כיצד להגדיר את תפריט ההקשר לעבודה פרודוקטיבית ב – Windows

אתה צריך כלי קטן שנקרא העכבר לחץ Enhancer. הוא מציע רשימה מרשימה של פקודות שניתן להוסיף לתפריט ההקשר של כל גירסה של Windows, החל Vista.

לחץ על לחצן העכבר הימני

לאחר הפעלת ה- Right Click Enhancer (אם אתה מבולבל מהממשק האנגלי, לחץ על שפה ← רוסית כדי לעבור לרוסית), תראה קבוצה של כלים, שכל אחד מהם מבצע את השינויים בתפריט ההקשר. הבה נבחן את המעניין שבהם.

לחץ לחיצה ימנית Tweaker

לחץ לחיצה ימנית Enhancer: לחץ לחיצה ימנית Tweaker

עם העכבר לחץ על הכלי Tweaker, כמעט שני תריסר פקודות שימושיות ניתן להוסיף לתפריט ההקשר. הנה כמה מן הראוי לציון.

  • «העתק ל פתיחת חלון לבחירת התיקייה שאליה ניתן להעתיק את האובייקט הנוכחי.
  • “עבור אל” זה פועל כמו הפקודה הקודמת, רק לא להעתיק, אבל מעביר את האובייקט.
  • «העתק לנתיב» שומר את הנתיב לאובייקט הנוכחי בלוח. אפשרות זו יכולה לחסוך זמן אם אתה צריך, לדוגמה, להעלות תמונה לאתר כלשהו או לעורך גרפי. אתה פשוט להכניס את הנתיב לקובץ, במקום לציין את זה ידנית.
  • “תיקיה חדשה” יוצר תיקיה מיידית מתפריט ההקשר, בעוד ששיטת Windows הרגילה מחייבת אותך לעבור תחילה לתפריט המשנה “Create” ולאחר מכן לבחור “Folder” (תיקייה).
  • “לוח הבקרה” פותח את המקטע המתאים עם הגדרות המערכת.

כדי להוסיף פקודה לתפריט ההקשר, פשוט לסמן אותה עם המחאה.

למרבה הצער, כמה אפשרויות לחץ לחיצה ימנית לא עובד כראוי עם תווים קירילית. לכן, פקודות כמו “העתק תוכן”, אשר חוסך את התוכן של קבצי טקסט למאגר, עדיף להשתמש רק טקסטים בשפה האנגלית.

עורך תפריט חדש

בתפריט ההקשר יש את הפריט “יצירה”. כברירת מחדל, הוא יכול ליצור במהירות אובייקטים של מספר סוגים: מסמך טקסט, תיקיה, קיצור דרך ועוד.

לחץ לחיצה ימנית: עורך תפריט חדש

אתה יכול להרחיב באופן משמעותי את הרשימה עם אובייקטים של פורמטים אחרים הודות עורך תפריט חדש. זה מספיק כדי להפעיל את הכלי הזה לסמן את סוגי הקובץ הרצוי עם חבטות. כדי לא לכלול אובייקטים שאינך מתכוון ליצור מתוך הרשימה, סמן אותם באמצעות צלב – הם ייעלמו מתפריט המשנה “צור”.

לחץ לחיצה ימנית: עורך תפריט חדש

שלח אל מנהל

אם תלחץ לחיצה ימנית על תיקיה או קובץ, הפריט “שלח” יופיע בתפריט ההקשר. הוא מכיל רשימה קטנה של תיקיות ותוכניות שאליו ניתן לייצא את האובייקט שנבחר לאחסון או להשמעה.

לחץ לחיצה ימנית: שלח למנהל

הכלי שלח אל מנהל מאפשר לך להגדיל את הרשימה. כדי להוסיף ספרייה חדשה לתפריט ההקשר שבו תשלח את האובייקטים, הפעל את Send To Manager ולחץ על Add Folder (הוסף תיקייה). אם ברצונך להוסיף תוכנית, לחץ על הוסף קובץ ובחר בסמל שלה.

לחץ לחיצה ימנית: שלח למנהל

כל התיקיות והתוכניות שנוספו יופיעו בתפריט המשנה “Send”.

לחץ לחיצה ימנית

כלי זה זמין רק בגירסה בתשלום של התוכנית. על ידי תשלום $ 10, תוכל להוסיף קיצורי דרך לתפריט הקיצור לגישה מהירה לתוכניות, קבצים ותיקיות וליצור ולהתאים אישית תפריטי משנה. כל שאר הפונקציות המפורטות במאמר זמינים בחינם.

לחץ על לחצן העכבר הימני