תכונות חדשות של תוכנות ריגול ב- Windows 7 ו 8 ודרך להתמודד איתם

אנו מדברים על העדכונים עם המספרים KB3068708, KB3022345, KB3075249 ו- KB3080149, המוסיפים לגרסאות הקודמות של Windows את השירות לאיסוף נתונים סטטיסטיים על פעולות המשתמש. עד כה, התנהגות כזו ראתה שירותי טלמטריה, שירות ענן OneDrive, Windows Defender וחיפוש בינג משולב. מדאיגה במיוחד העובדה כי אין דרך מפורשת להשבית את פעולתם של מרכיבים אלה במערכת ההפעלה. גם אם המשתמש בהגדרות אוסר על איסוף נתונים חסויים, עדיין מידע מסוים שהמערכת תשלח אל Microsoft.

אחת הדרכים לפתור בעיה זו היא להשבית לחלוטין חיבורים לשרתים מרוחקים מסוימים הנמצאים באוסף המידע. ניתן לעשות זאת על ידי עריכת הקובץ HOSTS. עם זאת, עושה את זה באופן ידני קשה עבור משתמשים טירון, ולכן אנו מציעים לך להשתמש בכלי מיוחד.

תוכנית קטנה ריגול 10 Destroy Windows נוצר כדי להשבית ריגול תכונות מערכת ההפעלה Windows 10. עם זאת, בעקבות הידיעות על יישום שירותי מעקב ב- Windows 7, ו- 8, המחבר הוסיף במהירות השירות והתמיכה שלו למערכות הפעלה אלה.

להרוס את Windows 10 Spying הראשי

הורד את הגירסה האחרונה של להרוס את Windows 10 Spying על דף הבית שלה. לאחר הפעלת התוכנית, אתה רק צריך ללחוץ רק כפתור אחד ולחכות עד סוף התהליך של ניקוי המערכת שלך של תוכנות ריגול. אם ברצונך להגדיר את התוכנית בפירוט רב יותר, עליך לעבור לכרטיסייה “הגדרות” ולהפעיל את המצב המקצועי.

להרוס את Windows 10 אפשרויות ריגול

עכשיו אתה מקבל גישה הסרה סלקטיבית של פונקציות ריגול Windows 7, 8, 8.1 ו 10, כמו גם כמה תכונות נוספות אחרות. שים לב כי בעזרת להרוס את Windows 10 Spying אתה יכול להסיר יישומים אוניברסליים מיותרים בשבילך. כמובן, זה שימושי רק לבעלי הגירסאות האחרונות של מערכת ההפעלה, בעוד המאבק נגד מרגלים בשל המאמצים של מיקרוסופט הפך רלוונטי עבור משתמשי Windows 7, גם.

לסיום, אנחנו רוצים להזהיר אותך כי השבתת מובנית שירותי מערכת Windows היא פעולה מסוכנת. אנשי המערכת והסופר אינם אחראים לתוצאות שליליות אפשריות. בשני המקרים, אל תשכחו ליצור נקודת שחזור ולגבות נתונים חשובים מראש.