יישומון עבור Windows, שבו אני משתמש עד כה

אני רוצה לשתף תוכנית נוחה כי חוסך לי הרבה קליקים בכל יום במשך יותר מ 3 שנים. זהו Google Desktop עם יישומונים של Gmail ו- Google Docs. עכשיו כמעט כל מסך widescreen, וחלקם אין אחד, כך “הקורבן” של שטח המסך מוצדק על ידי הפונקציונליות.

הורד את Google Desktop באמצעות ארכיון הווידג’טים. לפרוק את הארכיון, להתקין ולהפעיל את התוכנית. בהגדרות כוללות: “sidebar” ו “תמיד על גבי חלונות אחרים”. התקן יישומונים על ידי הפעלת הקבצים המתאימים עם סיומת gg – הם יופיעו בסרגל הצד.

הנה כמה מהווידג’טים שלי:

התמונה

1. הווידג’ט של Gmail. זה פונקציונליות מלאה, כל הפונקציות הבסיסיות של לקוח הדואר הם תמיד בטווח הראייה ובמרחק של קליק אחד – אתה יכול: לענות, לחפש, לכתוב מכתבים חדשים, להציג התכתבות, להציג את כל התיקיות. כאשר מופיעה הודעה חדשה ב- Gmail, היא תופיע אוטומטית בווידג’ט. זה נוח מאוד ומפחית הרבה קליקים תוך כדי עבודה ב- Gmail – קיומה של Google Desktop במחשב מוצדק רק באמצעות רכיב widget זה.

אפילו הפניתי את הדואר הארגוני שלי ל- Gmail. אם אתה משתמש ב- Outlook בלבד, לעתים קרובות אינך מזהה את האותיות באופן מיידי. זה תמיד הכרחי כי הוא הושק ויש צורך לפתוח אותו בכל פעם כדי לקרוא את המכתב.

מאז ינואר 2014, גאדג’ט זה הפסיק לפעול. אם מישהו מוצא דרך לעשות מה שהוא היה מרוויח, לכתוב את ההערות.

2. רכיב widget של יומן Google. ניתן ליצור אירועים בלחיצה אחת: “צור אירוע חדש” וכתוב, לדוגמה, “ארוחת ערב עם מיכאיל מחר בשעה 11.00”. הווידג’ט יזהה את הזמן ואת המילה “מחר”, ובנוסף יוסיף את האירוע ליומן Google. אם תלחץ על “הצג לוח שנה”, הוא ייפתח בסרגל. יומן זה מסונכרן באופן טבעי עם מכשירי Android שלך.

3. יישומון של Google Docs. באפשרותך לפתוח חיפוש, להוריד וליצור מסמכים. הפונקציה האחרונה טלטלה את יכולת העבודה, אך קל לתקן אותה.

שמנו את התוסף עבור Firefox – Redirector וצור בהגדרות שלו את הכלל:
כתובת אתר לדוגמה: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
כלול תבנית: https://docs.google.com/MiscCommands?command=newdoc
הפניה אל: https://docs.google.com/document/create
סוג תבנית: תווים כלליים

4. חיפוש יישומון מאפשר לך לחפש בכל מקום עם מספר רב של אפשרויות.

תמונה

5. יישומונים אחרים: שעות, שערי חליפין, חדשות, RSS יישומונים, מחשבון, מזג אוויר, תמונות, צגים מערכת, מנהלי קבצים. הוספתי אותם לארכיון – פתאום מישהו יגיע לשימוש. לפני הסגירה פותחו מספר רב של ווידג’טים שונים עבור הפאנל (אם כי ברובם חסרי הערך), אך כולם נעלמו גם הם לתהום הנשייה ואפילו מציאתם כבר בעייתית.

כל מה שאני צריך את יישומון מזג האוויר, אבל זה הפסיק לעבוד – אם מישהו משחזר את זה ביצועים או מוצא תחליף, אני אהיה אסיר תודה. אם תפתח את הקובץ Widget בפנקס הרשימות, תוכל לערוך את הקוד – הוא פשוט פחות.

Google Desktop איבדה תמיכה והפכה ללא זמינה להורדה ב -14 בספטמבר 2011. תמיכה ופיתוח של יישומונים עבור Windows 7 היה גם ממוזער, אבל מעולם לא היה באמת יישומון שמיש אמיתי. ועכשיו, נראה, אין תוכניות דומות על מחשבים גדולים – אם כי, כפי שהראה אנדרואיד, גאדג ‘טים יישומונים נוח.

אם אתה יודע יותר תוכניות דומות, לכתוב את ההערות.