מה שאתה צריך לדעת לפני התקנת Windows 10

האם אני צריך לשדרג ל- Windows 10?

כאשר פיתחה גרסה חדשה של מערכת ההפעלה, הציגה מיקרוסופט פתיחות חסרת תקדים, המספקת גישה רחבה לבודקים עבור הרכבות מוקדמות. בהתבסס על המשוב שלהם, תכונות חדשות מתווספות ובאגים קבועים, ולכן זה הגיוני לצפות ש- Windows 10 יוכל להצדיק את התקוות שלנו. הנה רק רשימה קטנה של חידושים המצפים לנו במהדורה הסופית:

 • החזר את תפריט ההתחלה;
 • הופעתו של עוזר הקול קורטנה;
 • דפדפן חדש לחלוטין שהחליף את IE;
 • ממשק משתמש יחיד ויישומים עבור כל המכשירים (מחשבים שולחניים, טאבלטים, סמארטפונים);
 • מודל הפצה חדש המניח שדרוג חינם למשתמשים בגירסאות קודמות.

בשלב זה, חידושים אלה ואחרים מאפשרים לנו להניח כי הגירסה הסופית של Windows 10 עשויה לחזור על ההצלחה של Windows 7 ולהיות מועדף חדש של משתמשים.

Windows 10

מהן דרישות המערכת להתקנת Windows 10?

בדף הרשמי של Microsoft כתוב שאם המחשב עומד בדרישות עבור Windows 8.1, אז זה מספיק כדי להתקין גרסה חדשה של המערכת. עם זאת, אם אין לך מספיק מידע זה, הנה רשימה מפורטת יותר של הפרמטרים הדרושים עבור המחשב שלך:

 • מעבד: לא פחות מ -1 GHz.
 • זיכרון RAM: 1 GB (עבור מערכת 32 סיביות) או 2 GB (עבור מערכת 64 סיביות).
 • שטח פנוי בדיסק הקשיח: 16 GB.
 • מתאם וידאו: התקן גרפי Microsoft DirectX 9 עם מנהל התקן WDDM.

בנוסף, תצטרך בהכרח חשבון Microsoft וגישה לאינטרנט.

האם המחשב שלי מתאים ל- Windows 10?

עבור כל המשתמשים שאינם מודעים בכלל לייצג את כל tsiferki אלו דרישות המערכת מפורטת, או מפחד שום הפתעות כאשר עדכון המערכת, מיקרוסופט הכינה כלי מיוחד שנקרא קבל Windows 10. זה יופיע אוטומטית בכל המחשבים מתאימים להתקנת גרסה חדשה של מערכת ההפעלה. התנאי לכך הוא כי אתה מחובר לרשת והמצב הפעיל של עדכונים אוטומטיים.

יישום זה משמש ליצירת עותקי גיבוי של הנתונים שלך, יש מידע נוסף על Windows 10 ובודק את התאימות של המכשיר עם Windows 10. בנוסף, המערכת תיבחן על הנוכחות של בעיות נפוצות של תאימות עם היישומים שלך הוקם, הציוד ההיקפי או הרכיבים של מחשב.

Windows 10 התקנים

מה עוד אני צריך לדעת לפני שאני מתחיל להשתמש ב- Windows 10?

באפשרותך לשדרג לגירסה העדכנית ביותר של Windows בכמה דרכים שונות.

אם אתה משתמש כרגע ב- Windows 7 SP1 או 8.1, תקבל את Windows 10 כעדכון ללא תשלום באמצעות Windows Update. יש לדעת את הדברים הבאים:

 1. העדכון צריך להתבצע בתוך 12 החודשים הראשונים לאחר המהדורה הסופית של Windows 10.
 2. בעלי גרסאות מורשות יוכלו לשדרג את המערכת ל- Windows 10 בחינם ולהמשיך לקבל את העדכונים שלה במלואם לאורך כל מחזור החיים.
 3. עמדת החברה לגבי בעלי עותקים לא מורשים של Windows משתנה כל הזמן. על פי הנתונים העדכניים ביותר, הם עדיין יכולים לקבל את עשרת הראשונים, אבל זה יציג אזהרה קבוע על אי קבילות של שימוש בתוכנות גנובות. עם זאת, קרוב יותר לשחרורו של הגרסה הסופית, מידע זה עדיין יכול להיות מוגדר.
 4. משתמשי Windows XP ו- Vista יוכלו להתקין את Windows 10 רק אם המפרטים הטכניים של המכשירים שלהם עומדים בדרישות המינימום. אז המערכת תהיה מותקנת בצורה נקייה, ולא את הגירסה הקודמת יעודכן.
 5. מערכת ההפעלה Windows 10 ישוחררו במספר גרסאות שונות: Windows 10 Home, Mobile, Pro, Enterprise, Mobile Enterprise, Education. מידע נוסף על ההבדלים ביניהם ניתן למצוא בבלוג של החברה.

כל אלה הן מידע זמין כרגע לגבי הקמה ושדרוג של מערכת ההפעלה Windows 10. אם לשפוט לפי העובדה כי מיקרוסופט מתכננת לעשות המהדורה האחרונה הזו בהיסטוריה של Windows, ולאחר מכן פשוט לשמור את זה על ידי עדכון מערכת, במוקדם או במאוחר, רוב המשתמשים עדיין יצטרכו עבור באופן ספציפי ל – Windows 10.

ומה דעתך על שחרור הגרסה החדשה? האם אתה הולך לשדרג או עדיין להשתמש Windows 7 האהוב עליך או, מצטער, אפילו XP?