny hlavní úkoly jsou vyřešeny na ploše, všechny detaily jsou zaostřené pomocí panelu nástrojů.

Matematika grafických editorů se bude zdát naivní a budou mít pravdu. Ale to není nástroj pro specialisty, například v 3D grafice. Program má jeden úkol – udělat profesionální prezentaci. “PhotoShow PRO” se s touto 100% vyrovná.

Ke stažení «PhotoShow PRO»

Loading...