מדוע לא ניתן לבצע התקנה נקייה של Windows 10 עבור Windows 7 ו- 8

התקנה נקייה של Windows על דיסק מעוצב מראש כבר מזמן נחשב דרך יעילה לפתור את כל הבעיות באופן קיצוני שהצטברו בתהליך של שימוש בגרסה הקודמת של מערכת ההפעלה. אתה ליצור עותקי גיבוי של כל הנתונים החשובים, להכין רשימה של תוכניות מותקנות, לגמרי לנקות את הדיסק הקשיח ולאחר מכן להתקין מחדש את Windows ולהתחיל בחי המחשוב שלך עם דף נקי. מה יכול להיות קל יותר?

עם זאת, הבעלים של גירסאות מורשות של Windows 7 ו 8, המחליטים לבצע הליך דומה לשדרוג ל- Windows 10, יעמוד בפני בעיה אחת לא נעימה. מערכת ההפעלה המותקנת בדרך זו מאבדת הפעלה והופכת ללא רישיון. אגב, לבדוק את מצב ההפעלה הנוכחית בהגדרות המערכת ב “הגדרות» → «עדכונים וביטחון» → «הפעל».

Windows 10 עדכון והפעלה

העובדה היא כי במהלך השדרוג על מתקין המערכת הקיימת מופיעה על הפעלה ומעביר אותו ב- Windows 10. עם זאת, אם אתה מנסה לבצע התקנה נקיה של Windows 10, המפגש עם עובדת המפתחות הקיימים שלך (די חוקי) מהגרסה הקודמת של המערכת הגרסה החדשה כבר אינה מתאימה. Microsoft זיהתה בעיה זו באחד הבלוגים שלה. זה מוזר כי זה נעשה רק עכשיו, ולא הרבה לפני שחרורו של Windows 10.

אז, אם הכל ברור עם השאלה “מי אשם?”, זה נשאר לענות על השאלה “מה עלי לעשות עכשיו?”. וזה מה שאנחנו יכולים לייעץ לך.

  • אם אתה משתמש ב- Windows 7, 8 או 8.1, אל תנסה לבצע התקנה נקייה של הגירסה החדשה של מערכת ההפעלה. המתן עד ש- Windows 10 שהזמנת נמצא דרך מערכת העדכונים. במקרים קיצוניים, אתה יכול לסחוט את התור באמצעות השיטה המתוארת במאמר זה.
  • אם כבר התקנת את Windows 10 מאפס ואיבד את ההפעלה, אז אתה צריך להתחיל מחדש. כלומר, להוריד ולהתקין את הגירסה הקודמת של מערכת ההפעלה שלך, להפעיל אותו באמצעות מפתח הרישיון שלך, ולאחר מכן לחכות Windows 10 להגיע בדרך הרגילה.
  • אם אתה מקבל את Windows 10 בדרך הנכונה, אז זה מופעל באופן אוטומטי מפתח המוצר הישן שלך קשור לגרסה חדשה של Windows. לאחר מכן תוכל להתקין מחדש את זה בכל דרך, כולל לחלוטין שוב – ההפעלה לא flail.

אני בטוח כי לאחר קריאת מידע זה על המורכבות של התקנת Windows 10, יהיה לך רצון לומר כמה מילים טובות מיקרוסופט. אתה יכול לעשות את זה את ההערות. נקווה שהם יקראו.